Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Átverve, megalázva fórum

Átverve, megalázva (beszélgetős fórum)


1 2
31. gribedli*** (válaszként erre: 28. - Ca43169457)
2015. júl. 11. 11:47
Talán úgy értette, hogy azt a házat fizette ki, ahol a szülei élnek.
2015. júl. 11. 11:45
Megtámadhatnak, tönkretehetnek, kegyetlenül kigúnyolhatnak, de a méltóságod csak akkor vehetik el, ha magad adod oda.
29. Guruljka (válaszként erre: 17. - Bogi35)
2015. júl. 11. 01:00

Idézem:


"Csak nem gondoltam volna róla hogy így cserben hagy. Sokkal felelőségteljesebb és okos férfinak ismertem ennél."


Férfi? Egy huszonéves lepedőakrobata?

A hormonjai még csak hímneművé teszik, férfivá válni majd a tapasztalatai tanítják meg, ha minden jól alakul a számára.

28. ca43169457 (válaszként erre: 17. - Bogi35)
2015. júl. 8. 13:13
Na most megvetted Anyukádk házát. Abban éltetek a férjeddel. És te mentél albérletbe? Bocs, ezt nem értem, még akkor sem, ha félreléptél...
27. ca43169457 (válaszként erre: 1. - Bogi35)
2015. júl. 8. 13:10
Szerintem ennek a Mazsolának (pasinak) nagyon kényelmes volt a havi 2-3 alkalom, mikor házasságban éltél. Mivel megszűntek a kötelékek körülötted potenciális veszélyforrás lettél a szabadságára. Azt gondolja, be akarod kötni a fejét- Tipikus agglegény magatartás... szerintem felejtős az ember...
26. tádámmm (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2015. júl. 7. 21:47

De ebben az esetben sem a pasi alázza meg, hanem ő, saját magát. :(

Pf...

25. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - Bogi35)
2015. júl. 7. 18:26
Nem hiszem, hogy szemrehányást tehetnél neki. Te sem hagytad el érte a férjedet, nem vállaltad fel. Mindkettőtöknek így volt jó. Egy kalandért borult fel a házasságod, de ha rossz volt, akkor mégis így történt jól. Majd találsz mást, akinek fontos vagy. :)
2015. júl. 7. 18:17
Az aki annyit nem mer/tud/szíveskedik leírni, hogy bocs, de ennek közöttünk vége, az minden csak nem jellemes.
23. gribedli*** (válaszként erre: 22. - Tádámmm)
2015. júl. 7. 15:33
Az talán a megalázó (de ezt is a fórumindító dönti el), hogy mit írogat a faszinak, ha az nem válaszol a sms-eire? Lófas.zt pocsékolnék ilyenkor már időt erre. Minek?
22. tádámmm (válaszként erre: 21. - Gribedli***)
2015. júl. 7. 15:23

Ez jó meglátás, hiszen ha mindent TI fizetett, akkor most már senki nem fizeti :)

Egy (vagy több) hazugsághoz mindig 2 fél kell. Az egyik hazudik, a másik pedig elhiszi. De ahogy írtad is, a jellemesség ténye minimum megkérdőjelezhető annál, aki férjes asszonnyal bújik ágyba. Kihasználva senki nem lett, megalázva sem, hiszen nem az akaratod ellenére történtek a dolgok. Sehol. Sem otthon, sem ezzel a fiúval.

21. gribedli*** (válaszként erre: 17. - Bogi35)
2015. júl. 7. 12:20
Akkor meg nem mindegy? Ahogy beszélsz az ex férjedről, inkább jobb is, hogy nem vagy már vele, kvázi nyertél az egészen. Ha eddig is te fizettél mindent, most legalább csak a magad dolgait fizeted, ő meg mehet, ahova akar. Te albérletben, ő meg az utcán, hiszen te fizettél mindent. Vagy nem?
20. gribedli*** (válaszként erre: 6. - EsztyMorgan)
2015. júl. 7. 12:13
Szerintem nem kihasználás, amikor 2 ember szexel és mindkettő élvezi ezt. Ott hol van a kihasználás? A nő szabadon döntött így. Teljesen ugyanazt kapta mindkettő a másiktól, amit adott, vagyis élvezetes pillanatokat.
2015. júl. 7. 12:10
Egyébként a pasi meg onnantól nem jellemes, hogy dugogatta más feleségét. Ha ezt ő jellemességnek nevezi, te meg el is hiszed és számodra ez valami garancia volt, hogy kitart melletted, nem volt annyira zsákbamacska. Te is gondolhattad, hogy az ilyen nem jellemes, vagyis, hogy esetleges válásnál nem számíthatsz majd rá, csak magadra.
18. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Bogi35)
2015. júl. 7. 12:06

Én a jó oldalát nézném: hála ennek a szituációnak és a lebukásnak, sikerült kilépned egy nagyon kaki házasságból. Mindezt egyedül nem merted volna megtenni, de így meg rákényszerített az élet, vagyis ha egyedül lépsz ki, akkor is az elején kellemetlen lett volna egyedül.


Hogy mégis miért te fizetsz duplán (el is hanyagol meg le is buktál), ez tulajdonképpen a te sarad, mert nem korrektül jártál el. TE döntöttèl úgy, hogy megcsalod a férjed, ezért jár a "bünti". Nem a független pasi hibája, hogy te igent mondtál neki. Igaz, ő bepróbálkozott foglalt nőnél, de a tied volt az utolsó szó.


Mindegy, jókat szexeltetek és te pedig új életet kezdhetsz:))) Amire nem voltál képes egyedül, ahhoz ez a tranzit-pasi hozzásegített. Az árát te fizetted, mert neked voltak megoldandó problémáid a házasságban. Az érdeklődés meg olyan, hogy lankadhat, nem törvényszerű, hogy attól, hogy ő jellemesnek mondja magát, te mindig ugyanúgy fogsz neki tetszeni.


Koncentrálj a holnapra!

17. bogi35
2015. júl. 7. 09:30

Nem a gyerekemmel tölthető idő alatt voltam vele. Akkor iskolaban volt. Most megy a harc a gyerekért. En elköltöztem masik városban. A srac lakik faluban. De nem egy helyen laktunk amugy se.

A ferjemhez nem akarok visszamenni. Màr rég nem olyan a viszonyunk h együtt tudjunk élni. Belefàradtam hogy én voltam a csalad fentartó és bejàrónő egy személyben. Alig kaptam segitséget. Szinte mindent en fizettem. A lakàsfelújitást àtalakitást,berendezést... az anyàèkat is én húztam ki a pácbol mikor arverezni akartak a hàzukat. Meg kellett vennünk a hazukat. Abban éltünk. Ennek ellenère semmi tiszteletet nem kaptam. Masok előtt megalazoan lekezelően beszélt velem...persze hogy jól eset hogy valaki végre nőként kezel. Csak nem gondoltam volna róla hogy így cserben hagy. Sokkal felelőségteljesebb és okos férfinak ismertem ennél. És mégis szó nèlkül itt hagyott. Semmi magyarázat. Még az üzeneteimre se vàlaszol. Csak elolvassa.

16. FormulaGirl (válaszként erre: 6. - EsztyMorgan)
2015. júl. 7. 08:17
Szerintem a gyereket harcok nélkül is meg fogja kapni. Inkább a tartásdíjért kell majd harcolni.
2015. júl. 7. 08:15

Addig voltál érdekes neki, amíg foglalt voltál. Már nincs meg számára az izgalom. Szerintem keresni fog egy hasonlóan foglalt hölgyet, ha már nem keresett.

Amúgy meg: Faluban szeretőt tartani?? Azt, hitted nem fogsz lebukni?? Egy faluban nem lehet az ilyesmit feltűnésmentesen. Kár, hogy nem írtad le, hogy hogyan buktál le.

14. f3000dc5ef (válaszként erre: 11. - EsztyMorgan)
2015. júl. 7. 07:30
Az lehet. De akkor se használták ki.
13. f3000dc5ef (válaszként erre: 12. - 0c7adf8ee7)
2015. júl. 7. 07:30

Nem kellene rögtön így elítélni. Nem éled az életét.


A kisgyereknek meg pláne semmi köze a dologhoz. Az anyaság nem függ össze a nemi élettel. Miért kell belekeverni a gyereket????

2015. júl. 7. 07:07
Bizonyára a férj is örült, hogy a felesége egy fiatalabb hímmel hentereg... vajon a kisgyerek hol volt közben?
11. EsztyMorgan (válaszként erre: 10. - F3000dc5ef)
2015. júl. 7. 07:00
Jogos de jól láthatóan a hölgy a szíve mélyén többet látott bele ebbe a kapcsolatba. Különben nem dühöngene.
10. f3000dc5ef (válaszként erre: 6. - EsztyMorgan)
2015. júl. 7. 06:56

A frászkarikát használta ki.


Jó volt az mindkettőjüknek. Most meg vége van. Se több se kevesebb.

2015. júl. 7. 06:52
Sajnos ilyen a tipikus két szék között pad alá esés esete.
2015. júl. 7. 06:50
Szerintem nem vagy átverve és megalázva sem. Ennyi volt, vége van.
2015. júl. 7. 06:50

Fiatalabb, jóképû, nagy dumás; okat csavarpgtunk orszagszerte mikor eggyütt voltunk.Mindig Ő fizetett mindenhol.. Volt némi jóban is részed...

Ígért házasságot? Nem. Akkor meg??

2015. júl. 7. 06:47
Azt nem értem ha valaki vegetál egy rossz kapcsolatban, miért nem tesz ellene? Mert ott a gyerek? Ez a helyzet mennyivel jobb neki? Jól láthatóan ez a fiú kihasznált. Hiszen te írtad: élte és éli az életét. Fiatalabb is. Az egyetlen amit tehetsz, hogy talpra állsz. Egyedül! A gyermekedért harcolj, ne egy reménytelen kapcsolatért. Nem azt mondom hogy menj vissza a férjedhez de a közös gyermek miatt muszáj lesz rendeznetek a kapcsolatotokat.
2015. júl. 7. 06:38

Jó volt vele? Jó volt. Kényelmes volt neked is? Az volt. Te írtad. Vége van? Vége van.


Ennyi.

2015. júl. 7. 06:12
Felejtsd el. S kezd el összeszedni magad. Menni fog, de magadra támaszkodj, mert magadra számíthatsz.
2015. júl. 7. 06:05

Bedôltél neki... Megérte?

Szabad kidôlni.

Kezdd újra az életet - levonva a konzekvenciákat.

A szép szavak nem mindig igazak!

És legyél tekintettel a gyermekedre is!

2015. júl. 7. 05:26
Hát bizony magadra maradtál. Állj neki egyedül talpra állni
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook