Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Könyök törés fórum

Könyök törés (beszélgetős fórum)


9. Channa* (válaszként erre: 8. - HnéViktória)
2015. jún. 29. 21:04
Majd az orvos eldönti! Látod, hogy nálam is voltak ellentétek. Az én dokim nem gipszelte be, de a másik azt mondta, hogy ő begipszelte volna. Nem tudom melyik a jobb megoldás vagy, hogy az egyik jobb e a másiknál. Nekem gipsz nélküli gyógyulásom van, de többeknek gipszes.
8. HnéViktória (válaszként erre: 7. - Channa*)
2015. jún. 29. 20:54
KÖSZÖNÖM,VENNÉK LE A GIPSZET MERT EZ ROSSZ,UTÁNA VIGYÁZNÉK.
2015. jún. 29. 20:43

kb. 1 hétig nagyon, aztán egyre kevésbé.

Kenegettem és felkötve hordtam, és dolgoztam. 1 napot sem hagytam ki a melóból. Persze akkor fájt csak, ha mozgattam, vagy forgolódtam éjjel, vagy amikor öltöztem. 1 hét után egyre jobb lett.


Kitartást!

2015. jún. 29. 20:27
ÉS MEDDIGG FÁJT,NEKEM FÁJ NAGYON
5. HnéViktória (válaszként erre: 4. - Channa*)
2015. jún. 29. 20:26

DE JÓ NEKED !


ÉN ITT KÜZDÖK A GIPSZ SZÖRNYŰ MIELŐBB SZERETNÉM HA LEVENNÉK

4. Channa* (válaszként erre: 1. - HnéViktória)
2015. jún. 29. 19:47

Nekem kb. 2 éve februárban volt ugyan ez

Elestem a munkahelyemen a lépcsőn és eltört a könyököm. A Honvéd kórházba mentem el, bár nem akartam, csak nagyon fájt. Nem gipszelték. A sebész szerint így jobban gyógyul, és igaza lett:D Csak felkötve kellett hordanom, kennem kellett fastum géllel, és mozgatnom, ahogy bírom. 2 hét múlva már gyógytornára jártam, amit hamar meguntam és elmentem inkább a szokásos tornámra:D Persze hetekig vigyáztam, hogy ne támaszkodjak rá, ne emeljek vele, stb., hogy el ne mozduljon. És nagyon hamar és jól gyógyultam.:D

Ez volt életem első törése és azóta is hálás vagyok a dokinak, hogy nem gipszelte. Azt mondta, hogy ahány hét gipsz, annyi hónap gyógytorna, így meg hamar rendbe jön:D A körzeti sebész nagyon meglepődött, hogy nem gipszelték be, de azt mondta, hogy a Honvédban biztos jobban értenek hozzá. Ő gipszelte volna....

3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - HnéViktória)
2015. jún. 29. 19:47

Nekem januárban csuklóm tört, szintén nem voltak beszédesek.:((

Annyit tudok ajánlani: jól nézz utána, mi is kell, ha már nem lesz sínben, mert azokat sem mondja, ajánlja a legtöbb doki. Gondolok itt valami gyógyászati boltban kapható, de receptre felírható dologra. Nekem ott ajánlottak ilyen csuklórögzítőt, úgy mentem vissza, hogy felírná-e?Felírta, de magától nem mondta, ezért ügyes vagy, hogy már érdeklődsz.:)))

Türelem, ja és lehet, van torna is.Majd....:)

2015. jún. 29. 19:39
bocs a rövidségért,de 1 kezem van pont a bal ..és én jobb kezes vagyok.
2015. jún. 29. 19:38

Sziasztok..


Tegnap eltörött a könyököm, elmozdulás nélkül,hála égnek...sinbe tették,jó nagy gipszsín van fenn, ma visszamentem átpólyázták. Nagyon semmit nem közőltek semmit hiába kérdeztem ,1hét múlva rtg..

Ha valaki járt így irjon.

KÖSZÖNET

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook