Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A 90 napos diéta alatt fogyaszthatok édesítőszerrel készült üdítőt? fórum

A 90 napos diéta alatt fogyaszthatok édesítőszerrel készült üdítőt? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 29. 12:22

igyál szűrt vizet (vízszűrővel tisztítottat vagy pi-vizet), ezek teljesen tiszták és nincs bennük semmilyen anyag, ami a szervezetedre káros lenne. (sajnos ma már vannak ásványvizek, amelyek szó szerint a csapból jönnek és egy kis plusz ásvány hozzáadásával eladják mint "tiszta vizet").

a light italokat nem ajánlom, mert azok aszpartámot tartalmaznak (E 951), amely egy szintetikus anyag...

A Deit üdítőt nem ajánlom az egészséged érdekében (a dobozán fel van tüntetve, hogy tartósítószerrel, mesterséges színezékkel és aromával készült...)

2008. márc. 14. 20:13
NAGYON FINOMAK A DEIT ÜDÍTŐK ÉS AZT NYUGOTAN IHATOD
2007. febr. 1. 19:28
Szerintem lehet, én amikor csináltam, csak rostoslevet és ásványvizet ittam, de a light üdítőket mástól is hallottam hogy itták
8. banya007 (válaszként erre: 7. - Smithy)
2006. dec. 27. 18:56
én szoktam inni light colát mert szeretem,és így is fogytam.Persze nem literszámra csak ha megkívánom
2006. júl. 11. 14:15
Nem csak a 90napos alatt nem lehet kólát inni. A kóla veszélyes mindegy ,hogy light vagy nem az.
2006. júl. 6. 14:56
Nem szeretem a Kolát igy ez a veszéj nem áll fenn.Azt hiszem maradok a zőld teánál. :)
5. 4726e582cf (válaszként erre: 4. - 189e7a0266)
2006. júl. 3. 20:31

Nem azt mondtam, hogy nem is lehet ilyen buborékos édesítős izéket inni. Bár nagyon nagyon rossz véleménnyel vagyok a kólákról. :(. Örülök, hogy kigyógyultam a függőségükből. :)).


A 90 napos alatt kétszer ittam cola light-ot, mert cukros autómatás üdítőt mégsem akartam :).

2006. júl. 3. 16:32

Kolleganőmnek néha (kb. 1x hetente) becsúszott egy fél literes diétás kóla, és ennek ellenére fogyott. Azt mondta, ő kólafűggő, és ezt az egyet nem fogja megvonni teljesen magától, csak lecsökkenti minimálisra.

Amúgy teákat és vizet ivott csak.


Egyébként egyetértek az előttem szólókkal. Szerintem is, inkább hagyd el.

2006. júl. 3. 14:26
Inkább igyál gyógyteát, vagy ásványvizet. Biztos, ami biztos :)
2006. júl. 3. 14:03
Szerintem nem kivált kép ha szénsavas.
2006. júl. 3. 14:03
Szerintetek a 90 napos diéta alatt fogyaszthatok édesitő szerel készűlt űditöt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook