Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A belföldi wellness szállodáknak vannak last minute akciójuk? fórum

A belföldi wellness szállodáknak vannak last minute akciójuk? (tudásbázis kérdés)


5. viva70 (válaszként erre: 1. - Erus30)
2015. jún. 27. 16:51
A www.wellnesshetvege.hu weboldalon szoktak lenni last minute ajánlatok. Nézz körül ott szerintem...
2015. jún. 27. 16:46
Mi mindig kuponnal megyünk belföldre. Most is így megyek a barátnőmmel, Siófokra. A legtöbb ilyen kupon 2 éj 3 napra szól, de vannak hosszabb időre is, én most 4 nap 5 éjre megyek... fejenként 60 ezer lesz, négycsillag, félpanzió.
3. mmacus (válaszként erre: 1. - Erus30)
2015. jún. 27. 15:21
Nem igazán. A csakegynap oldalon vannak akciós voucherek, de egyáltalán nem biztos, hogy a kívánt időpontban van hely adott szállodába, mivel ezek a lehetőségek hosszú lejáratúak. Több éves tapasztalatom alapján érdemesebb adott szálloda honlapján az akciós csomag ajánlatokat figyelni és jóval előbb lefoglalni. Idén pl április végén kértem ajánlatot és foglaltam júliusra, most ugyanaz a nyaralás +4000 Ft/fő/éjszaka lenne.
2015. jún. 27. 15:16
kuponozz inkább
2015. jún. 27. 15:10
A belföldi wellness szállodáknak vannak last minute akciójuk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook