Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nőnek lenni... fórum

Nőnek lenni... (beszélgetős fórum)


2015. jún. 21. 21:54
Halál komolyan gondoltam. Valószínűleg feszeng. Nem azt mondtam hogy igya magát az asztal alá vagy legyen alkesz, csak egy két kupicával és akkor a gátlásai feloldódnak. Attól nem lesz oldottabb hogy itt osztjátok neki hogy fogadd el magad, azért mert vad idegenek ezt mondják még nem fogja elfogadni. Házi praktikákra van szüksége amitől megjön a bátorsága és a pozitív visszajelzés után már nem lesz szüksége rá. Én se értek egyet azzal se hogy a megfelelő pasi kihozza belőle a nőt. Lehet benne sincs, lehet sose lesz olyan nő amilyet akar. De lehet hogy valahol van egy pasi aki így szereti ahogy van. Ha megakar változni akkor kell egy kis feszültségoldó ha tetszik ha nem. Ne legyünk már ilyen maradiak. Nem kell ezen így megrökönyödni.
2015. jún. 21. 20:55

En nem ertek egyet a 'majd a nagy O kihozza a NO-t beloled' hsz-okkal. Ne egy ferfi hozza ki a not egy nobol. Akkor ha nincs ferfi, sot az a bizonyos nagy O az eleteben (mert ugye nem mindenki talalkozik elete parjaval 20-30 evesen), addig ne legyen no??


Fogadd el es szeresd magad, lasd meg a szepet magadban - mind a kulso es a belso szepseget. Allj ki magadert, az igazadert, legy kicsit mereszebb, batrabb minden tekintetben. Hatarozd el, hogy marpedig most az illeto szemebe fogok nezni. Tudatosan dolgozz onmagadon. Szerintem ha ezeket meg tudod csinalni mar nagyon jo uton vagy a siker fele.

18. kisj (válaszként erre: 16. - Globus)
2015. jún. 20. 19:44
Végszükségben miért ne? :D
17. 33d15ad6ba (válaszként erre: 2. - 51e1cc5189)
2015. jún. 20. 18:21
Hidd el sok esetben jobb egy férfinak, ha egy nő nem olyan magabiztos.
16. globus (válaszként erre: 12. - 946323354a)
2015. jún. 20. 18:20
Ezt nem gondoltad komolyan. Igyon?
15. kisj
2015. jún. 20. 18:11

Most jutott eszembe!

Nőnek lenni pont olyan,mint férfinak lenni.


Nem a nemeken van a hangsúly, hanem azon, hogy ki vagy?:)

14. yellow sun (válaszként erre: 12. - 946323354a)
2015. jún. 20. 18:10
ÚrIsten ezt nem hiszem el, hogy valaki ilyen problémára egy felest talál megoldásnak.........
13. Napfelkelte. (válaszként erre: 1. - 51e1cc5189)
2015. jún. 20. 00:59
Fontos kérdés, apukáddal milyen most és gyerekként milyen volt a kapcsolatod?
2015. jún. 20. 00:22
Jó téma! Megfigyeltem az utcán hogy szebbnél szebb csinosabbnál csinosabb nők futkosnak az utcán, és süt róluk az önbizalomhiány. Az esetek 99%ban valóbn a nem megfelelő partner okozza. A szép arc is fontos persze, az alkat abszolút nem. Én is molett vagyok, még igy a mai napig alig tudom levakarni a pasikat. Mert a kisugárzásom meg a dumám padlóra küldi őket :) Mikor még dögös voltam tele voltam önbizalommal, szültem de az önbizalmam nem tűnt el, kb mint ha észre se venném, hogy a testem megváltozott. Most úgy gondolom akkor trófeának hajtottak és akartak megszerezni. Most viszont már egy bizonyos kor után magamért akarnak. Sajnos amíg magaddal nem békülsz ki addig senki se tud rajtad segíteni. Olyannak látnak mások amilyennek te látod magadat. A szép vagy csinos, jó alkatú pláne nincs okod nem elfogadni magad. Ha kell dobj be egy pálinkát vagy valamit kicsit feloldja a gátlásaidat ;) Sok szerencsét kívánok:)
11. Mutáns Jane (válaszként erre: 1. - 51e1cc5189)
2015. jún. 19. 22:02

Dobd ki a kukába azt az igényedet, hogy a külvilágnak akarj megfelelni.

Mi a célod? Magabiztos akarsz lenni? Ha igen, akkor érzelem és tudatalatti szintjén kellene ráébredned, hogy az égvilágon semmi szégyellnivaló nincsen benned. A külvilág meg tehet egy szívességet. Kb. ennyi.

2015. jún. 19. 21:48

Hm én is azt gondolom, hogy légy ön magad, s aki önmagadért fog szeretni meglátja benned a nőt is, illetve kihozza...

most csak így saját példámra gondolva, én még tényleg kislány voltam, mikor páromat megismertem. 16éves voltam, szűz, ő meg 9évvel idősebb de már elvált... valamit meglátott bennem, és türelemmel igaz, de adott több önbizalmat (merek felvenni olyan ruhát ami előtte eszembe sem jutott volna), ill. nem vagyok az a cicababás, meg még csak körömvágó ollót sem cipelek magammal, szeretek gyorsan farmer+valami jó felsőbe öltözni... de neki s magamnak nő vagyok akkor amikor kell ;) s ezt ő tudja, a többi meg nem érdekes...

9. viva70 (válaszként erre: 1. - 51e1cc5189)
2015. jún. 19. 21:17
Sok okosat nem lehet erre mondani... Mindenkinek van egy egyénisége, amilyen nem biztos, hogy tud változtatni. Az igazi nőiességre születni kell szerintem. Én is csak azt tudom javasolni, amit az előttem szólók, hogy csak önmagadat add mindig.
8. kisj
2015. jún. 19. 21:13

Nem kell mindenkinek cicababának lenni.

Legyél mindig saját magad.


De arról viszont fogalmam sincs,hogy hogyan kell a poharat "úgy" megfogni?:)

7. Briell14 (válaszként erre: 1. - 51e1cc5189)
2015. jún. 19. 20:47
Ha megtalálod azt a férfit, akinek Te vagy "A NŐ", akkor onnan kezdve annak is fogod Magad érezni. :)
2015. jún. 19. 20:23

Ne akarj más lenni, mint ami vagy!

A látszatnak meg ne higgyj!

5. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - 51e1cc5189)
2015. jún. 19. 19:56

Ha szép az arcod, csinos, formás vagy, az elég jó alap, hogy nőies legyél.

Fogadd el, szeresd magad, és sokkal magabiztosabb leszel.


Ez meg, már meg ne haragudj, de nagy butaság:"voltak jó férfik az életembe, nőcsábászok, nem velük volt a baj, hanem velem. És persze nem is ragaszkodtak egy idő után. Nekik Nő kellett nem egy kislány... "

Nekik nem NŐ kell, hanem skalp, hódítás. Édes mindegy, hogy amúgy a meghódítandó nő hogyan viselkedik, ha megvolt jöhet az új préda. Szóval nem veled volt a baj. Illetve nem az, amire gondolsz.

2015. jún. 19. 19:45

Mindenkinek megvan a párja, az az ember, aki úgy szeret, ahogy vagy. Ne próbálj másnak látszani, mert abból valóban csalódás lesz.

Egyet kell értsek az előttem szólóval. Először magadat kell elfogadni, ilyen vagy és kész.

A megfelelő férfi mellett egész másképp fogod magad érezni.

2015. jún. 19. 19:26

Az első hiba, hogy sosem tetszettél magadnak.

Sőt, ez a legnagyobb hiba.

A megfelelő pasi ki fogja belőled hozni a NŐ-t. Én is 40 évet vártam rá...pedig addig azt hittem, nő vagyok, hisz feleség voltam, miegymás. De aztán kiderült, hogy lehetek NŐ is, csak a megfelelő FÉRFI kell hozzá.

2015. jún. 19. 19:22
félreértés ne essék én nem a végzet asszonya szerepére vágyom (nem is tudnék az lenni, ha akarnék sem), de legalább némi tudatosság vagy magabiztosság lenne bennem ilyen esetekben.
2015. jún. 19. 19:15

Nemrég múltam harminc amikor is rádöbbentem, hogy semmi nőies nincs bennem csak egy kislány vagyok.

Külsőleg sokak által, szép arcú, csinos, formás vagyok. Én magamnak sosem tetszettem.

Nem tudom, hogy kell viselkedni, zavarba jövök, ha egy férfi kérdez, bizonyos helyzetekben, de inkább minden helyzetben. Vagy túl vicces vagyok, "férfiasan" vagy komor, damil, lefagyok...

Nem tudom használni a testem,a mosolyom, nem tudok egy poharat úgy megfogni vagy valaki szemébe ÚGY belenézni ahogyan kell. A testbeszédről fogalmam nincs. Nincs egy magabiztosságom, egy kiállásom, semmim! Voltak kapcsolataim, mind haveriba ment át, míg újdonság voltam persze tetszettem a férfiaknak, de nem volt bennük az a tűz az a vágy meg. Én nem tudom egy kamaszlány az anyjától tanulja ezt is. Nálunk Édesanyámnak nehéz élete volt, nem volt ideje arra, hogy nőiségét megélje, ő is jó értelembe véve kendős parasztnéni kislánya. Én meg már városi lány vagyok, de úgy tűnik a probléma adott. Csodálom és irigylem azokat a nőket vagy fiatal lányokat akik egy telefont úgy vesznek fel vagy egy tárgyat a kezükben,hogy abból süt a magabiztosság a nőiesség. Kislány vagyok belül és ezt érzem. Már nem vagyok 20, hogy elég legyen egy bájos mosoly.

Nem tudom, valaki hasonló problémával volt? Mi a megoldás? Én nem kívülről várom... voltak jó férfik az életembe, nőcsábászok, nem velük volt a baj, hanem velem. És persze nem is ragaszkodtak egy idő után. Nekik Nő kellett nem egy kislány...

Nem tudom mit tegyek, nem tudom ki milyen praktikát tud mondani, ajánlani, de ma már egy 17 éves lányban több a nőiesség, mint bennem....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook