Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valaki nem tudja: Miért nem lehet a törött vázát összeragasztani?? fórum

Valaki nem tudja: Miért nem lehet a törött vázát összeragasztani?? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 28. 21:37
Nekem sem sikerült a törött vázát megragasztani, pedig állítólag szupererős ragasztót vásároltam. Szinte eldobta magától a törött részt a vázám. Pedig jó lett volna, ha nem csorba a szája, mégha csak dísznek állt volna is a szekrény tetején.
2008. máj. 6. 11:20
mindennek van energiája élő és élettelenek eggyaránt ha van egy törött vázád vagy egy álló órád az mind elszivja az energiát .én is kidobtam a törött dolgokat ne sajnáld
2008. máj. 6. 11:00
Tedd meg ,nem ér annyit a váza .Én nem tudom azért mert összeragasztottam ,vagy nem ,de nálam történt rossz dolog.
2008. máj. 6. 10:00

Anyám biztosan elájult volna mikor apám összetört egy komoly szobrot és nem megragasztotta, hanem kidobta volna!!!!

Amúgy erről még eddig nem hallottam, pedig ismerek elég babonát.....meg a feng suiról is hallottam már eleget!:-)

De megyek és biztos, ami biztos alapon kidobom a vázát, ami két hete megragasztásra vár!

2008. máj. 6. 08:13
Jesszus ha minden babonás szöveget komolyan vennénk???
2008. máj. 6. 08:07
Hát törött ide vagy oda, azért nem minden dolgot dobunk ki ami megreped vagy eltörik. Én személyszerint nem hiszem, hogy bármit is változtatna az életembe, ha kidobnám:)
2008. máj. 6. 08:03
Minden törött dolgot dobj ki a lakásbol mert vonza a rossz csit!!! a csi az energia,ezt a feng suiból olvastam és használom is,szerintem ebben van igazság
2008. máj. 1. 17:55
Nem csak a váza, de semmilyen törött, vagy repedt dolog nem hoz SZERENCSÉT.Ennyire emlékszem, de lehet más is még.
2008. máj. 1. 17:50
Igen ezt tudom .Arra lennék kíváncsi mit mond a babona.Miért tiltja.
2008. máj. 1. 17:46
Meglátszik rajta ha összeragasztod, meg azért az különleges anyagból készül. Én még nem hallottam, hogy bárki összeragasztott volna vázát
2008. máj. 1. 17:44
Valaki nem tudja: Miért nem lehet a törött vázát összeragasztani??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook