Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tápszer felnőtteknek fórum

Tápszer felnőtteknek (beszélgetős fórum)


2015. júl. 2. 06:19

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.


Az izomzatom rendben van szerencsére. Egyébként pont azért néztem a tápszert, mert egy doboz egyszerre tartalmaz olyan tápanyagokat, amit különböző ételekkel érnék el. Nem vagyok nagy orvoshoz járó,de akkor kérek egy vizsgálatot.

Sokáig a fogaimnak tudtam be a fogyást,nem hízást. De mivel a kritikus fogakat eltávolították, akkor sem híztam,pedig eszek rendesen.

Kb 10éve volt, hogy megfelelő súlyban voltam és jól is éreztem magam.


Bátyám ajánlotta a tömegnövelő fogyasztását, de én ezekben a testépítős cuccokban nem nagyon bízom. Jó igaz, hogy előbb ki kell próbálni.


Még egyszer köszi a hozzászólásokat! :)

14. eandi78 (válaszként erre: 12. - 25800e2d09)
2015. júl. 1. 22:42
Családban van akinek felírják, úgy 120 Ft körül van. Szerintem indokolt esetben adják. Vény nélkül is lehet venni kb. 300 Ft darabja. Ha van egyesével, mert rokon 24-es csomagban kapja.
2015. júl. 1. 17:47
Én elég tápos vagyok:)
12. 25800e2d09 (válaszként erre: 9. - Zamila)
2015. júl. 1. 17:46
apunak felírták, csak már nem emlékszem mennyi volt. recept nélkül 300 körüli az tuti.
11. 25800e2d09 (válaszként erre: 10. - Eandi78)
2015. júl. 1. 17:46
viszont a nutri fontos tápanyagokat tartalmaz, fehérjét. a bigmac meg üres szénhidrátot meg zsírt.
2015. júl. 1. 17:43
A nutridrink kb. 300 kcal egy üveg, attól hízni biztos nem fogsz. Akkor már inkább egy big mac:) Kenyér, tészta, olajos magvak, ezeket edd inkább.
9. Zamila (válaszként erre: 8. - 25800e2d09)
2015. júl. 1. 13:47
Az lehet.Nem tudom mennyi felíratva,csak múltkor a gyógyszertárban előttem a sorban,egy néninek ajánlotta a gyógyszerész,valami 313 ft-ot mondott árnak,csak nem tudom,hogy a receptre vagy anélkül annyi.Nekem ingyen volt,kórházban dolgoztam,és kaptuk.
8. 25800e2d09 (válaszként erre: 6. - Zamila)
2015. júl. 1. 12:11
ha felíratod orvossal nem vészes.
2015. júl. 1. 11:49
Ajánlani nem ajánlom,mert vényköteles és kiüti az embert.Viszont én Peritol tablettától híztam meg rövid idő alatt.Akkor mindent megettem azt is amit egyébként nem.
2015. júl. 1. 09:02
Van ilyen tápszer,több ízesítésben is,én is ittam őket amikor hízni akartam,nekem az erdei gyümölcsös volt a kedvencem,Nutridrink a neve,bár most már több fajta van,az egy havi adag az jó húzós lesz anyagilag,ezekből kb hármat kell inni egy nap,egy üveg olyan 350-500 forint között van,200 ml-s.Mostmár vannak pudingok is,de lehet,hogy azok csak kórházi használatra azt nem tudom.
2015. jún. 30. 12:15

Lehet pajzsmirigy túlműködésed, felszivódási zavarod, vérszegénységed, cukorbetegséget, meg még ami nem jut eszembe. Először egy labor kell. Tudnak B vitaminszintet is nézni.

Ha ehhez bármi panaszod van, pl. szivdobogás, fáradság, lábzsibbadás, hasi panaszok, stb, akkor alapos kivizsgálás.

Ha minden negativ, akkor lehetsz ilyen alkat is. Akkor odafigyelni a fehérje bevitelre, mozgásra. Nézegess testépitő oldalakat.

4. bibity (válaszként erre: 1. - 6634c2bc48)
2015. jún. 30. 09:37

Szerintem menj el háziorvoshoz, mert egyszerű vérszegénység is lehet a gond, meg egyéb is.

Egyébként én nem a patikába mennék, hanem testépítőknek szánt tömegnövelő fehérjét vennék. Kb. Ugyanaz, mint a felnőtt tápszerek (megnéztem az összetételt) de olcsóbban.

Apukámnak is ezt vettem, az időseknek szánt roboráló tápszer helyett. Ízlik neki, és azt mondja, érezte, hogy turbózza az immunrendszerét, elmúlt neki még egy makacs fertőzése is a télen. Csak ajánlani tudom.

2015. jún. 30. 09:21

Miért kellene megindokolnod?

Vannak kimondottan étvágyfokozó vitaminok (pl. B vitaminok) és gyógyszerek. Jó a Béres csepp is vagy a vitacolán szirup. Nézz utána és kérd így. Ami vény köteles azt írasd fel a háziorvosoddal.

2. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - 6634c2bc48)
2015. jún. 30. 09:19
Fehérje pótlás mert gondolom izmod sincs. Plusz B vitamin kúra.ezt az orvossal megbeszélni hogy melyikből mennyit. Ha ilyen alkat vagy akkor sokat5nem tehetsz. Egyébként nem kevés szerintem. Amikor 65 kiló voltam is soknak éreztem pedig közel 180 centi vagyok
2015. jún. 30. 09:15

Sziasztok!

Elég régóta szeretnék hízni. Sajnos sikertelen. A két terhességem idején sikerült 10kg-ot magamra szedni, de az hamar le is ment. Nem érzem jól magam a bőrömben, nagyon-nagyon soványnak (nem csupán vékonynak) látom magam és erre sajnos kapok igazoló visszajelzést is. Sportolok, aktívak a mindennapjaim. A "mindent zabálok ész nélkül" taktika nem vált be. Kicsit olvasgattam, hogy vannak felnőtteknek tápszerek (vény nélkül is kapható), melyek a hízást segítik. Az a kérdésem igazából, hogy van valakinek tapasztalata? Illetve, ha a gyógyszertárban kérek egy havi adagot, minden esetben kötelező megindokolnom, hogy minek az nekem?

164cm vagyok és úgy kb 50-52kg. Szeretnék magamra szedni úgy nagyjából 8-10kg-ot.

(Negatív hozzászólásokkal légyszi kerüljetek! Köszi)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook