Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gravida terhesvitamin okozhat hányingert ha reggel veszem be? fórum

Gravida terhesvitamin okozhat hányingert ha reggel veszem be? (tudásbázis kérdés)


28. Ágio8405 (válaszként erre: 18. - Szaffi266)
2020. febr. 28. 15:13
A spermiumok 3 akár 5 napig elélnek bent így be tudják várni a peteérést akár.
2020. febr. 28. 07:29
Anno én is rosszul voltam tőle.
2020. febr. 28. 00:37

Látom nem mostani fórum, de én is hányok a Gravidától.

Próbáltam reggel, este, mindenhogy vagy kijött vagy nagyon rosszul lettem tőle. :/ Úgyhogy most Hipp Natalra váltok. :)

2015. júl. 14. 12:54
...tapasztalni...lemaradt véletlen :)
2015. júl. 14. 12:53
Igen okozhat.csatlakozom az előttem szoló hoz ,sose hanytam terhesen,csak mikor ehgyomorra vettem be.nem véletlen van ráírva h este:)viszont nekem akkor is a gravida vált be ,az elevittol nem éreztem jol magam.de biztos ezt mindenkinek ki kell
2015. júl. 14. 06:55
De okozhat hányingert! Én egész várandóság alatt 1x hánytam akkor, amikor bevettem ezt a vitamint!
22. nyuszmó84 (válaszként erre: 1. - Szaffi266)
2015. júl. 11. 17:57

Szia Szaffi!


Én mindig este étkezés után veszem be a Gravidát. Nincs hányinger jellegű panaszom.

Én már egy éve szedem, mert sajnos eltévedt a gólyánk. (Kivizsgálás folyamatban.) Annyit tapasztaltam, hogy azóta elég sokat híztam hasra és combra. Ez is biztos egyénenként változó. Mindenkinek más a szervezete, másképp reagál a vitaminkészítményekre is. Ha este nincs tőle bajod, akkor inkább akkor szedd. Ha akkor is hányingered van tőle, akkor válts másikra.

2015. júl. 11. 11:55
Ma reggel nem éhgyomorra vettem be még is rosszul lettem tőle. Holnap este fogom bevenni. Kíváncsi leszek.
20. szimba
2015. júl. 10. 15:21
A Gravidától én is mindig rosszul voltam, azaz fájt a gyomrom. Este is, evés után is. Úgyhogy váltottam, a Czeizellel semmi bajom.
2015. júl. 10. 10:24
ne éhgyomorra.
18. Szaffi266 (válaszként erre: 16. - *Csajszi*)
2015. júl. 10. 07:22

Nem tudok róla, hogy terhes lennék... nem hiszem hogy attól lenne, mert ha még az is lenne a 7-8 dpo-n kétlem hogy ilyen erős hányingerrel küzdenék.

Ma nem veszem be csak este. Aztán kiderül.

Nőgyógyászom ajánlotta, mert szeretnék kisbabát. De ebben a hónapban elég keveset voltunk együtt és ovu előtt 2-3 nappal meg utána 2-3 nappal. Tehát pont azt a lényeges időpontot most kihagytuk, így jött ki. Ezért sem gondolok terhességre.

17. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Szaffi266)
2015. júl. 9. 22:58

ha tabletta nélkül csak a pohár vizet lökik le, akkor az is hányingert okozna az arra érzékenyeknél


nem a tablettától van

2015. júl. 9. 18:08
Terhesen, foleg az elso 3 honapban barmi okozhat hanyingert...
2015. júl. 9. 11:32
Hát én még nem tudom hogy kismama lennék e vagy sem. Jelenleg 3 hét 0. napnál tartok. Még van egy hét a nem vártig. A cicim tök puha igaz kicsit érzékeny de már a középidőtől érzem. Ingerlékenyebb vagyok kicsivel. Kb ennyi. Nem hinném, hogy a reggeli hányingerem terhességre utalna ezért lepődtem meg hogy a Gravida ilyet tud okozni.
14. pk86
2015. júl. 9. 11:16
Terhessegem alatt csak a lagyzselatin kapszulak nem okoztak hanyingert, ezert nekem a Ladeevit valt be.
2015. júl. 9. 11:01
A Gravidától én mindig rosszul lettem mindegy mikor vettem be. Át is álltam más vitaminra.
2015. júl. 9. 10:55
Egyszerű.ne szedd
2015. júl. 9. 10:53

Bevettem reggel igaz eddig csak 2 kávém volt meg 2 banán amit megettem. Miután bevettem kb 10 perc és rosszul is lettem.

Nem vagyok még kismama vagyis nem tudok róla hogy az lennék, csak 16-ra nem várom. Korai lenne még a tünet ezért gondoltam a Gravidára

10. much (válaszként erre: 7. - Much)
2015. júl. 9. 10:50
ja most láttam hogy eddig este szedted és nem volt gond, hát akkor szedd így, ha ezt akarod szedni, de én váltanék ha már panaszt okoz
9. kszb
2015. júl. 9. 10:50
vagy ne éhgyomorra vedd be (és itt a reggeli tejeskávé nem számít étkezésnek, nem üres gyomornak, ahogy a tea és társai sem), vagy egyél rá. Nekem az Elevit csinálta/ csinálja ezt, ha a bevétel után 20 percen belül nem eszek rá.
2015. júl. 9. 10:49

Én minden ilyen fényes bevonatos tablettától rosszul vagyok reggel. Elevitet szedtem egy időben, attól is, meg volt még valami másik vitamin, attól is.

Szóval lehet, hogy a bevonat miatt.

7. much
2015. júl. 9. 10:48
Én hánytam a Gravidától, és a védőnőm szerint sokan nem bírják. Próbált úgy, hogy evés után vedd be, ha úgyis gondot okoz akkor válts, nekem az Elevit jött be, bár tudom hogy nincs benne annyi minden mind a Gravidában, de én már nem váltottam miután az jó volt
6. algea (válaszként erre: 3. - Szaffi266)
2015. júl. 9. 10:44
Nem feltételnül az összetétele okozza, lehet az is, hogy a nagyobb mérete miatt ingerelheti a nyelőcsövet, garatot. Ha mégis a hatóanyagok a ludasak akkor is jó megoldás lehet, hogy kettétörve veszed be, de egyik adagot sem reggel, hanem egyiket a délelőtt folyamán, másikat este.
5. Vigyorex6 (válaszként erre: 3. - Szaffi266)
2015. júl. 9. 10:44
Marja a gyomorsav. Ha akkor veszed be mikor már ettél, esetleg többször is, akkor nem csak a vitamint dolgozza a sav.
4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Szaffi266)
2015. júl. 9. 10:43

Reggeli után vedd be. Én egy sima C vitamintól is felfordulnék amúgy.

7+3 vagyok ikrekkel. Semmi tünet. Gravidát szedek kora délutánonként.

2015. júl. 9. 10:40

Közben találtam itt egy fórumot. Szintén erről írtak. Nagyon sokaknak panaszt okozott ha reggel vették be. Hányinger émelygés hányás...

De ez vitamin nem? Az hogy okozhat ilyen panaszokat? Eddig este szedtem de kimaradt 6 nap egy allergia vizsgálat miatt. Tegnap is reggelről vettem be, semmi gond nem volt. Ma viszont nagyon rosszul lettem :( Majd nem kijött minden :(

2015. júl. 9. 10:35
Nekem sose okozott,végig szedtem/szedem.
2015. júl. 9. 10:31
Gravida terhesvitamin okozhat hányingert ha reggel veszem be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook