Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A toborzási munkatárs, pontosan mit takar? fórum

A toborzási munkatárs, pontosan mit takar? (tudásbázis kérdés)

2015. jún. 23. 18:47

Kicsit hihetetlen hogy valódi hr-es állás lenne, de szerintem menj el az interjúra, ha van diplomád még be is jöhet.

Van egy pasas aki gépészmérnök volt eredetileg, azután értékesítő, majd fejvadász lett, úgy tudom kb húsz éve van a szakmában Kelkó Tamásnak hívják, a posztjait olvasva ma már az országban az elsők között lehet. Ha érdekel a téma érdemes belenézni:

[link]

9. bibity (válaszként erre: 2. - Njerika)
2015. jún. 23. 17:37
Nekem van HR-es ismerősöm, tanári képzettséggel. Teljesen jól elvan a munkakörében, szóval nem lehetetlen.
2015. jún. 23. 16:51
Nálunk a Bankban toborzási munkatárs volt az a hr-es, aki behívta és interjúztatta az új jelölteket. Szóval nem biztos, h ügynöki meló. Egy ilyen hr-es munka lenne álmaim állása. Azonban légy körültekintő. Már a telefonban kérdezz rá, h alkalmazotti munkáról van e szó, ha azt mondják, h megbízási szerződéssel, az is vállalkozói. Ha alkalmazotti, akkor menj el az interjúra.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Njerika)
2015. jún. 23. 14:56
Valószínű, embereket kell keresned, mint írták már bemutatókra, vagy biztosítások megkötésére. Tuti valami értékesítéssel kapcsolatos, és szinte,a nyakamat tenném rá, hogy jutalékos rendszerben, valamint saját vállalkozásban.
6. Perla del Mar (válaszként erre: 2. - Njerika)
2015. jún. 23. 14:51
Menj el az interjúra, kérdezd meg mit takar pontosan. Ha vállalkozói, számlaképesség ilyenek kellenek mondj nemet nyugodtan! Ha csak jutalékos szintén!
5. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Njerika)
2015. jún. 23. 14:41
A vállalkozóit biztosan ki kell váltanod, fizetés ki tudja, mikor. Először neked lesznek kiadásaid. Nem jó.Már eleve, hogy bármilyen képesítés jó hozzá,gyanús.
2015. jún. 23. 14:33
Szerintem ügynöki munka, toboroznod / átszexuálnod kell a népet, telefonon, rájuk sózni a sok gagyi terméket, biztosítást.. stb
2015. jún. 23. 14:32

valószínűleg be kell palizni embereket erre-arra


pl. termékbemutató, ilyesmi

2015. jún. 23. 14:18
Sok ilyen hirdetést találok mostanában:toborzási munkatárs . Elküldtem az önéletrajzomat, visszaírtak, hogy mehetek interjúra. Tudna segíteni valaki, mire kell számítani? Meg úgy egyébként, mi lenne konkrétan a feladatom, mennyi fizire lehetne számítani, mennyi munkaidővel? Semmit nem tudok róla, nincs HR-es sulim, tanítói és egészségügyi diplomáim vannak. De nem is kérnek szakirányú végzettséget, csak kommunikatív, stb...Érdemes ezt megpróbálni így? Köszi, ha valaki tud segíteni!
2015. jún. 23. 14:17
Toborzási munkatárs, pontosan mit takar?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook