Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kapott valaki GYNAZOL 2% egydózisú hüvelykrémet, terhesség alatti gombára?Milyen, tényleg elég egy adag belőle? fórum

Kapott valaki GYNAZOL 2% egydózisú hüvelykrémet, terhesség alatti gombára?Milyen, tényleg elég egy adag belőle? (tudásbázis kérdés)


8. tothzsuzska (válaszként erre: 7. - 2ce679405c)
2010. febr. 10. 14:26

Szia!

A terhesség alatti hüvelygomba nem kifejezetten a terhesség miatt alakul ki, ez azt jelenti,hogy a terhesség alatt kaptad el. De mivel terhesség alatt a szervezet egy kissé "immunhiányos", vagyis az immunrendszered le van gyengülve, ezért mindenféle betegség hamarabb megtalál.

De hüvelygombát okozhat a túl sokáig szedett antibiotikum is, vagy a túl sok stressz.

Én most két hét antibiotikum szedés után kaptam hüvelygombát, 31 hetes terhesen, az alább említett Gynazol hüvelykrémet kaptam rá, tegnap használtam fel, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy fog használni!?


Remélem segítettem....

szia

2009. jan. 10. 19:20

Sziasztok!

Nekem még nem volt kisbabám, de majd szeretnék.

Buta vagyok még ebben a témában és ezért szeretném megkérdezni, hogy mi az a terhesség alatti gomba?

Az a terhesség miatt alakul ki?

Vagy olyan mint a sima hüvely gomba csak közben terhes a nő.

Vagy hogy van ez?

Csak próbálom magam felkészíteni....

2009. jan. 10. 19:13

Azt szeretném megkérdezni,hogy ez a krém akkor is hat ha már régebb óta fenáll ez a Candida betegségem? Mármint elmúlik aztán visszajön...

Szóval ez végleg elmulasztotta nektek/neked?

2008. máj. 3. 15:20

Sziasztok!

Felhasználtam! Eddig úgy néz ki, h hatott!

2008. ápr. 30. 18:11

Szia!


Én ismerem ezt a krémet, bár nem terhesség alatt kaptam. Igen, tényleg elég egy adag belőle. Fügefakónak igaza van, valóban előre van töltve egy applikátorban.

2008. ápr. 30. 17:53
Szia.Én sem használtam még ezt a fajtát, de kaptam már olyat amit háromszor kellett csak használni.Az jó volt, biztosan ez is az.
2008. ápr. 30. 17:35

Ha egydózisú akkor gondolom az előre van töltve egy applikátorban. Egyszer kaptam olyat ami hasonló volt, mármint technikára, de azt tovább kellett használni.

Erről még nem hallottam.

2008. ápr. 30. 17:26
Kapott valaki GYNAZOL 2% egydózisú hüvelykrémet, terhesség alatti gombára?Milyen, tényleg elég egy adag belőle?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook