Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet elhelyezkedni, ha nincs gyakorlatom? fórum

Hogyan lehet elhelyezkedni, ha nincs gyakorlatom? (tudásbázis kérdés)

2015. jún. 23. 06:41
Nem tudom,de saját tapasztalat..saját tanult szakmámba,amiben gyakorlatom is van,betanított munkásként vesznek fel,hogy ne kelljen szakmunkás munimálbért fizetni..számomra ez a megalázó...az,hogy gyakrolat nélkül hogy lehet helyekre bekerülni..hát szerintem nagy mázlival..
2015. jún. 21. 13:12
Én lehet beleírnám az önéletrajzomba, hogy nincs gyakorlatom ezen a területen, de hogyan is lenne, ha senki nem akar alkalmazni?
2015. jún. 21. 07:12

Szeretnék egy területen elhelyezkedni.

Nincs benne gyakorlatom, vagyis nem dolgoztam még benne, de érdekel. Elvégeztem több okj tanfolyamot és egy posztgraduális képzést is ezen a területen.

Több, mint 15 éve dolgozom más területeken.

Nem találok olyan munkát, amit szeretnék évek óta. Hiába a képzések. Azt mondják, nincs gyakorlatom és be se hívnak. Mit lehet ilyenkor tenni? Mit lehetne csinálni?Több céget megkerestem, hogy szeretnék gyakornok lenni vagy önkéntes, de nem vettek fel, volt ahol azt mondták, öreg vagyok, nappalis fiatalra gondoltak, nem nyanyára.Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook