Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás szoptatás alatt fórum

Fogyás szoptatás alatt (beszélgetős fórum)


2015. jún. 27. 07:19
És persze a torna, most még csak egyszerű "lötyögés" de napi fél óra már:-)
5. lefogyokzsuzsi (válaszként erre: 4. - Moonlight13)
2015. jún. 27. 07:07
Köszönöm a hozzászólásodat, alacsony vagyok 155 cm, így az ideális súlyom 50 kg. Jó hír, hogy elkeztdem a fogyást. Az étrendemből kizártam a nasikat, sok saláta, de minden mást eszem, hiszen a kicsimnek továbbra is szüksége van a tápanyagokra. A mennyiségen változtattam:_) Már 60 kg alatt vagyok
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Lefogyokzsuzsi)
2015. jún. 21. 23:02
Azt nem írtad, hogy milyen magas vagy? 61 kg nem tűnik olyan soknak.
2015. jún. 21. 13:54
szia, én ugyan nem kismamaként fogyok, csak annyit akarok veled megosztani, hogy a barátnőm szintén szoptat, és a testkontrollal fogy. Mert ott lehet enni nagyobb mennyiségeket, és hát szoptatósan azért nagyobb étvágyú az ember. Meg természetes, vitamindús ételeket ehet, ami a babának nagyon fontos. A méreganyagok ürülése miatt aggódik csak, erre én se tudom a választ.
2015. jún. 21. 05:50
Visszaolvasva, nem elhagyom a másikat, hanem a nasikat:)
2015. jún. 21. 05:45
Règebben tills volt szoptatàs altar fogyòkuràzni, valahogy job ban elnèztèk a szoptatòs kismamàknak Azt, hogy pàr hònapja szült, ès szoptat. Jómagam 2009 novembere óta vagy kismama vagyok vagy szotatok, at- az elmúlt 6 èvben cask jöttek rám a kilók. Anno 48-50 kg között mozogtam, most 61-63 között ingázók. Az évek alatt szültem 3 kislányt, kaptam rossz megjegyzéseket, hogy bezzeg ők.... Hála az Úrnak, sokáig szoptattam eddig két nagyobbacska lányomat,. De elegem van a mostani kinézetemből, hogy édesanyám is kövér, nem Monet kövér, és rengeteg betegsége van, szerintem ebből is kifolyólag, és én nem akarok úgy kinézni mint ő. nincs egy rendes vasárnapi ruhám ami rám jönne, a blúzaim szorítanak, mind mellben, mind hàton. A com bajaim, csípőm óriási lett. Szeretnek játszani a gyermekeimmel sokat, de ilyen testsúly mellett, alig bírom magamat is von szólni. ELDöntöttem, igenis lefogyott annak ellenére, hogy szoptatok. A kicsi még csak 5 hónapos, de szeretném, hogy őszre vissza nyerjem a régi súlyom át, alakomat. Nem fogok drasztikus fogyókúrás folytatni, nem lesz csodaszerem, elhatározás van, és a cél lebeg a szemem előtt. A választásom az étel mennyiségének csökkentésére, a másik elhagyásával, és tornára esett. Ha szeretnél csatlakozni jó lenne, motíváljuk egymást- hajra édesanyák:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook