Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyermekkel való zsarolás fórum

Gyermekkel való zsarolás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
95. kriszta773 (válaszként erre: 94. - Epervirág)
2015. jún. 24. 20:47

ugyan, az apa az elején is mondhatta volna, hogy fizeti a tartásdíjat, gondját viseli a gyereknek, és annyi. nem kötelező valakivel együtt maradni, végigcsinálni a terhességet, szülést, gyereknevelést :) nem az első eset lett volna, hogy nincsenek érzések és nincs közös élet


az meg szerintem érthető, ha a nőci berágott, hogy a pasi el akarja hagyni egy másik nőért. kevesen viselik ezt úgy, hogy rendben, szia

94. epervirág (válaszként erre: 93. - Kriszta773)
2015. jún. 24. 20:09
Gondolom a gyereket azért szereti különben nem vacilálna.A volt ferjem is anno engem hibáztatot mert terhes lettem.Most a váláson meg közös felügyeleter akart amúgy heti 2-szer ott van a gyerek,de ez csak a látszat.Viszont ahogy a foruminditó irta az anyuka nem akarta elvetettni mit csinálhatot volna az apa? Megprobálták nem müködött ennyi.A nő islehet talál majd valakit.
93. kriszta773 (válaszként erre: 92. - Epervirág)
2015. jún. 24. 20:01
minden kapcsolat két emberen múlik, utólag hibáztatni a másikat teljesen felesleges és igazságtalan. ebben a sztoriban is elég gusztustalan 3 együtt töltött év után azt lobogtatni, nem is szerettem, nem is akartam a gyereket, csak muszájból maradtam, közben meg azért megy a rinya, hogy együtt akar lenni a nemkívánt gyerekkel, és habozik az új lamúrban, ne ejtse-e, mert akkor a régi esetleg elcuccolna
92. epervirág (válaszként erre: 91. - Kriszta773)
2015. jún. 24. 13:36
Persze ebbe igazad van sőt nem is értem miért szült 3 gyereket.Ugyhogy ő is nagyba hibás volt.
91. kriszta773 (válaszként erre: 90. - Epervirág)
2015. jún. 24. 13:32
szeretem az ilyen romantikus történeteket, nekem megvan a véleményem azokról a nőkről is, akik ilyen pasikkal leállnak családozni. mert nyilván nem x év múlva bukik ki, hogy a pali egy állat, és addig maga volt a megtestesült tökély úriember :) nyilván a nőci se véletlen akasztott le egy újabb palit, aki megvédhette :)
90. epervirág (válaszként erre: 87. - Kriszta773)
2015. jún. 24. 13:30
A szülökhöz akart visszamenni,de megmondták menjen vissza.Persze meglett volna a lehetősége max az ember utánamegy és agyonveri.Ugytudott kilépni,hogy lett a nőnek egy pasija aki megvédi.
89. epervirág (válaszként erre: 84. - 2c5f60da64)
2015. jún. 24. 13:25
Nem hiszem,hogy a gyerek sokat látott belőle mivel ahogy ítam a gyerek előtt soha nem vitakoztunk márcsak azért is mert mindig éjjel jött haza.Azt viszont te sem gondolod komolyan,hogy egy családba soha nincs vita?Amúgy a gyerek semmit nem érzékelt belőle különben nem kérdezte volna meg miért nem maradtunk együtt az apjával ő azt hitte,hogy minden rendben volt.
2015. jún. 24. 13:21

Érintôlegesen szó van a válásról is:

[link]

87. kriszta773 (válaszként erre: 86. - Epervirág)
2015. jún. 24. 13:21
hát valószínűleg annak az ismerősödnek is meglett volna a lehetősége, hogy családhoz, barátokhoz, anyaotthonba menjen, bárhová, ahol megvédheti saját magát és főleg a gyerekeit. anyaként azért pontosan tudom, az ember bármit megtesz, hogy a gyerekének jó legyen, megvédje, biztonságban tudja, és ennek nem az a módja, hogy egy állattal marad. de vannak ilyen áldozattípusok. az ilyeneknél megfigyelhető szintén, hogy ezernyi kifogás van arra, hogy miért nem lép semmit.
86. epervirág (válaszként erre: 85. - Kriszta773)
2015. jún. 24. 13:17
Lehet én irtam rosszul mert persze mikor az ember összejön a másikkal valószinű nem kényszerből van vele,de utána simán lehet csak a gyerek miatt én nem egy ilyen kapcsolatról tudok.A férfi is gondolom nem kényszerből jött a nővel össze,de késöbb lehet csak gyerek miatt volt eddig vele.Én ismerek egy nőt eddig nem merte elhagyni a gyerekei apját mert az egy beteg állat és rettegett tőle,tehát csak kényszerből volt vele.
85. kriszta773 (válaszként erre: 81. - Epervirág)
2015. jún. 24. 13:10

én abszolút megértelek és igazat adok, csak a téma szempontjából pont nem valós véleményt írtál, mert ugye az elején azt írtad, dehogynem lehet valaki csak muszájból a másikkal :) lehet, hogy száz éve még valaki muszájból elvett egy nőt, mert teherbe ejtette, de manapság nem maradnak csak ezért együtt


olyan sokszor megesik, hogy hamar kiderül, nem passzolnak és nem úgy alakul a kapcsolat, ahogy kellene, de nem hiszem, hogy 3 évig a pali nagy kényszerből szenvedett a nője és a gyereke mellett :) nyilván az első sokk után ő is vállalta, örült, mikor megszületett, szereti, a nőjét is szerette. az elmúlt, ennyi. nem kell úgy beállítani, hogy szemét nő, mert a pasika már elejétől is csak kényszerből és szánalomból adakozta magát oda neki :))))

84. 2c5f60da64 (válaszként erre: 78. - Epervirág)
2015. jún. 24. 11:36

Én már nagyon sokszor hallottam ezt a hülye indokot, hogy a gyerek miatt maradnak együtt. A gyerek ugyan kiskorú, de nem egy gépezet, vannak érzései, sőt nagyon érzékeny mindenre, észleli a feszültséget és mindent, ami a szülei között történik és nincs kimondva. Nagyon súlyos károkat okoz ez, olvass utána.


7 évet vártál a változásra? Nem sok ez egy kicsit?

83. dea0cd9569 (válaszként erre: 8. - Misaki Itó)
2015. jún. 24. 10:37

"És ha az,akkor mi van?"

a saját gyerekének árt, az.

82. epervirág (válaszként erre: 80. - Kriszta773)
2015. jún. 23. 21:46
Nálunk a lányunk nem látott semmit az egészből.Ez tuti mert kb fél megkérdezte,hogy veszekedtünk mi az apjával tehát azt sem tudta.
81. epervirág (válaszként erre: 79. - Kriszta773)
2015. jún. 23. 21:40

Persze valahol szerettem.Egyértelmű,hogy nem csak a gyerek miatt maradtam vele.A gyerekkel sehogy nem bánt nem foglalkozott vele ahogy velem sem.10 percre laktunk az anyjáéktol reggel mikor felket átment hozzájuk onnan ment dolgozni a mi itthoni kulcsunkat ott berakta a fiokba és az anyjáékét vitte el.Itt semmi ruhája nem .Mikor vége lett csak a bortválkozó készletét vitte csak az volt neki itt.Este mikor vegzett ugyancsak nem haza jött hanem az anyjáékhoz csak éjjel jött.Ha a gyerek korházba volt max bejött 10 percre és ennyi

Meg mikor a lányunk balesete volt(megégett) a huga miatt még a műtetéti papirt sem akata aláirni mert az anyja azt mondta,hogy nem kell .Hozzáteszem súlyosan égett meg tehát muszály volt műteni.Az sem érdekelte még a műtétnél sem volt ott.A húga abba is hazudott a rendőröknek,hogy a lányunk,hogy égett meg mert a gyerek elmondta ,hogy történt erre a volt férjem ennyit mondott"a gyerek hazudik".Amúgy kb : 8 hónapja van valakije ,de ugyanugy az anyjáéknál lakik,de szerencsére ez már nem az én gondom.

80. kriszta773 (válaszként erre: 78. - Epervirág)
2015. jún. 23. 21:23

szerintem soha nem arról szól, hogy csak a gyerek miatt marad két ember együtt. gondolom mindenki azt akarja a gyerekének, hogy a legjobbat kapja, a legjobban éljen a körülményekhez képest. két olyan szülő, akik már nincsenek meg jól egymással, akik nem szeretik igazán egymást, jobb esetben is csak valami távolabbi barátként nem jó példa egy gyereknek, hogy igen, ilyen a család, ilyen a párkapcsolat, házasság. ezt fogja követni, vagy jobb esetben mindent elkövet majd, hogy ne ilyenben legyen része


biztos rossz egy gyereknek, ha a szülei válnak, de kábé egykét hétre, ha normálisan csinálják és ugyanúgy szeretik, foglalkoznak vele. könnyen beleszoknak az új helyzetbe. de azért én több gyerektől, aki már felnőtt hallottam, hogy bár elváltak volna, és boldogabbak lennének, vagy ne mártírkodott volna egyik vagy másik, hogy csak a gyerek miatt. általában azért a rossz házasságokkal sok közöny, veszekedés és egyéb is jár, ami a gyereken is csattan

79. kriszta773 (válaszként erre: 78. - Epervirág)
2015. jún. 23. 21:19
hát pedig, ha bíztál abban, hogy meg tud változni, nyilván szeretted, és szeretted volna, ha klappolnak a dolgok, nem muszájból maradtál, csakis a gyerek miatt, nem? miért, rosszul bánt talán a gyereketekkel, vagy köztetek nem stimmeltek a dolgok? mert akkor megkapod arra is a választ, miért hablatyolnak arról, hogy "csak a gyerek miatt maradunk együtt". sosem erről szól
78. epervirág (válaszként erre: 77. - Kriszta773)
2015. jún. 23. 19:58
Azért amit te írsz nem teljesen van ugy.Azért maradtam vele mert biztam benne,hogy meg tud változni ez 7 év alatt nem sikerült ezért léptem.Arról még bíztos nem hallottál,hogy 2 ember csak a gyerek(ek) miatt maradnak együtt.
77. kriszta773 (válaszként erre: 66. - Epervirág)
2015. jún. 23. 19:50
de attól még, hogy nem voltál szerelmes, vele maradtál, vele terveztél, vele vállaltál gyereket. az, hogy 7 év után esetleg teljesen kihűlt és nem akartál így élni, és léptél, az egy pozitív, mert mindkettőtöknek jobb lesz. de ne magyarázd már bele azt, hogy te csak muszájból maradtál, mert az extragáz. ha összeköt is közös lak, közös hitel stb., mindent meg lehet oldani, legfeljebb nem pikpak, hanem idő és szervezés, egyeztetés kérdése, de muszájból legfeljebb az marad, aki lusta és gyáva és kényelmes. de akkor pont azért marad, mert megkapja a másiktól azt, amit egymagában nem tudna megoldani
76. kriszta773 (válaszként erre: 67. - Cocoabutter)
2015. jún. 23. 19:47
sokan jönnek össze úgy, hogy megvan a kezdeti vonzalom, jól érzik magukat, együtt maradnak, de nincs az a nagy szerelem, érzések, aminek kéne lennie. attól még utólag szánalmas azt mondani, hogy csak kényszerből meg muszájból. nyilván aki ezt mondja, az maga a szánalom és seggfejség, mert ha csak ezért maradt, akkor kábé tőle lehet hányni, és becsapta a másikat
2015. jún. 23. 19:17

Ez nem zsarolás.

Rosszul öntöttek, ami nem maradt következmény nélkül.

Vagy anyuka nézze végig a kisgyermekével évekig, hogy apuka prütyköli a másik barátnôt?

74. epervirág (válaszként erre: 72. - 2c5f60da64)
2015. jún. 23. 18:44
Képzeld nem voltam szerelmes belé,de persze nem néztem rá mint egy haverra.De amig együtt voltunk persze viták voltak,de nagy veszekedés szinte soha.A gyerek előtt pláne nem.Máshol meg dúl a nagy szerelem és mégis ölik egymást.
73. epervirág (válaszként erre: 70. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 23. 18:38
Pont most irtad le a lényeget "akkor ne feküdjön le vele".Viszont megtette és gyerek lett akkor miért kell sajnálni?Itt a gyereket kéne inkább nem??
72. 2c5f60da64 (válaszként erre: 66. - Epervirág)
2015. jún. 23. 18:38
El akartad hagyni, nem voltál szerelmes, majd sírdogált és ez az alapja egy új életnek?
2015. jún. 23. 18:37

Emberileg szeretem a barátaimat, a haverommal nem fogok szexelni, ahhoz azért nekem több kell. A barátaimmal sem fekszem össze, ahhoz sokkal, de sokkal több kell.


Pláne nem szülök gyereket,ha ilyen jellegű a kapcsolat, vagy csak egy kis vonzalom van.

70. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 69. - Cocoabutter)
2015. jún. 23. 18:34
Ennyiért a nô ne feküdjön le és szüljön gyereket.
69. Cocoabutter (válaszként erre: 68. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 23. 18:30
ja akkor nincs barátság...vagy kedvelem...vagy vonzódom hozzá, mert szép a szeme...vagy a haverom, akivel szeretek beszélgetni...vagy emberileg szeretem, de szerelmet nem érzek iránta?
68. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 67. - Cocoabutter)
2015. jún. 23. 18:27
Lényegében igen.
67. Cocoabutter (válaszként erre: 63. - Kriszta773)
2015. jún. 23. 18:25
miért? férfi meg nő között két véglet van? vagy hánysz tőle, vagy szerelmes vagy belé? több opció nincs is?
66. epervirág (válaszként erre: 63. - Kriszta773)
2015. jún. 23. 18:22
Igen ezt meg szokták kérdezni,hogy hogy lett a gyerek nem mesterséges úton,de ezt nem részletezném.Nem voltam szerelmes belé,de nem undorodtam tőle ez is igaz amikor még nem voltam terhes el akartam hagyni elsirta magát,hogy ne ezért maradtam akkor vele.Azt hozzáteszem mielőtt valaki sajnálná egy elég hideg ember csak az anyja létezik neki.De azért is itam,hogy én is hibás voltam persze,dr imádom a nagylányomat szóval nem tartom hibának,hogy meglett
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook