Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pikkelysömör és hajfestés fórum

Pikkelysömör és hajfestés (beszélgetős fórum)


2015. jún. 30. 18:36
Vannak növényi "hajfestékek", próbáld ki azokat, nem károsak, sőt!
5. levarosbukta (válaszként erre: 3. - Scarlet001)
2015. jún. 23. 21:46
Jaj, bocsánat most olvasom hogy hajcseppel.
4. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Scarlet001)
2015. jún. 23. 21:44
Szia! Nekem is a hajas fejbőrön van a pikkelysömör és szőkére festem. Azon kivül hogy néha rohadtul csip más bajom nincs tőle. De muszáj szőkére festeni mert az alatt nem látszik ha nagyon belobban és tiszta plakk az egész. Te mit használsz rá?
2015. jún. 23. 06:15
Nagyon unalmas hajszínem van, szőkés barna, olyan semmilyen. A szőke haj állna jól, be szeretném festetni. Varga hajcseppel kezeltem a fejbőröm, attól teljesen elmúlt a pikkelysömör, de ahhoz folyamatosan használnom kell. Ha tényleg nagyon káros ennek a festék, lehet, hogy én is inkább melíroztatom.
2015. jún. 23. 06:06
Ha nem fontos, akkor inkább ne festesd. Nem vagyok benne biztos, hogy nem irritálná a festék és főleg a szőkítés. Én alergiás vagyok sok dologra és elsőre kipróbálta a fodrász, hogy a melirozást, hogy bírom, mert ugye amelirnál nem ér a fejbőrhöz a festé, csak addig, amíg lemossa. És persze a saját hajszínem árnyalatait tette bele. Nekem semmi bajom lett, így amióta őszülök, azóta festem.
2015. jún. 23. 05:50
Pikkelysömör van majdnem az egész fejbőrömön (száraz, kemény bőrréteg), ilyenkor lehet hajat festetni? Szőkére szeretném leszívatni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook