Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szenzoros tornával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? fórum

Szenzoros tornával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2015. jún. 30. 11:28

Megnyugtattatok lányok, köszönöm szépen!

Nálunk még nem biztos, hogy járni kell, de ha igen, akkor mostmár tudom, hogy hasznos lesz!

2015. jún. 30. 10:57

Szia!


A lányomnak születéskori minimális oxigénhiány miatt a frontális lebenye lemaradva fejlődik, ezért a Gézengúzba járunk szenzorintegrációs terápiára (torna+komplex ingerfeldolgozás-fejlesztés)

Egy éve járunk, s igaz, hogy most még nem megy iskolába (6 volt márciusban), de látványos a javulás, jövőre nyugodt szívvel engedhetem majd a nemzetiségi iskolába

7. Nati66 (válaszként erre: 1. - A6b039cd8a)
2015. jún. 30. 03:00
Az én fiam még csak 13 hónapos, de már jártunk TSMT-re a nagymozgások kialakulásának késése és visszamardt csecsemőkori reflexek oldása, megszüntetése miatt. Nagyon sokat segített, ma már Ő is magától tipeg mint a kortársai, szépen behozta a lemaradást. Igaz most nem kell folyamatosan tornáznunk, de az elmult hónapokban minden nap kétszer csináltuk az előírt gyakorlatokat és most is mindig kéznél vannak az eszközöket egy kis játékra :)
6. a6b039cd8a (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2015. jún. 26. 07:55
Köszönöm szépen!
5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - A6b039cd8a)
2015. jún. 26. 07:46
nagyon hatékony lesz rá a TSMT, jó szívvel ajánlom!
2015. jún. 25. 17:31
Nem egyértelmű, hogy a jobb vagy a bal oldala a domináns a gyereknek. Bal lábbal rúg, de jobb kézzel fog. Állítólag ez később tanulási nehézségeket okozhat nála.
3. much
2015. jún. 25. 16:33
TSMT? (tervezett szenzomotoros tréning)?-re gondolsz? mi járunk, bár az én gyerkőcöm kisebb, még nem ovis
2015. jún. 25. 16:13

SZenzomotoros integrációs tréning


nagyon hatékony!!


Miért ajánlották?

2015. jún. 25. 16:00

Felvetődött, hogy kisfiamnak esetleg szenzoros tornára kell majd járni. Most ovis, 4 éves.

Van valaki, akinek szintén javasolta védőnő, gyógytornász, hogy járassa a gyerekét szenzoros tornára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook