Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehetséges, hogy ilyen hamar érzem a 3. babát mozogni? fórum

Lehetséges, hogy ilyen hamar érzem a 3. babát mozogni? (beszélgetős fórum)


2015. júl. 1. 22:46
Nekem a 2. nem indult túl jól. Nagy örömmel mentünk az 1. UH-ra, ahol nem találták a babám. Jól megijesztettek, de 10 nap múlva már dobogott a szíve. :) Talán emiatt is figyeltem nagyon és 11+4 hetesen éreztem. :) Persze minden doki hülyének nézett, így mikor a védőnő 18 hetesen kérdezte, mit írjon be, mikor éreztem először, úgy kezdtem hogy "Elhiszi, hogy 11+4-kor?" Persze "nem" volt a válasz, így mondtam neki, akkor írjon, amit akar. A kiskönyvemben ez a kamu dátum szerepel, de én tudom a valóst. ;)
4. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2015. jún. 25. 10:48
Én 10 hetes, 6 napos vagyok és pár napja már éreztem a babámat :) 2.baba :)
3. kszb
2015. jún. 25. 10:33
én az elsőt várom, de én is korán kezdtem érezni. Én alhasi csiklandozó érzést éreztem bent :) A védőnő, és a többször szült ismerősök világosítottak fel, h az a baba volt, ahogy faltól falig ment odabent :) És én is a 11-12. hét váltása körül éreztem először :)
2015. jún. 25. 10:22
Nekem egy ismerősöm hatehetesen érezte ezt a harmadik gyerekénél. Ráadásul még nem is tudta, hogy van, úgyhogy be sem mesélhette magának, ebből lett neki gyanús, hogy van ott valaki, és tényleg :)
2015. jún. 25. 10:01
11 hetes 5 napos vagyok és tegnap éreztem először ,mintha pici kis simogató érzés lenne a pocaknal. Lehet h a babát érzem mocorogni? 3.baba a második kisfiamat 16 hetesen éreztem mozogni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook