Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki Dr Máthé Csaba tüdőgyógyász, onkológust? Mi a véleménye róla? fórum

Ismeri valaki Dr Máthé Csaba tüdőgyógyász, onkológust? Mi a véleménye róla? (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 10. 00:03

Sziasztok


Nagyon szép estéket,és nagyon szép napokat kívánok mindenkinek.Mióta édesanyám beteg,körülbelül 4-5 alkalommal írtam,a fennt említett onkológus,tüdőgyógyásznak.Nekem,úgy tűnik,a képe,és a válaszai alapján(mivel,a válaszait összehasonlítom,egy általunk személyesen ismert radiológus válaszaival,ami eddig tökéletesen egyezett.)hogy,egy nagyon-nagyon komoly,nagyon nagy tudású orvos.De,azért a ti véleményeteket is szeretném tudni,hogyha esetleg valaki ismeri.A képe alapján,nekem,egy alacsony,kicsit duci orvosnak tűnik.(egy olyan weboldalon,ahol az összes gyógyszerről meg lehet nézni mindent,és ezenkívül is sok minden mást is,ott lehet tőle kérdezni,az orvos válaszol rovatban.Nagyon szépen kérlek benneteket,ha ismeritek,írjátok meg róla,az őszinte véleményeteket.Nagyon szépen köszönöm mindenkinek.Sziasztok:Farkas Kriszti(kisfüles)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook