Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Felmondási idő alatt felújítási munkát jogosan végezni!? fórum

Felmondási idő alatt felújítási munkát jogosan végezni!? (beszélgetős fórum)


3. michelle.r (válaszként erre: 1. - Gyuri86)
2015. júl. 2. 13:41

Így van, az ügyvéded azonnal írjon neki egy ajánlott levelet.

Komolyan megáll az eszem az emberek kifacsart gondolkodásmódján :o)))

2015. júl. 2. 13:03

Nem, de ő ilyen.


Ügyvéd?

2015. júl. 2. 12:51

A lakástulajdonos írásban felmondta a bérleti szerződést és egyúttal közölte, hogy 4 nap múlva Felújítási és helyreállítási munkálatokat


folytatnak majd aminek a várható időtartam 1 hónap legalább,ez idő alatt nem áll módjában biztosítani a fürdő és wc használatát. Mivel nem


állapotmegóvó vagy életveszélyt okozó hibát hárítanak el, úgy vélem nem vagyok köteles elfogadni a nem tervezett felújítási/korszerűsítési


munkálatokat. Jogomban áll megtagadni a tulajdonos bejárását ha legutóbb 5 nappal ezelőtt járt az ingatlanban? A bérleti szerződésben 30


napos felmondási időt garantál. A bérleti díjat mindig időben fizettem,elmaradásom vagy károkozásból fakadó követelése nincs. A fürdő és


illemhely nem amortizálódott a bérlés ideje alatt, így az állapotmegóvó, karbantartási munkálatok is jogszerűtlenek véleményem szerint.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook