Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyit meséltek az exekről egy új kapcsolatban? fórum

Mennyit meséltek az exekről egy új kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jún. 25. 15:37
Azt a hülye fészbunkót :)
45. 2c5f60da64 (válaszként erre: 44. - Briell14)
2015. jún. 25. 13:53

Azért régen az engem sokkolt, amikor megláttam az exével kirakva a fotót a facebookra... és még mondta is, hogy az a műlt... meg hogy a nőnek van pasija. Neki meg én voltam :)


Ilyet megcsinálni... itt már nem is arról volt szó, hogy beszélt róla, hanem hogy közös fotót rakott ki.

2015. jún. 25. 12:59
Jobb, ha ez tabu. Persze itt is lehetnek kivételek.
2015. jún. 25. 05:26

És még annyit. Nem számít a kor és nem számít semmi. A nő nálam 10 évvel idősebb legalább, és 15 kilóval több. Szóval nem lényeg, hogy adsz-e magadra, jársz-e sportolni, figyelsz-e a kajára, hogyan beszéled meg a problémákat, mennyire vagy kedves.


Semmi sem számít. Tehetsz bármit, ha beleszaladsz valakibe, aki ilyen iszonyú zavarosan él, és elvarratlan szálakat hagy, hazudik, akkor mindegy.


Nagyon sok csajtól hallok ilyeneket. Összejön a pasival, minden szépnek tűnik,és egyszer csak álomnak vége, megjelenik az ex. Valahogy visszakódorog. Pasika mellette dönt. Ez van.

2015. jún. 25. 05:21

Az exek. Netes társkeresésem során beleszaladtam egy úriemberbe, akivel volt néhány találkám, és alakulhatott volna valami. Nem beszélt az exekről, csak egy minimálisat, főleg a volt feleségéről,aki kiment külföldre.

Nagyon normálnak tűnt, találkozgattunk, amelyik napon nem, olyankor este hívott, egyedül élt stb.


A facebook mint információforrás itt jött be a képbe... nem volt ott ismerősöm Ő, mert álnéven nyomul, ami kicsit furcsa, ám legyen, Viszont megkerestem, aktívan használja az oldalt bár minden le van tiltva, ismerősei nem láthatóak stb.


És egy szép napon nézem, kipakolt új fotókat, az egyiken egy nővel ül egy csónakban, mosolyognak, boldogok, nyaralás alatt készült... alá odaírva angolul: hosszú évekkel ezelőtt volt... nekem nem is volt ismerősöm, vele meg kirakott egy fotót. Rákérdeztem, valamit mondott, hogy itt nyaraltak azon a nyáron, másokkal, a gyerekkel és csak azért rakta ki, hogy megmutassa a társaságnak, hogy akkor milyen volt.


Megtudtam, ki az a nő... kb a fotó előtt 2 hónappal lett új kapcsolata, előtte 6 évig volt az illetővel, akivel én megismerkedtem, hol együtt, hol külön, de a pasi olyan szinten csalta, hogy ihaj.


Levette a képet, miután megkérdeztem, mi ez és mondtam neki, velem akar elvileg nyaralni menni, meg azt állította, a párja vagyok... és az ex-szel rakott fel fotót.


Annyi ilyen van sajnos...


Gondolom, a csávókámat csesztette, hogy van valakije a nőcinek, ezért így ilyen szinten őt vállalta fel.


Ilyen is van...

2015. jún. 23. 11:00
a leheto legminimalisat!
2015. jún. 22. 23:04

Szerintem egyik részrőről sem szabadna feszegetni a régi kapcsolatokat. Minek? Mi érdekes lehet benne? Mit tanulhatnánk ebből?

Én a férjemnek egy volt barátnőjéről tudok konkrétan, mert anyósom őt nagyon szerette, de a férjem és nővérebeszélt vele, hogy ezt ne velem beszélje meg.

Én sosem mesélek volt barátokról a férjemnek, sőt! Sosem tudja, hogy a volt barátaimmal fecserészett épp:DDDD

2015. jún. 22. 22:12

Párom sokat tud az exemről, ahogy én is az övéről. Teljesen prózai oka van: mikor megismertük egymást, még egyiküknek sem az exei voltak. Neki élettársa, nekem vőlegényem. Nem is jutott akkor eszünkbe sem, hogy köztünk valaha is lesz bármi.


Pár hónapig nem tartottuk a kapcsolatot, véletlenül találkoztunk aznap este, mikor összegabalyodtunk, akkor derült ki, hogy 1 hónap különbséggel de egyedülállók lettünk. Utána még beszélgettünk az exekről pár hónapig említés szintjén.


Eddig nem ütött vissza. 6 éve.

2015. jún. 22. 22:07
Nálunk ez érdekes. Szóba került. Én pl kérdezgettem is a férjemet az exekről. Kíváncsi voltam. Megbeszéltük kinek milyen rossz élményei voltak mért mentek tönkre a korábbi kapcsolatok. Ezt szerintem embere válogatja. Valaki abszolút hallani se akar ilyesmiről. Én meg kíváncsiskodok :) Nem vagyunk egyformák. Nincs benne semmi rossz, ha csak nem azt mondod hogy az ex volt a nagy szerelem, ez cikin jönne ki :D
2015. jún. 22. 22:00
Mi mindent elmondtunk egymásnak. Jól ismerjük a másik dolgait. Rossz érzést nem kelt bennünk, miért keltene? Ami volt, volt. Nem titok. Most meg most van.
2015. jún. 22. 21:51

A párom elég sokat beszélt róluk, a kapcsolatunk elején,de szóltam ,hogy ez engem zavar,és azóta csak ritkán kerülnek szóba,akkor is a gyerekeivel kapcsolatban.Ezt viszont megértem.

Én nem szeretem a múltbéli kapcsolataimat emlegetni,lezártam.

Ezért vagyok most vele,és nem velük.

35. barai (válaszként erre: 1. - 9c57fd10dc)
2015. jún. 22. 21:40
A múlt maradjon a múlté.
2015. jún. 22. 21:02

Nekem van egy exem, aki a haverom lett, már évekkel ezelőtt. Rövid távkapcsolat volt, ha egyáltalán annak lehet nevezni... nem volt szerelem.


Szakítottunk és összehaverkodtunk, egy társaságban vagyunk, meg amúgy is találkozunk. Nincs köztünk semmi. Van barátnője... szerintem több is. Az egyikkel megismerkedtem, tudja, hogy ex vagyok, látszólag nem zavarja. Remélem, mert nagyon szimpatikus a hölgy.

33. Sirga (válaszként erre: 29. - Dd4fac34d4)
2015. jún. 22. 21:00
Tökéletesen egyetértek. Csak fájdalmat okoz ...
2015. jún. 22. 20:55
Jó tanács: NE tedd! Késöbb,évek múlva visszaüthet ha az aktuális párod sokat tud az exekről.
31. Luijza
2015. jún. 22. 20:38
Egyre kevesebbet és egyre ritkábban mesélek az exről.
2015. jún. 22. 20:37
Emlitésre méltó sem lesz..ha kérdeznek róla csak akkor fogok de akkor se szìvesen.jobb lett volna ha nem is létezett volna :)
2015. jún. 22. 20:17
Titkolni nem kell egy komoly korábbi kapcsolatot, de mesélni az exről semmit! Nem szabad!!! Nagyon sokat ront az új kapcsolaton már a kezdetekkor!!
2015. jún. 22. 20:13
semennyit, azért ex
2015. jún. 22. 20:11
Csak amennyi elkerülhetetlen, annyit.
26. pink habroló (válaszként erre: 1. - 9c57fd10dc)
2015. jún. 22. 20:06

Magamtól soha,csak ha felhozta,és én sem kérdeztem az ő exeiről,én nem tartom helyesnek.

Én úgy gondolom,ha létezik nagy Ő akkor létezik nagy Ex is,és kellemetlen lehet a felismerés,hogy az egyik ex a Nagy ex :-)Jobb őket a múltban hagyni :-)

2015. jún. 22. 20:05
Aki sokat szidja a múltbéli ismerôsét, az a jelenlegit is késôbb ugyanúgy elmondja majd mindennek.
2015. jún. 22. 20:02
en sajnos eleg kivancsi szoktam lenni es utana meg bedurcizok ha olyat hallok ami bant /feltekeny leszek... szóval inkabb nem erdekel. sajnos tudom magamról h neha tobbet elmondok mint kéne (rosszat plane). Ezen is változtatnom kene... ex=mult=lesz*rom
23. 408020f45e (válaszként erre: 1. - 9c57fd10dc)
2015. jún. 22. 19:56
Semmit. Nem tartozik rá. Ha kérdez, tömören és röviden, de semmi több. Így tartom helyesnek. Én pl. egyáltalán nem is kérdezek. Egyszerűen nem érdekel.
22. aa322f1116 (válaszként erre: 15. - Tunyacsáp007)
2015. jún. 22. 19:56
Mert felizgat.
21. 9c57fd10dc (válaszként erre: 19. - 9b10f3d7ff)
2015. jún. 22. 19:49

Én szívesen meghallgatom a pasikat az exekről. Konyvekben is bújom a romantikus regényeket, így még az is előfordul, hogy kérdezősködök. Van, hogy felmérem a terepet és azért kérdezek, de van hogy csak szimplán kíváncsi vagyok.


Ha vki úgy beszél az exéről, hogy bezzeg ő így csinálta, én meg nem, vagy én nem vok olyan mint ő, azt oké, én is elküldöm melegebb éghajlatra...


Nálam most van egy kis önbizalomhiány, amire a barátom is rájött és szívja a vérem, hogy ő mesélt nekem az exeiről, én meg semmit se mondok... A fülemet nem rágja ezért, csak már kétszer megpendítette, és gondolkozom, hogy mondjam v ne mondjam :) Hát az előző nem kicsit rázta át a fejem, konkrétan egy évig voltunk együtt és végig volt neki vki más...... Ezt az ember sztem nem szívesen meséli el... És talán nem is kéne.... Ezért érdeklődöm, hogy veletek mizu, ti mit csináltok, mi a jó :)

2015. jún. 22. 19:43
Semennyit. Minek kellene? Az a múlt... engem sem érdekel az ő exe.
19. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 9c57fd10dc)
2015. jún. 22. 19:33

Szabad visszakérdezni?


Te szereted hallgatni az exekről szóló sztorikat?

18. c40efa00cc (válaszként erre: 16. - Unom)
2015. jún. 22. 19:28
Így van!!
2015. jún. 22. 19:28

Volt egy nagyon rövid kapcsolatom, és részben azért lett annyira rövid, mert a csávó folyamatosan az exekről dumált, és amikor elkezdte poénkodva mondani, ecsetelni, hogy elment az exével wellness hétvégére és végig kef-ték, na akkor betelt a pohár. Lebunkóztam rendesen a kis pajtást.


Meg ilyenekkel jött, hogy volt olyan az exe aki... stb... kit érdekel? Említés szintjén oké,valamennyire beszélni kell, de részletesen nem kell. Az a múlt, kész.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook