Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Genetikai gonokkal küzdök és babát szeretnék, ha van valaki, aki hasonló cipőben jár, beszélgessünk fórum

Genetikai gonokkal küzdök és babát szeretnék, ha van valaki, aki hasonló cipőben jár, beszélgessünk (beszélgetős fórum)


8. Dohány Kati (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2015. jún. 20. 15:11

A folsavat már szedem 2 hónapja.Az eredményemen pontosan ezt írja ezt írja:


FV Leiden gen mutálódott

FII G20210A nincs mutáció

MTHFR C677T gén mutálódott

PAI-1 gén mutálódott


Azt már én is hallottam,hogy a vérhigítót szúratják a kismamákkal,de én majd konkrétan 14.én tudom meg,hogy mit és hogyan kell szedjek.


Te is ebben a cipőben jársz?

2015. jún. 19. 13:07

protrombin, Leiden-mutáció és homocisztein (méregtelenítő) gének...de mi a negyedik?


az első kettőnél vérhígítót szoktak szúratni végig a terhesség alatt


a homociszteinnél emelt adag folsav szokott segíteni (ezt már most is szedhetnéd)

2015. jún. 19. 13:07
Pontosan melyik három gén mutálódott?
2015. jún. 19. 12:09
Nagyon drukkolok Neked, hogy mihamarabb átélhesd az anyaság érzését!:))
4. Dohány Kati (válaszként erre: 2. - 408020f45e)
2015. jún. 19. 11:38
Igen.Mindezt a genetikus derítette nekem ki,de olyan hölgyek,kismamák,anyukák véleménye,története,megnyugtató szavaira lenne szükségem,akik mindezt a tortúrát végig csinálták már.Tudni,hogy egyszer-kétszer :) nekem is lesz gyönyörű,egészséges,élő gyermekem.
2015. jún. 19. 11:34
A terhességért felelős 4 gén közül nekem 3 mutálódott.Most ott tartunk mindjárt egy év vizsgálódás után,hogy kiderítették a Németországba küldött véremből,hogy nem termel a szervezetem mérget a magzatok ellen.Július 14.én fogja megmondani az orvos,hogy milyen gyógyszereket kell szedjek.Hogy már a terhesség előtt,kezdetén,vagy csak közben kell elkezdenem a szedését.Kicsi félek és egyedül is érzem magam.Ezért ha valaki esetleg kitaposta már az utat,vagy még folyamatban van,kérem írjon.
2015. jún. 19. 11:31
Esetleg Genetikai Tanácsadó? :)
2015. jún. 19. 11:27
Genetikai gonokkal küzdök és babát szeretnék.ha van valki, aki hasonló cipőben jár, beszélgessünk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook