Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kreatív játékok gyerekeknek fórum

Kreatív játékok gyerekeknek (beszélgetős fórum)


5. 3d787b167a (válaszként erre: 4. - Gribedli***)
2015. júl. 2. 20:45

Simán!


Leszek még bébicsősz a nyáron. :)

4. gribedli*** (válaszként erre: 3. - 3d787b167a)
2015. júl. 2. 16:04
Sebaj, esetleg Halloween-re boszi varázspálcaként még ellőheted!:))) Én legalábbis megcsináltatom velük akkor is!
3. 3d787b167a (válaszként erre: 2. - Gribedli***)
2015. júl. 2. 13:51

De jó! :)))


Ez a tündérvarázspálca nagyon tetszik. ♥

Kár, hogy nem két hete írtad, de nagy lett volna a szülinapi bulin.


Amúgy ez nem az én fórumom, találtam.


Volt belőle három is, de kettőt benyalt a pók. :)

2. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 3d787b167a)
2015. júl. 2. 13:48

Ilyet csináltunk a múltkor a szomszédok gyerekeivel, lányok:


Varázspálca tündéreknek: színes szívószál végére cellux-szal ilyen műanyag szalagot (amit virágkötéshez, vagy ajándékcsomagoláshoz szokás használni)felragasztottunk, miután ollóval megpödörtük, hogy hullámos legyen.


A szalag fölé a szívószál csúcsához pedig mindenki választott egy formát (szív, csillag, stb.), amit színes kartonból kivágtunk és ezt lehet díszíteni gyöngyökkel, meg ráírtuk az adott "tündér" nevét, aki csinálta, kész a varázspálca.


A melegre való tekintettel, csináltunk legyezőt is, ez olyan elcsépelt, tudom, de úgy élvezték:DDD


Utána pedig kistáskát, ami ilyen szütyő volt, régi pólóból korongokat vágtam ki, kb. 25cm átmérőjű korongok, a széleinél lyukakat csináltunk és színes cipőfűzőket húztunk bele, hogy szütyő legyen belőle, és a cipőfűző lett a kantárja.


Ezeket 4-7 éves korú gyerekek simán megcsinálták, a nagyobbak segítség nélkül, a kisebbek segítséggel. Díszítés is mehet akármi, csak leírtam nagy vonalakban, hogy hogy készültek ezek a csajos kiegészítők:D

2015. júl. 2. 13:17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook