Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrászokat, hozzáértők beszélgetőhelye hajas témákban fórum

Fodrászokat, hozzáértők beszélgetőhelye hajas témákban (beszélgetős fórum)


2015. júl. 12. 15:00

Köszönöm szépen!


Most kenegetem mindenféle kenceficével, ami épp van itthon, hátha tud egy kicsit regenerálódni. A nap is eléggé megedzi.

2015. jún. 29. 16:11
Szerintem nincs azzal gond ha hajszaritoval van szaritva, én inkább azt mondanám, hogy a rendszeres magas hovel és kefével szárítás ártalmas a hajnak hosszú távon. Alacsony hőmérsékleten és nem túl közel tartva, nem okoz problémát.
2015. jún. 26. 20:23
Az enyém vékony szálú, és sajnos töredezik is. A hajvasaló nagyon megviseli. :/
2015. jún. 20. 10:45

Amikor festett szőke hajam volt, akkor én is gyakran mostam meg este és hagytam megszáradni.

Reggel viszont kivasaltam. Úgy jó volt. Akkor derékig érő hosszú volt a hajam.

Most nincs festve egyáltalán, de már próbáltam úgy is, hogy este megmosom és nem szárítom, meg persze mosás után beszárítást is.

Ha nem szárítom be egyértelmű, hogy borzasztóan néz ki másnapra. Csak vasalás után lesz jó.

Nekem egyenes a hajam.

Ha neked hullámos, akkor lehet szép úgy is, hogy nem szárítod meg, hagyod megszáradni...

Viszont az tény, hogy akár egyenes a haj, akár hullámos mindenképpen szebb az eredmény, ha mosás után beszárítjuk.

Meg persze az is számít, hogy ha pakolást tettünk a hajunkra, szárítás előtt hajhabot, aki szereti lakkot...stb.


A kérdésedre én azt mondom saját tapasztalatból, hogy szárítsuk.

2015. jún. 20. 07:22

Sziasztok!


Én nem értek még a saját hajamhoz sem, ezért indítom ezt a fórumot.

Egy kérdés motivált a beszélgetés elindítására, méghozzá egy elég alap kérdés: szárítsunk vagy ne szárítsunk?


Festett szőke hajam van. 2 naponta kell mosnom, mert elég hamar megadja magát. Próbáltam átszokni a heti 1 mosásra, de nekem nem megy. Az én fejbőröm biztos olyan típus, hogy sűtűbb mosást igényel. :) Hamar zsírosodik, ezáltal lelapul, és csúnyának érzem.

Viszont: eddig szinte mindig azt csináltam, hogy este megmostam a hajam, hagytam megszáradni magától, és úgy feküdtem le aludni. Másnapra volt egy kicsit lapos, egy kicsit hullámos, formára aludt hajam.

Tegnap jelenésem volt egy helyen, délelőtt megmostam a hajam, megszárítottam, és azt vettem észre, hogy sokkal szebb, fényesebb, puhább, mint a szárítás nélküli esetekben. Ráadásul sokkal egészségesebbnek is tűnik.

Érdemesebb lenne rendszeresen szárítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook