Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ryanair online utasfelvétel fórum

Ryanair online utasfelvétel (beszélgetős fórum)


16. Bichi (válaszként erre: 15. - Silver05)
2016. jan. 25. 11:53
Sehánytól, apósom 150 kg, tehát tudom :)
2016. jan. 25. 11:47
Sziasztok! Nem tudom, hogy olvassa e valaki ezt a forumot... Csak annyi lenne a kerdesem, hogy vajon hany kg-tol kell dupla ulest venni a repulon? Elore is koszi, ha valaszol valaki...
14. *Csajszi* (válaszként erre: 13. - 0c7adf8ee7)
2015. júl. 6. 19:57
Holnap mar be tudok majd csekkolni, akkor minden kiderul...
2015. júl. 6. 07:34

Sajnos akkor is fizetned kell, ha nem ablak mellett ülsz, netalán a belsô ülôhelyet kapod meg.

Egy idôs házaspár között ültem és még csak a szélére sem ülhettem... A férj meg végig aludt az ablak mellett...

12. *Csajszi* (válaszként erre: 11. - 0c7adf8ee7)
2015. júl. 5. 20:41
En is erre gondolok, ha ez rosszul sul el tuti nem megyek veluk tobbet.
11. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 2. - *Csajszi*)
2015. júl. 5. 20:38

Lehetséges, hogy az utolsó is!

Nekem rossz tapasztalatom volt velük!

10. Csinita (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2015. júl. 5. 20:38
Te jo eg, az mekkora egy bunko lehetett. En tenyleg nem ertem az ilyen embereket :-(
2015. júl. 5. 20:31

Koszonom a valaszokat, Csinita, en is egyutt foglaltam a 3 jegyet, es most hogy elkezdtem volna becsekkolni, beirtam aaz en adataimat aztan irta, h haa folytatni akarom, akkor fizessek. BA-nel vagy wizzair-nel eloszor elkerik az osszes utazo (akik egyutt foglaltak) adatait, aztan mesz tovabb, ezert ghondoltam, hogy ha egyesevel csekkolok be a rendszer nem ad majd egymas melle jegyeket.

Megprobalom oket holnap felhivni, az a jo, hogy harman vagyuhnk, tehat ha valhol a gepen marad 1 szek, es egy par ul mellette, azokat ha megkerik talan atulnek egyutt, es nekunk is meglesz a 3 szek egyutt.

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - JJnew)
2015. júl. 5. 20:15
Nem találkoztam előtte én sem ilyennel, de a legutóbbi utazásomnál ez volt.
7. syria (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2015. júl. 5. 20:14
Uramatyám. Ekkora embertelenséget! :(
6. JJnew (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2015. júl. 5. 20:12

Altalaban az utaskiserok megkerik a tobbi utast hogy legyen szives helyet cserelni.

Sokszor utazom (3 gyerek Angliaban elek) es ez meg sohasem volt gond.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Csinita)
2015. júl. 5. 20:10

Szia!

Amikor én utaztam, két gyerekkel utazott egy házaspár, nem oldották meg nekik, külön sorban is kaptak helyet, az egyik gyerek szinte végig sírt az anyja után.

Csak mellékesen jegyzem meg, aki nem cserélt velük helyet az is ritka bunkó volt. Nem is értettem, mert az egyedül utazott, tökmindegy lett volna neki.

2015. júl. 5. 20:05

Egy vadidegen melle nem fognak rakni egy 3 evest....

Az en gyerekem 5 eves de ha mas akar ra vigyazni az bonusz

2015. júl. 5. 19:54
Hello :-) Minket nem valasztottak szet, mert a harmunk jegyet egyszerre foglaltam, igy a becsekkolas is egyben tortent, nem fizettem kulon helyert es egymas melle adta. Viszont akkor jott Apu is velunk, az O jegyet kulon foglaltam, igy a becsekkolas is kulon volt. O mashova kapott helyet. Amikor mar fent voltunk a gepen, akkor szoltunk az utaskiseronek, hogy Apu is velunk van es szeretne oda ulni a masik oldalra a folyoso melle, es megoldottak, hogy csereltek az emberrel, aki ott ult. Tutira egymas melle helyeket fog osztani a gep Neked mikor becsekkolsz, de ha megsem, akkor szerintem ahogy felersz a gepre, vagy mar elotte szolj az utaskiseronek, hogy szeretnel egy egesz harmas sort, mert egyedul utazol a ket kisgyerekeddel. Mindenki meg fogja erteni es segiteni fognak.
2015. júl. 5. 19:18

Sziasztok, Meg sosem utaztam Ryanair-el, most akartam be check-olni de ha nem akarok fizetni az ulesekert pluszban, akkor csak 7 nappal utazas elott tudok, es akkor random adnak egy helyet. A gondom az, hogy 2 kisgyerekkel utazom (3 ev alatt es 4 eves) egymagam es nagyon valoszinu hogy kulon-kulon jegyeket kapunk mert egyenkent kell be check-olni. Megneztem a FAQ-t, abban azt irjak, hogy elkepzelheto hogy csaladokat szeparalni kell ha nem fizetnek az ulesekert pluszban, ha tudnak segitenek majd ha nem akkor sorry.

A kerdesem, mik a tapasztalaitok, van ilyen, hogy kulon akarnak ultetni a 2 kisgyerekemtol mert nem akarok pluszban fizetni? Jol gondolom, hogy ilyet nem csinalhatnak? Koszi ha valaki hasonlo helyzetben volt ugyanennel a legitarsasagnal es megosztja tapasztalatait.

2015. júl. 5. 19:18
Ryanair online check in kerdes

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook