Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 47 évesen kell kivenni a mandulámat fórum

47 évesen kell kivenni a mandulámat (beszélgetős fórum)


7. Andesz75 (válaszként erre: 5. - Zizi68)
2015. jún. 18. 18:34

Tapasztalatom szerencsére nincs de az orvosom csinál ilyet, innen tudom:

[link]

De ez ahogy olvasom nem 100%-os.

Nekem csak az orrmandulámat vették ki, altatás nélkül. Én tartottam a tálat amibe kirántották a mandulát. Életemben nem fogom elfelejteni.

2015. jún. 18. 15:23
Nekem csak egy mandula-maradványt vettek ki lézeresen, mert az ott maradt a korábbi hagyományos módon elvégzett mandulakivétel után, és rendszeresen begyulladt. Ezt altatásban végezték, és akkor - pár éve - azt mondták, a lézeres eljárásnál altatni kell, mert elmozdíthatom a fejem közben. Mint minden ilyen beavatkozásnál az utána lévő pár óra a rémes, nem maga a műtét! Meg kell inni egy bödön vacak teát, amit már látni sem bírsz, és közben fáj az egész torkod. De utána jön egy éjszaka, ha azt átalszod, másnap már alig érzel valamit, és mehetsz haza. Nálam így volt.
5. zizi68 (válaszként erre: 3. - Andesz75)
2015. jún. 18. 15:16
ez a lézeres változat érdekelne de nem sokat találok róla
2015. jún. 18. 13:52
Nekem januárban vették ki,én kifejezetten kértem,hogy ne altatásban végezzék: végigröhögtük az egészet,pedig a bal oldalamat nem sikerült teljesen elérzésteleníteni! Utána 2 óra halálos volt,mikor jött ki belőlem a gyógyszer,de azt az altatásosnál is túl kell élni! A lézerest nem ismerem,nekem jó volt ez is,mert csak az lebegett elöttem,hogy utána nem leszek állandóan beteg (folyamatos tüdőgyulladásom volt,mert a mandulámról ráhúzódott).
3. Andesz75 (válaszként erre: 1. - Zizi68)
2015. jún. 18. 13:15
Létezik lézeres mandula műtét is. Úgy tudom, hogy az kíméletesebb. Nézz utána a neten.
2. globus (válaszként erre: 1. - Zizi68)
2015. jún. 18. 13:06
Altatásban kérd. Ha már felébredsz, percről-percre jobban leszel.
2015. jún. 18. 13:04
47 évesen kell kivenni a mandulámat. Milyen elfogadható módszerről tudtok, hogy ne kelljen a hagyományos disznóvágásosra mennem? Rettegek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook