Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyajegy/bőrrák eltávolítás fórum

Anyajegy/bőrrák eltávolítás (beszélgetős fórum)


2015. júl. 7. 08:06
Nekem a jobb karomon 72 azaz hetvenkettő darab anyajegy van. A balt már nem is számoltuk. A család szerint a hátamon még több. Volt egy nagyon kétséges kis "szemétláda", amely a melltartó vonalában okozott gondot (viszketett, mint állat, kipirosodott,) lehetetlenül kényelmetlen volt. Inkább a "toldóm" nélkül jártam, így viszont az időjárás rögtön meglátszott a bimbón. A lányommal mentünk el a bőrgyógyászatra, ahol Ő megmutatta a dokinak, hogy melyikkel van baj, mivel nem volt hajlandó filctollal körbe rajzolni, nehogy az is irratációt okozzon. Semmi problematika, csak ne hordjak melltartót, mert az irritálja. Na de mi lesz a kulturált öltözködéssel?! Azóta sport melltartót viselek, de csak ha ki kell mennem az utcára (szerencsére már nyugdíjas vagyok). De ha műteni kell, tényleg csak olyanhoz fordulj, akiben ezer százalékig megbízol. Nekem maradt a férjem, aki havonta ellenőrzi és a fentebbvaló összes szentek.
12. moonlight13 (válaszként erre: 11. - Ddb86d3c8c)
2015. júl. 3. 23:36
Olyanhoz menj, akiben bízol!
11. ddb86d3c8c (válaszként erre: 10. - Moonlight13)
2015. júl. 3. 18:58
Köszönöm, mielőtt kiírtam a kérdést olvasgattam. Nemrég világosodtam meg :-) Eszembejutott 1 nagyon kedves sebész, aki '92-ben asszisztált pajzsmirigy műtétkor. Keresővel rátaláltam, elég közel van a magánrendelője. Ha nem tudok elég erőt gyűjteni a jövő héten a kerületi rendelőbe, Őt keresem meg.
10. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Ddb86d3c8c)
2015. júl. 3. 18:53
Szerintem nézz fel az anyajegy eltávolítás fórumra.
9. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Ddb86d3c8c)
2015. júl. 3. 18:52

De kedves orvos!

Az ember jókedvében műtteti magát általában! :(

2015. júl. 3. 18:43
Sem Magyarország, sem az egészségügy helyzete nem lehet indok az ilyen bánásmódra. Normális hangnemben is megértettem volna, hogy kicsit többet kell várni a szokásosnál. Ez emberi(?) hozzáállás kérdése.
7. Kaszkadőr Májk83 (válaszként erre: 6. - Ddb86d3c8c)
2015. júl. 3. 15:05
Sok sikert a műtéthez,és gyógyulj meg!Sajnos ez Magyarország, ezért fizeti az ember a havi majdnem,7000 forint TB járulékot.A semmiért.:(
2015. júl. 3. 14:07
Mindenkinek köszönöm a választ :-) Nagyon feldúlt voltam tegnap, lemaradt, hogy a fővárosban vagy környékén tud- e valaki ajánlani. Bőrgyógyász leküldött beutalóval a sebészetre, hogy kérjek időpontot a műtétre, a sebész meg kikelt magából, hogy épp most akarom magam műttetni, mikor alig van orvos :-s
2015. júl. 2. 22:19
Igen foglalkoznak azzal is,sebészeti kimetszéssel.
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Ddb86d3c8c)
2015. júl. 2. 22:03
Esetleg az Országos Onkológiai Intézetben valaki? Gondolom, ott értenek hozzá.
3. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Kaszkadőr Májk83)
2015. júl. 2. 21:58
A bőrgyógyász sebészeti kimetszéssel is foglalkozik ott? Nálunk nem.
2. Kaszkadőr Májk83 (válaszként erre: 1. - Ddb86d3c8c)
2015. júl. 2. 18:58
Nem tudom hova valós vagy,én őt tudom ajánlani: dr.Várszegi Dalma,Baranya megye,Pécs ő egy nagyon jó bőrgyógyász.
2015. júl. 2. 17:34
Basalioma superficalis eltávolítására tudna valaki sebészt/rendelőt ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook