Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Színes kontaklencsét szeretnék, amit éjjel-nappal viselhetnék. Ti melyik márkát ajánlanátok? fórum

Színes kontaklencsét szeretnék, amit éjjel-nappal viselhetnék. Ti melyik márkát ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 9. 04:57
Reméljük meg is szokja a szemed. Barátosnömnek allergiája lett...
9. 4c35511f0b (válaszként erre: 8. - 4c35511f0b)
2008. júl. 28. 21:05

Bocsi, szóval ITT :) :


"Fórum - Színes kontaktlencse"

2008. júl. 28. 21:04

Tudásbázis - Színes kontaklencsét szeretnék, amit éjjel-nappal viselhetnék. Ti melyik márkát ajánlanátok?



Itt találsz erre választ.-

2008. júl. 28. 21:01
sziasztok szeretném megkérdezni h nekem barna szemem van és most szeretnék kék kontaklencsét hány százalékosan fedi a szemet a lencse és milyet ajánlotok?elöre is köszönöm
6. knor
2008. máj. 2. 16:43

Már hogyne lenne éjjel-nappali kontaktlencse! (de csak színezés nélkülibe tudok)

Már több mint 10 éve vagyok kontaktlencsés, sajnos akkor még nem volt ilyen, de ma már több fajta is van. És az áruk sem vészes. A legrégebbi a CIBA Night&Day, 30 napig hordható (1. napon beteszed, 30. napon kiveszed. Ezután min. 1 éjszaka pihenés, majd jöhet az újabb adag). A J&J Acuve Oasys 2 hetes lencse, éjjel-nappal hordható. A legújabb fejlesztésű (alapanyagú) a cooper vision biofinity, ez 30 napos. Nekem speciel az Oasys jött be a legjobban, de mielőtt kontaktlencsézni kezdenél, mindenképpen menj el valamelyik optikába, ahol megállapítják a szemeid pontos dioptriáját, megmondják, viselhetsz-e lencsét, és meg is mutatják, hogy kell betenni, kivenni, kezelni azt. Ingyenes próbalencsét is tudnak adni. Aztán később már tudsz a netről is rendelni, gyakran olcsóbban, mint a helyi optikában.

5. aa84cb386d (válaszként erre: 3. - Zsugabubus007)
2008. ápr. 30. 20:36
Köszi. Utána nézek a Neten! :)
4. aa84cb386d (válaszként erre: 2. - Szeszipuszi)
2008. ápr. 30. 20:35
Szia. Az előbb írt nekem vki egy privit és ö mondta hogy éjjel-nappali lencse valószínű nincs mert alvásnál elmozdulna és megsérülne a szem. És ha belegondolunk akkor tök logikus. :) És köszi a tanácsot ! :)
2008. ápr. 30. 17:12

Nekem volt már színes lencsém, de nem állandóan hordható.

Én az ofotértba mentem be és vizsgálat után ők ajánlottak, én elfogadtam.Az akkor(5 éve)Bausch&Lomb volt.

Azóta sima dioptriásat használok.(Cooper Vision-biofinity aquaform.)Ez egy viszonylag új lencse, merthogy ezeket is fejlesztik!Jó a minősége és könnyen kezelhető, de azt nem tudom gyártanak-e színeset.

www.coopervision.com

DE! mielött bármilyet is választasz,beszélj szakemberrel!

2008. ápr. 30. 14:44
A lányom kontaktlencsét visel, ugyan nem színeset. De nem tudok róla, hogy volna olyan lencse, amit ajánlanak éjjel-nappal való folyamatos viselésre. A legspécibb lencse is irritálja a szemet, főleg ha valamilyen szennyeződés kerül alá. De szerintem keress fel egy kontaktológust. A maszek optikai szaküzletekben általában már van - és itt nálunk pl. ingyen tart szaktanácsadást.
2008. ápr. 30. 14:26
Színes kontaklencsét szeretnék, amit éjjel-nappal viselhetnék. Ti melyik márkát ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook