Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Depresszió kezelése fórum

Depresszió kezelése (beszélgetős fórum)


2015. jún. 30. 21:28

Minnél előbb kérj segítséget (orvosit) mert egyre mélyebbre kerülhetsz és onnét már nem egyszerű kimászni, főleg ha nincs támogató családi háttér.

Nekem sikerült elérni néhány év alatt, hogy már az égvilágon semmi nem érdekel és közel 50kilót is felkaptam e miatt.

7. marlenka70 (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2015. jún. 30. 21:22
Nagyon is sokan kűzdenek ezzel a problémával rajtad kívül is, de azt nem tudja senki megmondani itt, hogy neked mi segítene. Nyilván a kiváltó okot kell megszüntetni, vagy feldolgozni és ha az sikerül van esélye annak,hogy újra megtaláld magad.
6. fincsi5 (válaszként erre: 3. - _hóvirág_)
2015. jún. 30. 21:15

Pedig vagyunk, csak megoldásunk nincs, lehet ezért nem írunk, én is olvasgatok, van-e megoldás.:)

Bár én azt sem tudom, az vagyok-e....na így még rosszabb. :))

5. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2015. jún. 30. 16:59

tavaly meghalt apum. 2 hónapja nincs munkám. anyu nem talál munkát. próbálom nyugodtan, összeszedetten felfogni a helyzetet. néha nehéz de kinek jó ha befordulok.


igen vannak napok mikor ülök a szobában és nézem a falat... de aztán megrázom magam és találok elfoglaltságot. :)

4. kszb
2015. jún. 30. 13:01
nincs mit :) Ha beírod a hoxa keresőjébe a depresszió szót, akkor találsz még egy csomó fórumot a témában :) Van nagyon aktív is köztük.
3. _hóvirág_ (válaszként erre: 2. - Kszb)
2015. jún. 30. 12:22

Köszönöm szépen, hogy írtál. Jobbulást neki.

(meglep, hogy csak egy levelet kaptam:)

2. kszb (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2015. jún. 30. 09:52
Szia! Párom. Pár éve jött elő nála a durva szorongás depresszióval párosodva. Utólag kiderült, h maga a szorongás valószínűleg már hosszú évek óta fenn állt. Akkor tetőzött. Olyan állapotban volt, ami már beszűkítette az életterét is, ezért orvosi segítség kellett. 1 év gyógyszeres terápia után leállították a gyógyszerekről. Ezután tavaly jött elő újra, amikor néhány szoros barát élete más irányba terelődött, és ugyan maga a barátság nem szűnt meg, de ők elköltöztek a közelből (barátnővel összeköltözés, külföldi munka miatt), mert az élet ezt dobta nekik. Nem tudta feldolgozni. Még az elején próbáltuk megcsípni a dolgot, és próbálkoztunk, h hátha elkerülhető a gyógyszerezés. Több, mint 1/2 éven keresztül Használt Remotivot, agykontroll, és társai. Minimális előrelépést eredményeztek ezek csak. Se az alvászavart, se a szorongás- depresszió párost nem oldották meg. Végül ő maga döntött úgy, h újra orvoshoz fordul. Van egy szuper orvosa, akihez 1/2 éve jár már, a gyógyszer mellett pszichoterápiát is alkalmaz. Hatékonyan sajnos csak ez segít neki.
2015. jún. 30. 09:30
Sziasztok! Van itt olyan ember aki depressziós volt és szorongott? De úgy, hogy nem gyerekkora óta, hanem egy élethelyzet kihozta és olyan dolgai voltak ami előtte természetes volt? Én pl munkám elveszettem , +egy haláleset és azóta keresem a helyem kisebb nagyobb sikerrel. De, hogy akinek volt ilyen milyen tünettel és főleg, hogy kezelte ki magét?? Köszönöm nagyon szépen aki ír és priviben is írhattok aki nem akar nyilvánosan. Sziasztok!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook