Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek milyen tapasztalatai vannak a folyékony mosószerekkel kapcsolatosan? fórum

Kinek milyen tapasztalatai vannak a folyékony mosószerekkel kapcsolatosan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. máj. 15. 16:56
Próbálta már valaki a teszkó saját márkás folyékony mosószereit?
2012. márc. 22. 16:20

Sziasztok!


Nekem sincs negatív tapasztalatom a folyékony mosószerekkel kapcsolatosan. Épp egy kutatást készítek csoporttársaimmal közösen a mosószer vásárlási szokásokkal kapcsoltban, és egyeleőre azt látom, hogy a folyékony mosószerekre kevés a panasz.


Ha esetleg szívesen kitöltenétek a kérdőívünket a mosószerekkel kapcsolatosan, azt nagyon megköszönnénk:

[link]


A feldolgozást követően szívesen beszámolunk arról - ha érdekel titeket -, hogy az emberek kb. hány százalékának van negatív tapasztalata a folyékony mosószerekkel kapcsolatosan.

2012. márc. 21. 13:31

Szisztok!

Évek óta én is csak folyékonyat használok, Arielt, vagy Persilt, külön a színes és fehér ruhákhoz valót. Annyit tennék még hozzá, hogy Ausztriából, vagy Németországból szerzem be. olcsóbb és sokkal jobb minőségű, mint amit a magyar piacra gyártanak sajnos...

Ja és alacsony hőfokon való mosásnál sem kell attól félni, hogy nem oldódik fel.

2012. febr. 5. 17:46

Sziasztok!


Én is már évek óta folyékony mosószert használok mosáskor. Eddig nem sokat próbáltam ki, én Tomi Mandulatej Colort szoktam használni. Meg egyszer vettem a Lidl-ben saját márkás folyékony mosószert is, de nem nagyon vettem észre a kettő között különbséget. Folttisztításra pedig Ariel folttisztítót használok. Nekem a Tomi mosószer bevált, és nem is nagyon szeretnék változtatni, és másikat venni. Amint bejön az üzletekbe, a Tominak a most reklámozott, Fehér rózsa illatú változatát fogom kipróbálni, ha kijön színes ruhákhoz való is.

2010. ápr. 21. 18:05
Nekem csak jó.
2009. máj. 12. 09:57
En is mar legalabb jo 10 eve folyekony mososzert hasznalok. En mindig Persilt veszek, külön a feherekhez, külön a szinesekhez valot. Nagyon meg vagyok vele elegedve.
25. 9c8432d068 (válaszként erre: 21. - Kemény ildi)
2009. ápr. 21. 16:52
Fel kellene oldani a por vízkőoldót vízben,és úgy a gépbe tenni. Bár szerintem az sem gond,ha por alakjában használod.
24. PNóri
2009. márc. 28. 22:56
Én bonuxot használok. A színesekhez mindig. Nekem a fehérekhez a por is bevált, de szerintem nagyon jó a Bonux Actív folyékony változata is.
2009. márc. 28. 22:51

Tudja valaki melyik a legjobb a fehér ruhákhoz?

A színesekhez dreftet használok, de a fehérekhez nem vált be.

2009. márc. 28. 19:08
Néhány éve tértem át a folyékony mosószerhez, szerintem sokkal kíméletesebb a ruhákhoz. Arielt vagy Biopont használok.
2009. márc. 26. 12:34
A mosógépem szépen mos,és én így egyszerűbbnek találom ha mindig vízkőoldózom,mint egyszer-egyszer 95-fokon.Az ecetnek meg nem bírom a szagát .Engem az érdekelne,hogy folyékony mosószerrel lehet-e használni a por vízkőoldót.
20. katácskák (válaszként erre: 13. - Rolvisa)
2009. márc. 26. 07:27

köszi a tippet.. megfontolandó:)

Bár én mind kettőt szeretem és használom

2009. márc. 26. 07:25

Az olcsobb fajtát veszem, megvagyok vele elégedve, de sok függ milyen a mosógéped.

Volt egy amivel csinálhattam bármit szürke volt a ruha. Örültem mikor megszabadultam töle.

Vízkővezni időnként ecettel szoktam.

2009. márc. 26. 07:16
Látom elég régen volt itt valaki ebben a témában,én azért kérdeznék valamit hátha tud nekem valaki segíteni.Én is szeretnék áttérni a folyékony mosószerre.Minden mosáshoz használok csillag vízlágyító port,mert nekem így szép vízkő mentes marad a mosógépem.Az lenne a kérdésem,hogy a mosógélhez is használhatom ezt a port?Vagy vegyek folyékony calgont?Azt annyira nem szeretnék,mert veszett drága.
2008. máj. 18. 15:30
Én is folyékony mosószert használok évek óta. Először Tomit, de amióta lányom született, Arielt. Az minden foltot kihoz, és ez tényleg igaz! Ha drágább is, nem kell semmilyen foltkiszedő cuccot venni, és így már nem is sok az ára.
2008. máj. 8. 08:03
Én is szeretem a folykéonyt, de a porral sincs már olyan bajom, mint amiket írtatok, mert mosás előtt feloldom vízben. Gyakorlatilag olyan lesz, mint a folyékony, és a fehérekhez hatékonyabb.
2008. máj. 8. 07:58
Én hosszú ideig folyékony mosószert használtam a színesekhez és a fehérekhez is. Arielt. Ez a márka nekem nagyon hatásos volt, de aztán valaki ajánlotta a Tide-ot fehérekhez és mivel az azért olcsóbb, mint az Ariel, ezért most a fehérekhez Tide citromos mosóport használok, a színesekhez + folyékony Arielt. Egyenlőre elégedett vagyok a Tide mosóporral is, de csak fehérekhez! Port soha nem használnék színesekhez, csak folyékonyat! Amúgy folyékonyba a Bonuxot is dícsérik! Lehet, hogy ha elfogy a por a fehérekhez, visszatérek a folyékonyhoz...
14. 5a071c9eeb (válaszként erre: 1. - 9c8432d068)
2008. máj. 8. 02:04

Én 5-6 éve tértem ét a folyékony mosószerre, bárcsak előbb tettem volna.Nem marad mosóporszemcse a ruhán, főleg a sötéten nagyon meglátszott időnként.Nem trutyis a gép,gyakran kitakarítom ugyan, de sokkal egyszeübb.

Általában középárfekvésüt használok és időnként egy drágát. Régebben az olcsó fehérmosószertől besárgult a ruha, de már a legolcsóbb is sokkal jobb minőség, amint az elején volt.Eleinte mindig másfélét vegyél és majd megtalálod, ami megfelel.

2008. máj. 8. 00:15
a folyékonytól a lefolyó sem dugul el.
12. Mókicaaaa (válaszként erre: 10. - Loch ness)
2008. máj. 7. 13:20
Szióka! Én kb. egy éve tértem át, én nagyon megvagyok elégedve a bioponnal..van color és fehér ruhákhoz való gél is..
11. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 10. - Loch ness)
2008. máj. 7. 13:18
Évek óta éppen az általad említettek miatt használok én is folyékonyat. Eddig Tomi kristály gélt használtam, elégedett is voltam vele, most próbálkozom az Amway folyékonyával. Elég fura, mert ebből 30 ml kell egy mosáshoz, és 30 fokon is tökéletes tisztaságot ígér. Meglátjuk!
2008. máj. 7. 13:03
Örülnék, ha írnátok valami jó folyékony mosószer-márkát, melyiket érdemes venni. Általában nincs bajom a mosóporral, de sok bosszúságot okoz, hogy ha 30 fokon mosok, akkor öblítés után a ruha tele van mosóposzemcsékkel. 40 és 60 fokom semmi gond nincs. Ezért gondoltam, hogy kicselezem a gépet, és 30 fokon folyékony mosószerrel fogok mosni. De nem tudom, melyiket érdemes venni. Javaslatok?
2008. máj. 6. 09:19
Én csak a fekete színű ruháimhoz használok folyékony mosószert, nagyon szeretem.
8. 9c8432d068 (válaszként erre: 7. - Smudlaagi54)
2008. máj. 6. 09:09

Én is azért gondoltam a folyékony mosószerre,mert nagyon idegesítő,hogy mindenhol lerakódik a mosópor,a ruhán is meglátszik,és a gépet is állandóan tisztítanom kell miatta.


Sajnos,nem egészen tudom,melyik folyékony mosószert válasszam,túl nagy a lehetőség.


Csak a drágát szabad venni,vagy az olcsóbb is hatásos?

2008. máj. 6. 06:13
Én csak folyékony mosószert használok,nem szeretem a mosóporokat,hatásosabb a folyékony.A másik meg az ha a mosóporból többet rakok bele,összeáll a tartályban a maradék,egy csomóba.A fehérekhez külön veszek olyat,ami fehér ruhához való.
6. 9c8432d068 (válaszként erre: 5. - Spinneli)
2008. ápr. 30. 18:33
Köszönöm a választ.
5. spinneli (válaszként erre: 4. - 9c8432d068)
2008. ápr. 30. 18:20

dosia-t.

5 kilóhoz háromnegyed kupakot,a gélekhez mindig árulnak.

4. 9c8432d068 (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2008. ápr. 30. 18:16

Te melyiket használod? Elég sokféle van piacon.

Ragaszkodni kell a drágábbhoz,vagy az olcsóbb is hatásos?

5 kg ruhához mennyi mosógélt kell tenni?

2008. ápr. 30. 16:52
meg gazdaságosabb is.
2008. ápr. 30. 16:52
a folyékony, jobban tisztít, és jobban megmarad a szín is.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook