Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A segítségetek kellene... ma 34 napja, hogy késik fórum

A segítségetek kellene... ma 34 napja, hogy késik (beszélgetős fórum)


13. Bichi
2015. jún. 30. 07:11
Pár hetes terhességtől miért jönne fel pár kiló? Annak semmi köze az esetleges terhességhez...
12. LyLee
2015. jún. 30. 06:14
Szia. Próbálj valamilyen úton módon eljuttni orvoshoz, mert sajnis a menzesz kimaradás bármi lehet. Gyuladás,mióma és terheség is. A tesztekről meg nekem igen rossz tapasztalataim vannak. A kisfiammal nyolchónapos terhes voltam amikor csinálni akartam egyett, hogy eltegyem emlékbe a pozitiv tesztet, de egyértelműen negativ lett. 😊
11. vberni01 (válaszként erre: 1. - Dzff9)
2015. jún. 25. 09:00

Szia,


ÉN anno 2*3 tesztet csináltam meg, mind negatív.


Sőt, 4 hetesen még az UH sem látta. Majd hirtelen görcsöt éreztem a hasam aljában, irány UH. Ott már szépen vert a kis szíve 6-7 hetesek voltunk. :)

10. dzff9 (válaszként erre: 8. - Hani12)
2015. jún. 25. 00:16
Nem európában vagyok.Ha ott lennék azt tettem volna
9. dzff9 (válaszként erre: 8. - Hani12)
2015. jún. 25. 00:14
Ez csak neked ennyire egyszerű
2015. jún. 24. 12:31
Menj el nőgyógyászhoz! Pár perc alatt megmondja terhes vagy-e, ezen nem kell rágódni ilyen sokáig.
2015. jún. 24. 08:38
Stressz hatására késhet, kimaradhat menzesz. Nekem kétszer volt ilyen, az első vizsgaidőszakban fősulin, és nyelvvizsga előtt.
2015. jún. 24. 07:53
Szia!Nekem a22 év alatt soha nem maradt ki mármint mikor terhes voltam és mindig időre jön meg.Egyszer volt,hogy két mensi között véreztem mintha meglett volna elmentem orvoshoz azt mondta gyulladás.Amugy a test mind a két terhességné kimutata az elsőnél 8 nap késés után csináltam tesztet a másodiknál 6 nap
5. kszb
2015. jún. 24. 07:20
Nekem régen volt, hogy 3 hónapokat is késett. Soha nem terhesség miatt. Menj orvoshoz mindenképpen!Oka van a kimaradásnak is, és a plusz kilóknak is.
4. 403e722b12 (válaszként erre: 1. - Dzff9)
2015. jún. 24. 06:19
Szia Nekem 3 hónapig maradt ki egyszer teszteltem többször negatív volt.Orvoshoz mentem vizsgálat után azt mondta hormonális zavar.Írt fogamzás gátlót azt mondta szedjem majd attól helyre áll a hormonom. Fúrcsa mert a vizsgálat után 2 napra meg megjött.
3. dzff9 (válaszként erre: 2. - ChrisTai)
2015. jún. 24. 04:20

Köszi,mindenképpen tesztelek újra,csak várok vele 28.ig.

A peteéréseim sosem szabályos rendszerben történtek. A fiammal közvetlenül az 5 napos vérzésem utáni első napon lettem terhes.Ha ezt veszem alapul,akkor szerinted lehetett a várt vérzés után pont 1 héttel később jelentkező rózsaszínes maszat pl beágyazódási vérzés?

2015. jún. 24. 03:51
Nekem késett úgy egy hónapot, hogy nem voltam terhes... Szerintem kimutatná a teszt, de próbálj meg érzékenyebbet venni.
2015. jún. 24. 03:28

Kezdem az elején:

Utolsó első napja április 23. Rendesen, időre jött és a szokásos 5 napig tartott,olyan volt mint szokott.

A következőnek május 21 lett volna az első napja,de nem jött.Helyette jött néhány patti pont úgy ahogy előtte szokott. Rá pontosan egy hétre május 28.án nagyon halovány rózsaszínes maszat. volt a tisztaságimon, ami kb fél óra múlva teljesen meg is szünt. Június 1- teszt negatív. június 11- teszt újra negatív lett. Volt valaki közületek akinek ilyen sokáig kellett várni egy pozitív eredményre?

Igazából arra lennék kíváncsi,hogy mennyi volt a leghosszabb idő,amíg nem jött meg, teszt negatív, de mégis terhes voltál?

Hányadik héten derült ki hogy terhes vagy? Nekem még soha életemben nem késett ilyen sokat.Furán is érzem magam.Csipőben és hasra fel is jött pár kiló,de érdekes,mert csak ide,máshol semmi plusz rajtam. Szerintetek lehetek terhes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook