Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikból ikrek fórum

Lombikból ikrek (beszélgetős fórum)


2015. júl. 16. 00:02

Nekem crinon gélt kellett "csak" használni a 12.hétig.Alig vártam, hogy abbahagyhassam...

Látom,igen egyéni, hogy a dokik mit írnak elő,és mennyi ideig.A lényeg,hogy a legjobb legyen a babáknak:)

8. Riti926 (válaszként erre: 7. - Babaujsag)
2015. júl. 10. 18:02
Gratulálok! Úgy tudom fokozatosan kell elhagyni és akkor nem lesz probléma. Milyen gyógyszereket szedsz? Én prolutexet szúrtam napi 1et, mellé pedig egy crinon gélt. Előbb a prolut kellett abbahagyni, utàna a crinont fokozatosan.
2015. júl. 10. 09:30
Sziasztok! Gratulálok mindenkinek az iker babáihoz:))) Nekem májusba volt az első lombikom, ami sikeres lett, januárra várom a babákat. Most fogom elhagyni a gyógyszereket és picit izgulok emiatt. Akik túl vannak ezen az időszakon nem volt semmi probléma mikor abbahagytátok a gyógyszerszedést?
2015. júl. 10. 08:02

Sziasztok,


Nekünk idén februárban volt az első lombikunk, sikeres lett, iker babákkal. Most vagyok 21 hetes, és két kislány lakik a hasamban :)

Szívesen csatlakoznék hozzátok, mert én sem tudok túl sokat...

2015. júl. 1. 14:35

Sziasztok!Először is a babáknak és mamáknak egyaránt jó egészséget kívánok:)Nekem 2014.jan.-ban születek az ikreim/lányok/lombik kezelés után a tapolcai intézetben.

Nem mondom, hogy könnyű terhesség volt,de kibírtam a 37.hétig és 2500g ill.2200g-al születtek.A Honvéd Kórházat választottam, mert tudtam, hogy kiváló koraszülött intenzív osztályuk van./Szerencsére nem vettük igénybe/

Ugye milyen különleges érzés hogy nem is egy, hanem 2 baba nő a szívetek alatt?:))))

2015. júl. 1. 05:25
Nekem ikreim vannak. Van facen egy nagyon jó csopi, "ikres anyukák csoportja:-)" a neve, sok tagja van, pörög, bárki bármit kérdezhet! Csatlakozzatok! :-D
3. moncsi1982 (válaszként erre: 2. - Riti926)
2015. jún. 25. 09:33
Jujj de jó gratulàlok.Igen semmit nem lehet talàlni a neten az iker terhességgről ,pedig elég sok van manapság.Remélem többen is jekentkeznek aki tud nekünk tanàcsot adni.
2015. jún. 24. 10:11
Szia! Én tapasztalattal még nem rendelkezem, viszont nekem is jól jönnének a hasznos tanácsok. Nekünk a 4. Lombik lett sikeres, így én is ikreket várok. Most a 11. Hétben vagyunk és nem sok mindent találok az ikerterhességgel kapcsolatban, mindenhol csak megemlítik, hogy van ilyen.
2015. jún. 23. 21:40

Vàrom ide mind azokat akiknek lombik àltal sikerült anyukàvà vàlnia iker terhességgel.Hogy tanàcsot és tapadztalatokat osszunk meg egymàssal


Én 33éves vagyok és màr 6éve próbàlkoztunk ,mire tavaly talàltam egy nagyon jó dokit aki gyógyszer és hormon kezelés helyett csinàlt egy petevezeték àtjàrhatósàgit és ott kiderült levan tapadva mind kettő petevezetőm.Így mendtünk idén februárban a kaàliba segítségért .Sok küzdelem és reménytelenség utàn az első Et.utàn ikreket hordok a szívem alatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook