Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van olyan testápoló, ami rendelkezik enyhén barnító hatással? fórum

Van olyan testápoló, ami rendelkezik enyhén barnító hatással? (tudásbázis kérdés)


16. emagdi (válaszként erre: 14. - Dd4fac34d4)
2015. jún. 20. 19:06
még ehhez a kereséshez: ebben benne vannak az önbarnítók (amiknek gyors és erős hatásuk van, ezektől könnyen lehet fotos v narancssárga az ember lánya), illetve az önbarnítót tartalmazó testápolók is (amik enyhe színező hatásúak csak, és többszöri felkenés után látványos csak a hatásuk, cserében nem lesz a bőr foltos)
15. emagdi (válaszként erre: 14. - Dd4fac34d4)
2015. jún. 20. 19:04

jaja, hát az tény, hogy nem natúrkozmetikum egyik sem, egyik önbarnító sem lehet az :)

de akinek ez nem szempont, és nem kizárólag natúr- és biokozmetikumokat használ (azért ez az emberek kb 95%-a) annak jó alternatíva lehet egy önbarnítós testápoló, rásegíthet egy kicsit a napozásra v szolira (persze tudom, a szolitól is mindmeghalunk:))

2015. jún. 20. 18:16

Javaslom, keress a Krémmánián! Nekem ezek jöttek ki:

[link]

Érdemes megnézni az összetevőket ezeknél a készítményeknél is! Eléggé ijesztőek!

13. emagdi
2015. jún. 20. 10:45

kb minden márkának van ilyen önbarnítós testápolója.

én próbáltam már néhányat, szerintem a legtöbb egész jó. (és nem, nem fogja össze a ruhát, és foltos sem leszel tőle, mert csak nagyon kevés barnítóanyag van benne.... kb egy hét után látszik jól h használtad, annyi idő alatt meg nehéz mindig ugyanolyan foltokban kenni a bőrt).

amúgy szerintem a dm saját márkás önbarnítós testápolója is szuper, nem is drága. (ha van világosabb és sötétebb verzió is az ilyen termékekből én mindig a világosabb verziót veszem)

2015. jún. 18. 16:52
Keress valami karotinosat, hátha van.
11. gribedli*** (válaszként erre: 6. - Cukilányka)
2015. jún. 18. 15:07
Ja, te olyanra gondolsz, ami barnítókrém teljesen fehér bőrön? Hát ezekből nagyon sok van, de sajnos koszolják a ruhákat, még az önbarnítónál is jobban.
2015. jún. 18. 15:07
Később biodermát is próbáltam, csak gyógyszertári mintát, de nekemm az se vált be :(.
2015. jún. 18. 15:04

Kb. tíz évvel ezelőtt próbáltam néhányat: garnier, johnson - de lehet avontól is, sőt biztos. Már nem tudom melyiktől, de olyan lett a bőröm, mintha májbeteg lennék, a másiknál foltos lettem, undorító volt!!!


Aztán feladtam. Azóta nem vagyok barna:).


Szoláriumot meg automatikusan elutasítom.

2015. jún. 18. 15:01
És felkiáltójel...
7. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Cukilányka)
2015. jún. 18. 15:00
Van. Én szeretem az önbarnítót is, de amit írok, az nem tartalmaz önbarnítót, hanem más anyagokat, gyakorlatilag egy melanin stimoláló inkább, szuperjó illata van (később sem büdi mint az önbarnító) és jó hidratálóként is. Rougj attiva bronz 40% a neve. Vagyis 40%al barnább leszel kevesebb napozás mellett is, de ha tetszik az illata és tetszik mint hidratáló, nyugodtan használhatod egész évben, antioxidánsok is vannak benne. Nem fényvédőkrém, tehát használj mellé azt is, ha hamar leégsz.
6. cukilányka (válaszként erre: 5. - 25800e2d09)
2015. jún. 18. 14:49

Nem dove volt. Egy ezüst flakonú, nagyon kellemes illatú krém volt. Ahol bekentem magam, bronzos lett a bőröm és csillogott is.

Olyan krémet illetve testápolót keresek, amiben csak nagyon enyhe barnító van.

2015. jún. 18. 14:44
nekem is a dove rémlik, volt egy amiben voltak ilyen csilivili bronzos csillámok vagy mi de nem önbarnítós volt. tán a feszesítője ilyen de lehet hüle vagyok :)
2015. jún. 18. 14:24
Dove
2015. jún. 18. 14:24

Kb. 6-7 évvel ezelőtt volt egy testápolóm, krémem, aminek volt egy enyhén bronzos hatása is, és nem önbarnító volt. A nevére nem emlékszem már, de szerintem biztos nem gyártják már.

Létezik hasonló testápoló?

2015. jún. 18. 14:24

A dove barnítós testápoló semmit nem ér :)

én még nem találtam olyat ami jó lenne

2015. jún. 18. 14:23
Van olyan testápoló, ami rendelkezik enyhén barnító hatással? Nem önbarnítós testápolóra gondolok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook