Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tünetei a fogamzásgátló melletti teherbeesésnek? fórum

Mik a tünetei a fogamzásgátló melletti teherbeesésnek? (tudásbázis kérdés)


8. Szedrecske (válaszként erre: 1. - Katus_88)
2017. szept. 25. 20:07
Ilyen nalam is volt , hogy napokig émelyegtem, hanyingerem volt. De semmi. Szóval, ha kiegeszito vedelezest is hasznaltatok, akkor szerintem kicsi az eselye, hogy terhes lennel. De kivanom olyan eredmenyt kapj a dokitol , ami Nektek a legjobb 😘
7. brandy85 (válaszként erre: 6. - Katus_88)
2015. júl. 9. 08:33
Remélem,tudtam valami értelmes dolgot írni. Majd írd meg,mi a helyzet léci. akár privibe is
2015. júl. 9. 06:23

Köszi a valaszokat. Igen, megtartanank ha kiderulne, hogy terhes vagyok :)

Par even belul ugyis szeretnenk.

5. brandy85 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2015. júl. 8. 21:37
Rosszul kérdeztem, úgy akartam,megtartanák e? Ha nem akkor inkább orvos,mert nekem is negatív lett a teszt,mire dokihoz mentem,kiderült,hogy 10 hetes voltam.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Katus_88)
2015. júl. 8. 21:29
Bármi lehet, de a terhességre minimális az esély.
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Brandy85)
2015. júl. 8. 21:28
Gyógyszert szed, plusz kiegészítő védekezést használt. Így tesz, aki gyereket akar?
2. brandy85 (válaszként erre: 1. - Katus_88)
2015. júl. 8. 20:48
Szia. Én a fiammal estem teherbe antibébi mellett. Nekem nem tünt fel,mert azt hittem a gyógyszer miatt van az egész. Szédültem,hányingerem volt a kávétól,holott kávéztam,meg volt a mensim is,csak nem erősen,és 4-5 napig,nem 8ig. Tehát az esély meg van rá,de nem biztos,ez az én tapasztalatom. Amúgy szeretnéd/szeretnétek?
2015. júl. 8. 20:36

Sziasztok, múlt hónapban a 7 napos szünet helyett 8-t tartottam, utána 1 hétig használtunk kiegészítő védekezést. Múlt héten megjött a menstruációm, el is kezdtem szedni pénteken a következő levelet. Pár napja folyamatosan hányingerem van. Lehetek terhes?

(Múlt csütörtökön csináltam egy tesztet, negatív lett)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook