Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Összenövést oldó műtétek fórum

Összenövést oldó műtétek (beszélgetős fórum)


3. nagymaya (válaszként erre: 2. - Remoni)
2015. jún. 30. 16:22
Szia! Köszönöm a választ. Neked volt ilyen műtéted? Megszüntek a panaszok utána?
2015. jún. 30. 12:35

A már meglévő összenövéseket műtéti technikával szüntetik meg, az újak kialakulását pedig vagy egy Adept nevű folyadékkal gátolják meg, vagy létezik felszívódó és fel nem szívódó membrán is az összenövések megelőzésére. Ha jól tudom a TB csak a folyadékot támogatja, a membránokat nem. (nem vagyok benne biztos, pár éve még így volt, nem tudom, hogy változott-e azóta)

Ha panaszaid vannak, akkor mindenképp csináltasd meg, nem kell szenvedni, sokkal jobb lesz utána.

2015. jún. 30. 12:12

Sziasztok! Három endometriózis műtét, egy császármetszés után rengeteg összenövésem van. A dokim javasolte

egy újabb műtétet, amely srán az összenövéseket oldanák. Volt már valakinek ilyen? Eddig mindig azt mondták, minél több műtét, annál több összenövés. Nem tudom, hogy menjek bele, vagy ne. Panaszaim vannak ugyan, de már nagyon elegem van a kórházasdiból is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook