Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan tudnám több árnyalattal világosítani a hajam színét? fórum

Hogyan tudnám több árnyalattal világosítani a hajam színét? (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 4. 01:01

fokozatosan próbálkozzál, de ha nagyon sötét a hajad, nem biztos hogy sikerülni fog

( nekem sem sikerül a fekete - sötétbarna színből kikeveredni )

2015. júl. 2. 14:29
Köszönöm
2015. júl. 1. 11:26
Olyan hajfestéket vegyél, ami 4 5 árnyalatot világosít. De ha igazán igényes fejet szeretnél, inkább fodársszal csináltasd meg! Én is próbáltam barnából világosítani, C vitaminnal is rámentem, világosító festékkel is, tiritarka lett, és végül mégiscsak le kellett szivattatnom. De most szőke vagyok! :D Igazi szőke! :DNatur hajon egyébként működik a világosító hajfesték is, ez is tapasztalat.De lassú folyamat így kiszőkülni.
2015. jún. 26. 20:33
Köszönöm.:)
2015. jún. 26. 20:27

Én sem vagyok fodrász, csak régen festett hajú, és sokat beszélünk erről a fodrászommal!

Így merem állítani: NEM! Nem lehet ennyit egy menetben változtatni a hajad színén! Vagy ha sikerül, egy tönkrement valami lesz a fejeden, nem haj!

Egyébként pedig az esetek zömében meg tudom állapítani, ki pacsmagol otthon a hajfestéssel, és kinek csinálja egy jó fodrász jó minőségű festékkel! Bízd rá inkább fodrászra a többmenetes hajszín-váltást!

2015. jún. 26. 20:21
Olyan festék nincs ami egy huzamban ennyit világosítana, de szerintem, ha világosítasz 2-3 körben, és ne egyszerre 4-6 árnyalatot, a hajad nagyon bánná... :/ Nem vagyok fodrász, de rengeteget volt már festve a hajam, és inkább légy türelmesebb. A szőkítő por a lehető legrosszabb megoldás, világosítani azt fog, de hogy a hajad soha nem lesz utána olyan... az tuti. Szerintem :)
2015. jún. 26. 20:00
Nem értem a kérdést.
2015. jún. 26. 19:02
4-6 árnyalatot világosít-festettet is? vagy inkább porral próbálkozzak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook