Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha már nagyon mélyponton van az életem..... fórum

Ha már nagyon mélyponton van az életem..... (beszélgetős fórum)


26. 57e437462a (válaszként erre: 1. - 7125d37d63)
2015. júl. 4. 15:50

Borzasztóan negatív az énképed. Ezen kezdj el változtatni. Elsőként azt nézd meg, aminek örülhetsz az életedben, leginkább az egészségednek kezdetnek. Ha zavar, hogy duci vagy, akkor tornázz többet, legyél szabad levegőn. A sport nagyon hasznos lenne számodra, kívül-belül is, célt ad és máshogyan fogsz magadhoz viszonyulni.


Vezess naplót, írd le a pozitív tulajdonságaidat. Azt gondolom nagyon mélyről is fel lehet jönni, csak kitartás kell hozzá. Egyáltalán nem vagy elveszett. Látom internetezni is tudsz, akkor böngéssz ilyen témákban sokat. Keress lakhelyedhez közel álláslehetőségeket. Ha ügyes vagy a szakmádban, miért ne tudnál valahol találni lehetőséget?


Ha csak csüggedsz, és folyamatosan magadnak is a negatívat magyarázod be, akkor tényleg nem fogsz ennél többre jutni. Akin látják, hogy életrevaló, pozitív és kitartó, biztosan keresni fogják a társaságát. Sosem tudhatod mikor jön egy új lehetőség az életedben. :)

25. 57e437462a (válaszként erre: 6. - 33d15ad6ba)
2015. júl. 4. 15:29
:)
24. 2bed2dfa3a (válaszként erre: 1. - 7125d37d63)
2015. júl. 4. 15:19
Vedd észre a lehetőséget a helyzetedben. Most itt a lehetőség, hogy kiszabadulj abból az elmaradt faluból, és anyukád szoknyája mellől. Amit gyűjtöttél sulira, azt fordítsd arra, hogy bérelj egy szobát egy nagyvárosban, ahol találsz magadnak munkát. Kinyílik előtted a világ. Csak rajtad múlik, hogy veszteségnek, vagy lehetőségnek látod a helyzetedet.
23. viva70 (válaszként erre: 21. - 7125d37d63)
2015. júl. 3. 17:39
Keseregj nyugodtan, ha ez egy kicsit is segít rajtad... Nem rosszindulatból írtam azt, amit... De, tény és való, az életeden neked kell tudni változtatni. 20 évesen még számtalan lehetőség áll előtted...
22. Guruljka (válaszként erre: 21. - 7125d37d63)
2015. júl. 3. 17:31

Az nem baj, ha beszélgetsz a gondjaidról. Több szem többet lát.


Emlékszem 20 évesen ijesztőbbnek tűnik az élet, de minden cart túl lehet élni. Én csak tudom!

20 évesen egy pici gyerekkel ültem egy rossz házasságban, és nekem se volt kinek panaszkodni.

Most itt vagyok 57 évesen, és teljesen rendben vagyok. :D

2015. júl. 3. 17:24

Köszönöm mindenkinek a normális hozzászólást.

sajnálom, hogy itt kesergek sajnos nincs kivel beszélnem!

De ezentúl nem fogok itt "keseregni".

Még egyszer köszönöm minden normális hozzászólást.

Szép napot.

20. viva70 (válaszként erre: 1. - 7125d37d63)
2015. júl. 3. 16:11
Ez már a harmadik kesergős fórumod. Elhiszem, hogy nem vagy túl jó helyzetben, de 20 évesen akkor sem az élet eldobása a megoldás. De, még egyszer ennyi idősen, elcseszett élettel sem... Az életeden csak te tudsz változtatni. Attól, hogy itt mi sajnálunk téged, meg elmész pszichológushoz nem fogsz előrébb jutni. Miért nem próbálsz meg kimenni külföldre dolgozni? A szakmádban is találnál munkát valószínűleg. Kint kereshetnél annyi pénzt, amivel el tudnál indulni majd az életben. Akár itthon is...
19. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - 7125d37d63)
2015. júl. 3. 09:13

Menj el orvoshoz, az anyukád ott sem lehet a beszélgetéseknél, szerintem.

Az még nem katasztrófa, hogy elvesztetted a munkádat és rosszul érzed magad a bőrödben, nagyon sok embernek vannak nehézségei, hasonlóan éreznek. Gondolj arra, hogy a saját életedet csak te hozhatod helyre, csak te változtathatsz, más nem fogja megtenni. Keress munkát, kezdj el sportolni, járj olyan helyekre, programokra, ahol emberek között vagy, társaságban. Jó dolgok is történnek az életben, nemcsak rosszak. :)

18. 99279bb06f (válaszként erre: 17. - 99279bb06f)
2015. júl. 3. 08:09
Az még kimaradt, hogy ha egy jó környezetben fogsz dolgozni, akkor az életkedved is más lesz, a fiúk meg csak úgy fognak rád ragadni! Aztán már csak válogatnod kell közülük. :)
2015. júl. 3. 08:07

20 éves vagy. Keress munkát a szakmádban, hidd el van! Ha egy jó csapatba bekerülsz, meg fog változni a hozzáállásod az élethez. Hogy duci vagy? Más is az, ettől nem kell magad alá esni. Ja, és ne akarj párt magadnak, hisz ha utánaolvasol nagyon sokan élnek házasságban, és egyedül vannak mégis.

Jó lenne ha egy pszichiáter helyretenné a gondolataidat, mert pld. miért függessz ennyire az anyukádtól, miért akar ő téged kísérgetni? Lehet, hogy neki is el kellene beszélgetnie az orvossal?

16. *virág (válaszként erre: 1. - 7125d37d63)
2015. júl. 3. 07:47
Menj csak orvoshoz, az orvos nem fogja engedni, hogy anyukád bent legyen!
2015. júl. 3. 07:38

Kedves Mimi!


Masok elete is szar, nem vagy ezzel egyedul. Nem mindenkie fenekig tejfol. Keves olyan ember van, akinek mindene es mindenkije megvan es maradektalanul boldog. Reszleteket nem irsz, de ha minden ember megolne magat, aki elvesztette a munkajat, akkor joval kevesebben lennenk, es a munkaugyi kozpont is bezarhatna. A helyzet szar, de nem kilatastalan. Feltetelezem, hogy egeszseges es ertelmes vagy, tehat kelj fel, razd meg magad! Emelt fovel kell menni tovabb:)!

14. 3d787b167a (válaszként erre: 1. - 7125d37d63)
2015. júl. 3. 07:14
Neked kell akarni a normálisságot.
2015. júl. 3. 05:23
...utána jön a jó,főleg ha segítesz magadon.
2015. júl. 3. 04:47
Ha úgy érzed, hogy ennél lejebb már nem lehet, akkor most jön az, hogy lassan de mindig jobb lesz picit.
11. Guruljka (válaszként erre: 1. - 7125d37d63)
2015. júl. 3. 01:19

Arra nem gondoltál, hogy az orvos nem fogja engedni, hogy ott legyen?

Szerintem az orvosi titoktartásba ütköző lenne.

10. forrest2010 (válaszként erre: 4. - 0c7adf8ee7)
2015. júl. 2. 23:21
:) :D
9. forrest2010 (válaszként erre: 1. - 7125d37d63)
2015. júl. 2. 23:20
...ha haragszik anyud , nem csodálkozom ! engem is felbosszantana , ha a gyerekem ilyen hamar feladná ! egy frászt ! kapd össze magad ! adj hálát a szerencsédnek ! örülj ! h egészséges vagy ! örülj mindennek , aminek még így is lehet ! sose adnám fel ! legyen benned tartás ! az , h ma nehéz , hát Istenem ! nézz csak körül ! tudom , h sokakat nem vígasztal , h másnak még carabb , de hidd el ! jön még jobb is !
2015. júl. 2. 23:11
Nézd meg a you tube-on Csernus lelki állóképesség fejlesztése valamint az önbizalomhiányról, gondolkodj el rajta, nagyon sokat segít!!!!!
7. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 1. - 7125d37d63)
2015. júl. 2. 23:04
A szülônek nincs joga a beszélgetésen jelen lenni!
6. 33d15ad6ba (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2015. júl. 2. 23:00

Nem tetszik?


Pedig azt gondoltam, hogy neked, aki majdnem minden fórumban megpróbálja leoltani a kérdés feltevőjét ez is tetszeni fog.


Vagy csak a féltékenység beszél belőled, hogy most az egyszer sikerült megelőzni valakinek téged? :))

5. andi6020 (válaszként erre: 2. - 33d15ad6ba)
2015. júl. 2. 22:35
igazán vicces
2015. júl. 2. 22:14

Ha az élet citrommal kínál, vegyél hozzá Martinit!

Nem padlón vagy, hanem látod, szüksége van az ölelésre!

Padlón vagy? Feküdj hanyatt és gyönyörködj a csillagokban este!

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 7125d37d63)
2015. júl. 2. 22:02

Az élet ilyen, egyszer fenn, egyszer lenn.


Másokkal is előfordul, hogy nem lát kiutat, aztán évek múlva, csak nevet, ugyan ez volt probléma a számára?


Az orvost hívd fel, Édesanyád tudta nélkül, hogy nem tudsz anyud előtt megnyílni. Ha akar kérjen Édesanyád külön időpontot, milyen már, hogy felnőtt gyerekét akarja egy lélekbúvárnál végighallgatni?

2. 33d15ad6ba (válaszként erre: 1. - 7125d37d63)
2015. júl. 2. 22:01
Nyugi az én anyám sem úgy néz rám mint régen. Most már jóval többet hunyorog, fel is tettem neki a kérdést minap, hogy nem kellene-e elmennie egy szemész orvoshoz.
2015. júl. 2. 21:57

Eddig is sz*rnak éreztem az életem és sokszor arra gondoltam inkább eldobom magamtól.

Amikor pedig kezdtem azt hinni valamivel jobb, elvesztettem az állásomat is....

Mostmár tényleg azt érzem semminek sincs értelme felesleges vagyok....

Amikor felhívtak, hogy mától nem kellek a munkahelyemen úgy éreztem nekem már tényleg kár az élet, sulira gyűjtöttem de ennek annyi....

Az anyám sem úgy néz rám mint régen, mert rajta kapott, hogy meg akarom őlni magam.

Azonnal be akart vitetni a pszichiátriára de könyörögtem neki, hogy ne tegye.

Abba viszont bele egyeztem, hogy orvoshoz fordulok, mert szerintem is szükségem van rá ,de azt mondta ő ott akar lenni minden beszélgetésnél. De ha ott lesz tudom, nem fogok megnyílni.....

Ennyire mélypontról vissza tudok jönni valahogy?

Hogy "normális" legyek....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook