Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki "olvas" hangoskönyvet? fórum

Ki "olvas" hangoskönyvet? (beszélgetős fórum)


2015. júl. 7. 05:24
Csak elmondom azoknak akik azt mondták hogy milyen munkahely ez.Még arra se volt időm hogy a fülhallgatót bedugjam a fülembe :-)
2015. jún. 26. 05:24
Hétvégén letöltön a Bridget Jones naplójat úgyis szeretem nagyon :-) aztán jöhet a többi
10. fincsi5 (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2015. jún. 25. 15:14
Ő, bizony! :)))
9. michelle.r (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2015. jún. 25. 15:05

Főleg, ha Udvaros Dorottya olvassa :)) Nem is tudtam, hogy kiadták, köszönöm, még ma beszerzem :)


Én Karácsonyra Márai Sándor összes eddig megjelent könyvét kaptam, még a felénél sem tartok, de imádom. Főleg, mert Lukács Sándor hangjába menthetetlenül szerelmes vagyok.

2015. jún. 25. 11:51

igen ezeket jó ötletek :)

Nem az hogy nem dolgozok hanem közben tudok màsra is figyelni.

Persze nem mindig van mikor szàmolnom kell vagy àrúkat összerakni akkor figyelnem kell.

2015. jún. 25. 11:41
Csak e-könyvet.
2015. jún. 25. 11:29
én nem
5. tamtamano (válaszként erre: 1. - Nünüke :))
2015. jún. 25. 11:29

" A munkámhoz nem szügséges odafigyelnem"


Jó munkahely, én is akarok egy ilyent...

4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Nünüke :))
2015. jún. 25. 11:28
Nem sokat hallgattam még, de a Bridget Jones naplója isteni!! :)))
2015. jún. 25. 11:28

most látom, hogy szereted a Dzsungel könyvét... ha nem csak ez jön be, akkor nagyon jó minőségben vannak fent egyéb darabok is. Szépség és a szörnyeteg, Macskák, Elisabeth, Rebecca, Mozart!, Rudolf, Szentivánéji álom, Rómeó és Júlia stb (Operettszínház-fan vagyok, így csak ezeket szoktam hallgatni)


ezekkel is ki lehet tölteni jópár napot, még ha nem is nézed, hallgatni is jó :D

2. youlcsi (válaszként erre: 1. - Nünüke :))
2015. jún. 25. 11:26

Szia!

én hetek óta rá vagyok kattanva, a kedvenc könyveimet hallgatom jutyúbról :)


Hobbit, Gyűrűk ura... és már ki tudja hanyadszor a Harry Pottert elejétől végéig. utóbbi első 2 részét Kern András olvassa fel, mit is mondjak? Fantasztikus! sajnos a többi rész nem kifejezetten jó, de azért élvezhető. persze úgy, hogy nem kell odafigyelnem, mert olvastam is őket számtalanszor.


amúgy is, azt javaslom, olyat keress, amit már olvastál, és újraolvasnál. ez így élvezhető!

2015. jún. 25. 11:11

2 hétig egyedül leszek napi 12 óràba a munkahelyemen.A munkámhoz nem szügséges odafigyelnem és a rádiót rettenetesen unom.Gondoltam hallgatok hangoskönyvet.Azt akarom elkerülni hogy a tabot nyomkodjam egész nap meg facebookozzak mert azzal haladni nem haladok.

Szóval mit hallgassak ami élvezhető izgalmas ,nem monoton és érthető?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook