Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kettős kontúr / double bubble tapasztalatok - Mellplasztika fórum

Kettős kontúr / double bubble tapasztalatok - Mellplasztika (beszélgetős fórum)


2015. júl. 7. 22:23
Itt csak kritikat meg kioktatast kapsz tenyleg gyere a fórumra.
7. andi6020 (válaszként erre: 5. - BlueVelvet2)
2015. júl. 7. 21:10
Ez itt halott fórum lesz. Ott nagyobb esélye van, hogy tanácsot kapsz.
6. Zsarnokság Úrnője (válaszként erre: 4. - BlueVelvet2)
2015. júl. 7. 17:54
Renden úgy végül is érthető a döntésed.
5. BlueVelvet2 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2015. júl. 7. 17:48

Köszönöm a linket! :)

Igazából azért nyitottam ennek új fórumot, hogy teljesen külön vegyem ezt a témát. De írok az általad linkelt fórumba is.

4. BlueVelvet2 (válaszként erre: 3. - Zsarnokság Úrnője)
2015. júl. 7. 17:47

Sajnos nem a "belefér" kategóriába tartozik.

Ezzel viszont nem tudok egyetérteni. 70% különbség volt a két mellem között: formára és méretre is. Majd 33 kiló fogyás után még rosszabb lett.

3. Zsarnokság Úrnője (válaszként erre: 1. - BlueVelvet2)
2015. júl. 7. 17:34

Hát ha most nagyon csúnya megkockáztathatsz egy felvarrást hátha rendbe hozza, de ha még a belefér kategóriában van és csak apróbbak a hibák akkor szerintem ne csináld. Sokkal jobban el elehet szúrni többszörös műtétekkel, és sokkal csúnyább is lehet.

Amúgy a legnagyobb hibát ott követted el hogy egyáltalán megnagyobbítottad.

2015. júl. 7. 17:33
2015. júl. 7. 17:28

Mellnagyobbítás után előjött mind a két mellemnél a kettős kontúr. Érdekelne, hogy kinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? Van-e olyan, akinek valamilyen módszerrel sikerült legalább részlegesen eltüntetni?

Ajánlották nekem a saját zsírral való feltöltést "belsőfelvarrással" (konkrétan nem mondtak nekem orvosi szakkifejezést rá, de így fogalmazták meg), és a felvarrást, mint lehetséges opciók. Utolsó konzultációnál viszont annál maradtunk, hogy nagyobb implantátumot raknak be, ami lehet megoldja a problémát. Sajnos egyik lehetőség se garancia a 100%-os javulásra. Mi a véleményetek a nagyobb implantátumos megoldással kapcsolatban? Valaki átesett már valamelyik korrekciós műtéten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook