Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemöldök vágó/nyírót használt valaki? fórum

Szemöldök vágó/nyírót használt valaki? (beszélgetős fórum)


2015. jún. 20. 23:55
Elég egy olló is, hogy levágd a kiálló szőröket, illetve nedves kézzel lesimítod, hogy ne legyen borzas, és esetleg kiszedhetet, ha túl vastag és neked nem tetszik. Tök felesleges ilyet venni.
4. kisj
2015. jún. 20. 18:08

Ő lyaly

Mostlátom, hogy 25 F vagy.

Basztikulínó!

Ha bozontos.hát bozontos:D

3. kisj
2015. jún. 20. 18:01

-Az első linked majd negyed órát vett volna el az életemből, így azt kilóttem (Iránézésre a csaj a törömsetudja mit akart, de az biztos, hogy a borotva gyorsabb lett volna)

-A második linkeden egy szenvedő arcú ázsiai lány ajánlgatja a borotvát (bár ez valami spécinek tűnő, dirrek csak neked,csak erre, csak most darab)

-A harmadik volt a legrejtélyesebb. Erről nem is írok semmit. (valami készülék, ami tán az úrből jövő sugárzások, miegyebek erejével pusztítja a gubancos szemöldököt.)


Nem tudom, hogy jártál-e kozmetikusnál, de én erősen javallanám.Mert ugyebár a szemöldök szőr leszedése sövényvágóval eleve nem tartozik a hagyományos szépészeti eljárások közé.

2. kisj
2015. jún. 20. 17:50

én még csak szakáll/haj vágóról hallottam

de megnézem a linkjeidet is

2015. jún. 20. 12:21

Szemoldok fésűs vágot hasznalt mar valaki, milyen utana ha elkezd noni - megeri kiprobalni, utana nem bannom meg hogy esetleg erossebb szor nol ki ?


25/F


[link]



5 perc korul van a használat

[link]



ilyenre gondoltam: [link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook