Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mely magas fehérje tartalmú élelmiszereket használnátok fehérje diétához? fórum

Mely magas fehérje tartalmú élelmiszereket használnátok fehérje diétához? (tudásbázis kérdés)


7. Henii9988 (válaszként erre: 5. - Doctor58)
2015. júl. 4. 13:54
Ez pontosan így van! :) Mostmár nincs bajom,csak hát később olvastam utánna :D És nem is nagy fogyás volt ez,3 kiló felesleg volt rajtam :) 3 hónap lustaságnak az eredménye,meg persze a hajnali kajálásoké! :D
6. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Mango94)
2015. júl. 2. 09:09

Csirke-pulyka bőre és hája nélkül, halak és minden tengeri élőlény.

Ezen kívül a sovány marha, sovány birka.

Sovány tojás-túró-joghurt-sajt-gomba, szója

Ezekhez meghatározott zöldségfélék a hét meghatározott napjain... mindezek mennyiség korlát nélkül, + meghatározott napi adag zabkorpa.

Ezek a Dr. Dukán-féle fogyókúra alapjai.

Nekem bevált, ha gondolod olvass utána.

5. Doctor58 (válaszként erre: 4. - Henii9988)
2015. júl. 2. 02:12
A szénhidrát nem ellenség, pontosabban az üres szénhidrát igen (cukor, közönséges liszt), de a minőségi szénhidrátra szükségünk van. Pontosítva meghatározott arányba van szükségünk szénhidrátra, fehérjére, zsiradékra. A délig gyümölcs az tökéletes, de természetesen utána is még lehet valamennyi szénhidrátot. A lényeg a kiegyensúlyozott táplálkozás, ez az alapja a fogyásnak, ha valakinek hízni kell, akkor a hízásnak is, az egészségnek és a jó közérzetnek.
4. Henii9988 (válaszként erre: 3. - Doctor58)
2015. júl. 1. 22:52

Hát igen,nálam meg is lett az eredménye.Idegeskedtem meg feszült voltam,plusz zavarodott is.

Kérdező:Én ezt úgy oldottam meg,hogy délelőtt gyümölcsöket ettem.Délután már nem nagyon vittem be szénhidrátot.

3. Doctor58 (válaszként erre: 1. - Mango94)
2015. júl. 1. 22:38
Engedj meg egy hozzászólást. Lehet, hogy a kilók olvadnak, de..... A szénhidrát az agy üzemanyaga, tehát ezt tovább nem is fejtegetem, a sok fehérje meg komoly vesekárosodást okozhat.
2015. júl. 1. 22:32
Halak,főleg tengeri,csirkemell(bőre nélkül),én ezeket ettem meg ugye tojás :) Jah és ha sütöttem valamit,csak is kókuszolajban :)
2015. júl. 1. 22:12

Sziasztok!


Nem a neten terjengő divat diétát követem, csupán saját tapasztalatból tudom, hogy csak úgy tudok fogyni, ha sok fehérjét eszem és szinte tejesen kiiktatom a szénhidrátot.

Be is vállt, olvadnak a kilók, de már nagyon uncsi a sok túró meg natúr joghurt, tojás.


Ötleteket várok. Nagyon szépen köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook