Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gmail fiókba belépés után állandóan bevillan a Facebook. Miért? Baromira idegesítő, még a leveleimet sem tudom nyugodtan olvasni! fórum

Gmail fiókba belépés után állandóan bevillan a Facebook. Miért? Baromira idegesítő, még a leveleimet sem tudom nyugodtan olvasni! (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 7. 17:47
Nem.Pár hete feltörték a gmailemet, jelszót változtattam. Van FB fiókom, de egy másik Gmail fiókból működik.
4. Zsarnokság Úrnője (válaszként erre: 3. - Tukán)
2015. júl. 7. 16:45
Lehet hogy feltörték az FB-det. Nem villant be olyan ablak hogy az emailed vagy más adatok megváltoztak?
2015. júl. 7. 16:10

Ha nézem a gmail-ben a leveleket, rendszeresen átvillan a facebook oldalára ( [link] és csak úgy tudom tovább nézni a mailjeimet, ha a vissza nyílra kattintok (előző oldal nyíl)

Hogy mi a webcímben az antirdr, nem tudom. Kíváncsi lennék.

Nem tűnik nagy dolognak, de hivatalos ügyek intézése közben NAGGYON idegesítő. Tud valaki segíteni?

2015. júl. 7. 11:07
Nekem ilyen nincsen most néztem, hogy érted hogy bevillan?
2015. júl. 7. 09:54
Gmail fiókba belépés után állandóan bevillan a Facebook. Miért? Baromira idegesítő, még a leveleimet sem tudom nyugodtan olvasni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook