Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek milyen tapasztalatai vannak a folyékony mosószerekkel kapcsolatosan? fórum

Kinek milyen tapasztalatai vannak a folyékony mosószerekkel kapcsolatosan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2019. jan. 4. 16:38
Mi a véleményetek a Lidl saját márkás Formil mosógélről? Melyik a jobb? Formil vs. Lel?
2018. okt. 1. 02:58
jok,en kizarolag cask azt hasznalom!
2018. febr. 19. 04:56
Csak azt használok.
88. bartaldora (válaszként erre: 87. - Taylor_swift)
2018. febr. 16. 23:55
Én sokkal jobban szeretem, nem is nagyon használok port már. Szerintem könnyebben kijön a ruhákból öblítéskor, mint a por.
2018. jan. 10. 11:55
Én kicsit idegenkedek tőle. De néha azt használok.
86. globus
2018. jan. 10. 09:54
Praktikusabb, mint a por alakú, de nem mindegyik jó minőségű. Érdemes próbálkozni több fajtával, míg megtaláljuk a kedvencet.
2018. jan. 10. 09:32
en szeretem,sokkal jobban,mint a poralakut.
2018. jan. 3. 12:57

Sziasztok! Csak egy kérdést tennék fel, hátha valaki tudja a választ!

A számomra aranyos Bónux mosópor reklámjába milyen fajta kutya a főszereplő? Tudja valaki?Üdv

2016. febr. 22. 05:07
en cask ezt hasznalom,mert a mosoporok neha osszeallnak/foleg ha vki hideg vizben mos........../
82. LIVI80
2016. febr. 17. 09:34
Én a Bonux 3az1-ben folxékonx mosószert használom. Nagyon meg vagyok elégedve mind a tisztító erejével, mind az illatával, na és nem utolsó sorban az árával.A ruháim szép tiszták tőle.
81. bartaldora (válaszként erre: 80. - 31bc25d879)
2016. jan. 31. 20:17
Én már próbáltam Domestosba, próbáltam fehérítős vízbe, de még mindig szürke. Lehet, hogy minden mosás előtt be kéne áztatni, utána fehér ruhákhoz való mosószerrel kimosom, lehet, hogy fehér lesz egy idő után?
2016. jan. 31. 17:40
Én mosószódába vagy hipóba áztatom és jó.
2016. jan. 31. 16:35

Sziasztok!


Kérdezném tőletek, hogy szokott-e valaki úgy fehéríteni, pl. lepedőt, hogy a fehér ruhákhoz való mosószerhez rakott szódabikarbónát? Ha igen, milyen formában vette ki a mosógépből a fehér ruhákat? Én megmondom őszintén, hogy a lepedőm még mindig szürke, beáztattam Cloroxos vízbe, kimostam fehér ruhákhoz való mosószerrel, és nem fehérített semmit rajta, ezért gondoltam, hogy kipróbálom azt, hogy a mosószerhez adok szódabikarbónát, de csak, amikor lepedőt mosok, vagy esetleg fehér bugyit.

2015. okt. 7. 15:57
De erre a mediterrán frissességesre is most olvasom, hogy rá van írva, hogy optikai fehérítő is van benne.
2015. okt. 7. 15:55
Ma nézegettem a mosószereket, mert akarok venni megint, ugyanis akciós, de nem néztem a fehér ruhákhoz való összetevőket. Egyébként most valami mediterrán frissesség nevűt használok. Az illata amúgy nem rossz, de azt hiszem, az van ráírva, hogy univerzális mosószer. Egyébként érdekes, mert aminek a címkéjén az van, hogy fehér, a hátuljára az van írva, hogy univerzális.
76. zebracsikó (válaszként erre: 74. - Bartaldora)
2015. okt. 7. 15:52
75. zebracsikó (válaszként erre: 74. - Bartaldora)
2015. okt. 7. 15:50

de van Tomiban is, fehér ruhák lengenek a szárítókötélen- azt hiszem, ez van a címkjén.

Egyébként egyszerű eldönteni: ha az összetevők közt szerepel az optikai fehérítő, akkor az fehérekhez való

74. bartaldora (válaszként erre: 73. - Zebracsikó)
2015. okt. 7. 15:42
Mostmár elhasználom, aztán majd veszek olyat, ami fehérekhez jó. De szerintem nem nagyon van olyan, ami kifejezetten fehérekhez való. Én Tomit használok, de abban nem nagyon láttam fehérekhez valót.
73. zebracsikó (válaszként erre: 72. - Bartaldora)
2015. okt. 7. 15:38

az univerzális az pont semmire nem jó, az nem fehérítő hatású


Én is kb. csak egy adag fehéret mosok hetente, de azok maradjanak már fehérek, nemde? :)

72. bartaldora (válaszként erre: 71. - Zebracsikó)
2015. okt. 7. 15:35
Most van itthon, igaz, hogy az van ráírva, hogy univerzális mosószer, de én azt azért vettem, hogy a lepedőt kimossam vele, mert elég szürke, és fehérítőzöm is, meg mellette még ezzel a fehér mosószerrel mosom. Majd veszek akkor kicsit, de nem sok fehér cuccom szokott lenni.
71. zebracsikó (válaszként erre: 68. - Bartaldora)
2015. okt. 7. 15:29

Folyékonyat használok kizárólag.


A fewhérekhez vegyél egy kis kiszerelésűt, ha nincs sok fehér cuccod.


Miért lenne drága, ha mindkettőből van otthon? Nem értem a logikáját. Egy mosáshoz egy adag mosószer kell, függetlenül attól, melyik flakonból öntöd, nem?

2015. okt. 7. 15:16
És nincs is olyan sok fehér ruhám, hogy érdemes legyen vennem. Annak esetleg csak kicsi, 1,5l-es kiszerelést érdemes vennem.
2015. okt. 7. 15:11
Egyébként én csak azért nem vettem eddig, mert külön a kettő szerintem kicsit drága.
68. bartaldora (válaszként erre: 65. - Zebracsikó)
2015. okt. 7. 15:11
És te melyiket ajánlod? A port vagy a folyékonyat?
2015. okt. 7. 15:10
Én a Dreftnek a kötött ruhákhoz valót vettem meg, de a feketékhez is ezt a mosószert használom.
66. zebracsikó (válaszként erre: 64. - Bartaldora)
2015. okt. 7. 14:58

Hazsnáltam a színesekhez valót, az jó.


A fehérekhez valót nem használtam még.


A WOOL a gyapjúhoz és a kényes (pl. selyem) anyagokhoz való

65. zebracsikó (válaszként erre: 63. - Bartaldora)
2015. okt. 7. 14:54
eljött az ideje, hogy változtass ezen a szokásodon :)
2015. okt. 7. 14:50
Valaki használta már a Dreftnek az új mosószereit? Dreft Wool vagy mi a nevük?
63. bartaldora (válaszként erre: 62. - Zebracsikó)
2015. okt. 7. 14:08
Kár, hogy csak port tehetek bele, mert azért nem veszek port, hogy ilyen tartóba tegyem. Nem nagyon használok külön mosószert a fehérekhez, meg a színesekhez. A lepedőhöz most vettem fehéríteni, de amúgy külön nincs a fehérekhez mosószerem.
62. zebracsikó (válaszként erre: 57. - Bartaldora)
2015. okt. 7. 13:50

Kétféle mosószered legyen: egy a színesekhez, egy a fehérekhez. Más az összetételük, nem véletlenül nem szépek a fehér holmijaid. A fehérekhez való mosószerben van optikai fehérítő anyag.

A mosószóda jó, de az oxigénes, nátrium-perkaronátos fehérítő-folttisztító is nagyon olcsó és jó (DM-ben is kapható)


Mosószódát minek akarsz színesekhez tenni? Fakíthatja.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook