Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok olyan nőgyógyászt akihez 1-2 napon belül van időpont? fórum

Tudtok olyan nőgyógyászt akihez 1-2 napon belül van időpont? (tudásbázis kérdés)


2015. jún. 24. 15:58

Köszönöm szépen a válaszokat, megoldódni látszik az ügyem :)

Szép napot mindenkinek!

2015. jún. 23. 21:05
Szia. A Blahától 1 percre, a Rókus kórházban azonnal fogadnak, nem kell időpontot kérni. Bemész, kapsz egy sorszámot a bejáratnál, vársz 10 percet és azonnal megvizsgálnak. Lehetőleg akkor menj, amikor Halmos doktor rendel, az nagyon rendes, de van 2, akihez nem érdemes menni. Egyik nap pedig nő rendel. A honlapon nézd meg ki rendel holnap. Még az fontos, hogy 12 előtt érj oda, mert noha elvileg 2-ig rendelnek, fél 1 körül elmennek onnan. Nincs forgalom, Reggel 8-ra ne menj, mert még sokan vannak. Inkább 11 körül.
10. katie_rose (válaszként erre: 4. - Porkkala)
2015. jún. 23. 20:55

Még vsak nem is budapesti a lakcimem!:)

Csak terhesgondozashoz kellett volna nekik, hox keruleti legyek. Minden mas (panasz, rakszures) nincs lakcimhez kotve!

2015. jún. 23. 19:57
Vagy...ha tényleg ennyire fáj a hasad, bemész a területileg illetékes kórház sürgősségi osztályára fognak csinálni hasi Uh-ot, labort és nőgyógyász, hasi sebész is látni fog.
2015. jún. 23. 19:49
A XX. ker-ben az sztk-ban (Ady E. utca) nincs időpont, odamész, kivárod a sorodat, és kész. Úgy tudom bárki mehet, mondd azt, h itt laksz albérletben, és kész.
2015. jún. 23. 19:49

Hát ahová én tartozom nem ez van, maximum akkor fogadnának ha valaki lemondja, de egyébként csak időponttal lehet menni.

Házidokim egyszer ráírta a beutalóra hogy sürgős, az sem hatotta meg őket kaptam másfél hétre az időpontot.

2015. jún. 23. 19:44

Pesten ennyire gázos a helyzet?

Nálunk ugyanúgy van, mint Demediná írta, reggel odamegy az ember, bejelentkezik, lehet hogy 2-3 órát várni kell, de aznap meg lesz vizsgálva az biztos.

2015. jún. 23. 19:35
A területileg illetékes szakrendelő. Odamész a rendelési idő elejére leülsz és kivárod a sorod. Nem fognak elküldeni.
4. Porkkala (válaszként erre: 3. - Katie_rose)
2015. jún. 23. 18:41

Köszi szépen a választ!

De neked akkor ott volt a lakcímed a kerületben, vagy te is kerületen kívüli voltál?

3. katie_rose (válaszként erre: 2. - Porkkala)
2015. jún. 23. 18:33

Probald meg a Kapas utcai sztk-t

(2.kerulet, kozel a Mammuthoz) ! En mielott terhes lettem oda jaram es 1-2 napon belul mindig kaptam idopontot. Volt, hogy aznap fogadtak.

Egy probat meger es ingyen van!:)

2015. jún. 23. 18:30

A legjobb lenne a 11. kerületben olyan magánrendelés ahol nem kell heteket várni.

A helyi sztk-ban szoktam Balogh Tibor doktor úrhoz járni de hozzá sajnos több mint egy hónapra kaptam időpontot :(

Amikor pedig mondtam hogy akkor mindegy adjanak bárkihez időpontot csak minél hamarabb akkor is két hét a minimum várakozás, nekem meg nagyon fáj a hasam..


Köszönöm szépen!

2015. jún. 23. 18:30
Tudtok olyan nőgyógyászt akihez 1-2 napon belül van időpont?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook