Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szépen dolgozó, megbízható szobafestők Budapesten fórum

Szépen dolgozó, megbízható szobafestők Budapesten (beszélgetős fórum)


4. Amaunet (válaszként erre: 3. - Bestyyy)
2018. júl. 20. 02:11

Igen, a joszaki.hu egy jó oldal a szakemberek keresésére.

Villanyszerelőt itt találtam korrekt áron. Másnap már be volt kötve a tűzhelyem.


Viszont valóban vigyázni kell, mert a burkolóval jártam úgy, hogy ő majd hoz anyagot, megvesz mindent. Aztán csak lestem, mikor elkezdett számolni.

Jó, ha az ilyen több fázisú munkánál ha nem is szerződést, de valami emlékeztetőt írtok!

2017. júl. 11. 13:02

Szia!Ajánlom neked az értékelt szakembereket, mert a legtöbbje egyébként átvág. (joszaki.hu csakis pozitív értékelések!!!!!)


Illés István (70/42xxxxx) nevű vállalkozó jött ki hozzánk glettelni+festeni, aki megadott egy árat mennyiért csinálja meg a munkát. Menet közben kb. 30%-kal emelt az áron, ami a végére majdnem duplája lett volna.Úgy hirdeti magát, hogy ő drága de nagyon jó. Ebből csak a drágát érdemes megjegyezni, mert teljesen átlagos munkáért csillagászati árakat kér.


Csak olyan szakembert hívjatok, aki előre vállalja, hogy nem emel az áron és számlát is ad!Ha mégis emel, akkor küldjétek el azonnal, mert ha hagyjátok, csak lenyúlnak Titeket!

2015. jún. 28. 17:53
Ezen a nyáron szeretnénk kifestetni IX. kerületi, Vágóhid utcai ( MÜPÁHOZ KÖZELI ) 2 szobás lakásunkat. Sajnos, aki festő jött volna, kórházba került, így keresünk helyette mást. Ha esetleg tudna valaki szépen dolgozó, megbízható szobafestőt ajánlani, aki még ezen a nyáron meg tudná csinálni, megköszönném !
2015. jún. 28. 17:50
Tudna esetleg valaki szépen dolgozó, megbízható szobafestőt ajánlani Budapesten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook