Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » IPL (Nanolight) szőrtelenítés fórum

IPL (Nanolight) szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: IPL (Nanolight) szőrtelenítés

1 2
2020. máj. 31. 15:22

sziasztok.

tapasztalataimat írnám le:

Braun Silk-Expert 3 gépet vettem itthonra. 4 kezelésen vagyok túl. A termék útmutató heti 1 alkalmat javasol 4-12 hétig. A hónaljam foltokban nő vissza, a bikinivonal lényegében már nem nő. Látszik a szőr, de nem borostásodik már be. A lábam foltokban nő és már gyengült is.

Nagyon fehér bőröm van, világosbarna a hajam, a szőrzetem kicsit sötétebb.

Eddig nagyon jó!

2016. ápr. 9. 19:28
2012-ben írta.
34. pteri
2016. ápr. 9. 19:21
Szia! Szeretném megkérdezni, hogy az otthoni készülék lehet olyan hatékony, mint a kozmetikusnál végzett kezelés? Mi a tapasztalatod? Köszi!
2013. jún. 5. 17:02
Sziasztok! Én szeretném veletek megosztani, hogy Budapesten az Arany János utcában voltam egy kozmetikában, ahol az új IPL rádiófrekvenciás készülékkel kezeltek és nagyon meg voltam vele elégedve. Aranyosak voltak és tényleg nem nőtt vissza a szőr. Az elején érdemes rááldozni, utána pedig élvezhetitek a hatását. Már kb. 3 hónapja nem kellett a borotvához és a gyantához nyúlni és kínozni magam. Nekem sötét a hajam és a szőrzetem, így egy nagy segítség volt a kezelés!!! JA és tényleg fájdalom mentes volt. Ha valakinek fájt, akkor szerintem azt rossz géppel kezelhették... A lényeg, hogy próbáljátok ki. :)
32. Bernuska (válaszként erre: 30. - Lillaking88)
2012. márc. 19. 13:13
Régebben én is cuczyval beszélgettem, ő adott nagyon hasznos tanácsokat, és mesélt IPL Ildiről és az alaposságáról. Próbáltam felvenni az általa ajánlott hoxásokat, de stuxx sincs már fent, panna77 pedig nem válaszolt az üzenetemre.
2012. márc. 15. 21:10

Sziasztok!

Tegnap voltam egy nonolight-os ipl szőrtelenítésen, lábszárra.nekem nagyon fájt az eljárás, de aki csinálta azt mondta ez normális, mindenkinek fáj.A kezelés után a lábszáram nagyon égett, azt mondták jegeljem.mára már ugy néz ki a lábam mint ami tele van égési sebekkel, pont ugy ahogy villantottak, csíkokba, van amelyik piros van amelyik sötétebb.A kezelés elött kb 3hettel nem voltam szoliban,de igy is közepesen barna színem van. a labamat viszont nem borotvaltam le, es kb 1cm is szőr volt rajta, de azt mondtak nem baj. a kérdésem az hogy tényleg normális e hogy égési csíkok vannak a lábamon vagy menjek el bőrgyogyászhoz. most curiosa nevü sebkezelővel kenem, ezt a kezelést végző lány ajánlotta.

30. lillaking88 (válaszként erre: 17. - Cuczy)
2012. jan. 17. 21:26

Szia Cuczy!


Remélem, még itt talállak az oldalon. :)

Nagyon szépen kérlek, hogy küldd el nekem privátban itt, de inkább emailen, ha lennél olyan kedves, hogy hova jártál kezelésre és név szerint melyik doktornőhöz!Erre, légyszi: lillaking88@gmail.com.

Előre is köszi!Várom nagyon. :)

(azért nem írtam a barátaidnak inkább, mert nem tudom, hogy kellene őket megkeresni az oldalon, még friss tag vagyok. :))

2011. nov. 24. 22:24

Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni,hogy tudja e valaki,hogy ipl készüléket lehet e használni nagyon halvány viszéren,vagyis nem tudom,hogy az e a derekamon van kb 3cm halványlila de látszik,hogy ér,szóval itt lehet használni,mert a kozmetikus ráteszi,de ugye sötét bőrt nem lehet vele kezelni..köszi a választ

28. zefex
2011. márc. 23. 09:05
Lézeres szakáll szőrtelenítés után fájt valakinek a feje, füle vagy foga? Esetleg mindegyik?
27. Baka1968 (válaszként erre: 18. - Sunandshine)
2011. febr. 21. 12:11
Szia, az e-mail címemre megírnád, hogy hova jársz? varhegyi.kata@gmail.com Előre is köszönöm.
26. NYCGirl (válaszként erre: 19. - Cuczy)
2011. jan. 18. 11:22
Én is abszolut egyet értek. Ha valaki már rászánja a pénzt akkor legyen kitarto is ha eredményt akar elérni. Szerintem ez a legfontosabb meg főleg a szabályok betartása, az is fontos
25. NYCGirl (válaszként erre: 23. - 6f7760b318)
2011. jan. 18. 11:09
Ugy gondololm tapasztalatom szerintz,hogy ha megvagy áldva sötét szőrökkel és világos bőrrel akkor valamilyen hatásnak biztos,hogy kell lennie, ha nem akkor meg valamit nem tartottál be esetleg?fontos,h a 3hetente valo alklamakat szigoruam betartsd, fogasmzásgátlóval nem játszani, és tilos közben gyantázni.
24. NYCGirl (válaszként erre: 10. - Yeri)
2011. jan. 18. 11:01
Szia.csak segitek ,mert ahol azt mondjak,hogy vilagos szőrszálat is lehet IPL eztetni azok hazudnak. Nem lehet.Kifejezetten sötét szőrüeknek és világos bőrűeknek, mert minél több a melanin(festékanyag a szőrben annál hatásosabb. A világos szőrökben kevés ezért biztos,hogy nem lesz hatásos.
2010. máj. 24. 15:54

Sziasztok!


Ezek szerint én vagyok a kivétel, akinek nem használtak ezek a kezelések! Sötét hajam, és szőröm van. Elég régen, még az elektromos kezeléssel kezdtem, utána jártam lézeresre, majd az IPL-t is kipróbáltam. Az eredmény 0. Ugyanolyan ronda szőrös a bajuszom is, meg az állam is, mint előtte volt! SŐT!

22. eb673dfdcb (válaszként erre: 19. - Cuczy)
2010. jan. 26. 18:25
A szakdogámat ebből írtam az IPL-ből és a lézerből..Nos valaki indifferens az IPL-re és valaki a lézerre...de mindenképp egy jó gép és egy jó szakemeber kell hozzá....és talán 80%-os eredmény- ha valai kitartó és van pénze- érhető el:)
21. Cuczy (válaszként erre: 20. - Sunandshine)
2010. jan. 25. 10:23
:)
20. sunandshine (válaszként erre: 19. - Cuczy)
2010. jan. 25. 10:18
:-)
19. Cuczy (válaszként erre: 18. - Sunandshine)
2010. jan. 25. 10:06

Szia!

Teljesen egyetértek veled, főleg az utolsó mondatoddal!

Ha már rászánja valaki azt a tömérdek pénzt, időt és energiát, akkor érdemes előtte jó alaposan körbejárni a témát, és informálódni. És nem szabad két-három kezelés után feladni. A szintentartó kezelésekre is el kell menni. Aztán meg el lehet dobni jóóóóóó messzire a borotvákat! ;)

18. sunandshine (válaszként erre: 16. - 5e48d37001)
2010. jan. 20. 13:32

én is csak jót tudok mondani róla. mivel rengeteg szőrtüszőnk van, egyszerre csak az aktívakat lehet kiölni, ezért kell mindenképpen több kezelés.

Attól is függ, hogy milyen géppel csinálják. Ahova én járok, ott többmilliós összegű minőségi gépet használnak. Egy hónapja voltam az első kezelésen, ami kb. 90 százalékig lecsupaszított. Tegnap voltam a másodikon, de biztos vagyok benne, hogy most is sikeres lesz a kezelés, és jó ideig nem kell majd a szőrtelenítéssel foglalkoznom.

Szerintem mindenképp megéri az árát, csak nem mindegy, hogy hova mész, nehogy vmi rossz géppel való kezelésért kopasszanak meg.

17. Cuczy (válaszként erre: 15. - Krisz979)
2010. jan. 20. 12:44

Szia!


Nekem igen csak van tapasztalatom benne, kb. 5-6 éve kezdtem el a kezeléseket. Az elmúlt egy-két évben már egyáltalán nem kellett kezelni (NINCS MIT! ;)))

Itt a Hoxán van két ismerősöm, akik ugyanahhoz a hölgyhöz jártak, járnak kezelésre, akikhez én jártam.

A volt kolléganőm Stuxx (amúgy Kinga), és Panna77.

Szerintem neki írj privit, ha hiteles és első kézből szerzett tapasztalatokra van szükséged!

Én sajnos már nagyon ritkán szabadulok fel ide hoxázni, így a levelekre is csak hosszas késéssel tudok válaszolni...

Pá:

Czuczy

16. 5e48d37001 (válaszként erre: 15. - Krisz979)
2010. jan. 5. 14:20
Szia Én úgy tudom,hogy több kezelés kell hozzá,mivel a szőrzet is különböző növekedéi fázisban van ,mint a haj.Legalább 6-7 kezelés amik között hetek telnek el.De tapasztalatom ,nincs,csupán egy barátnőm most tanulja a technikát és az ő elmondása alapján írom ezt.
2010. jan. 5. 14:12
Kinek van tapasztalata az IPL villanófényes szőrtelenítésről? Azt mondják végleges megoldás, bár én kételkedek benne.
14. Cuczy (válaszként erre: 13. - Ircsike!)
2009. nov. 18. 10:05

Szia!

Elnézést a nem éppen gyors válaszért... Sajnos már nem tudok rendszeresen Hoxázni.

Pesten jártam IPL-kezelésekre. Nekem is elég sok helyen világos volt a szőröm, mégis kipusztultak. Szerencsére semmi gondom nem volt a kezelések során.

Viszont kitartás az bizony kell, mert nem megy egyik napról a másikra.

13. Ircsike! (válaszként erre: 12. - Cuczy)
2009. okt. 30. 07:56
Szia!Elárulnád te hol csináltattad a szőrtelenítést és hogy mennyibe is kerül?Év világos hajú és szörzetű vagyo,most kacélrkodom a gondolattal,meguntam az állandó szőrszálakkal felvett harcot.köszönöm
12. Cuczy (válaszként erre: 10. - Yeri)
2009. márc. 11. 22:29

Szia!

A hajad szőke, vagy a szőreid is?

Csak azért kérdezem, mert nekem világos szőke a hajam, de a fazonomon sötétszőke/világosbarna (volt!)

Két évig jártam kezelésre (össz.12 alk.), de már 2 éve egyáltalán(!) nem nő szőr!

Most a lábamon csináltatom, és eddig még csak 2x voltam, de sokkal látványosabb az eredmény, mint a fazonomon volt.

A hugomnak a hónaljáról is teljesen elmúlt, elég volt neki 8 alk. És ő se barna hajú...

Én is több kozmetikust megjártam mire rátaláltam arra, akinek a gépe "megfelelő" az én szőrmémhez :)

Sokat nyomoztam a neten, és nem feltétlenül a legcsicsásabb ultramodern gépezet a legjobb. Megfelelő teljesítményű és a bőrre nézve biztonságos legyen.

Sztem ne add fel, folytasd. Esetleg kérj kedvezményt!

11. eb673dfdcb (válaszként erre: 10. - Yeri)
2009. márc. 7. 18:04
Ha világos szőke volt a szőröd el sem kellett volna vállalnia a kezelőnek:(((((.....Sajnálom, hogy így történt, de van megoldás az ELOS technológia amikor is rádiófrekvencia és villanófény együttesen "írtja a szőrt"....
10. yeri
2009. márc. 5. 11:34

Hát nekem sajnos nagyon rossz tapasztalataim vannak az IPL-lel. A legmodernebb gépért fizettem iszonyú sok pénzt, le sem merem írni. Azért választottam ezt a módszert, mert évek óta küzdök azzal, hogy sebes a lábam, nyáron nem tudok szoknyát sortot hordani. A szőr benő a bőralá, jó mélyen és csúnya gyulladásokat okoz. Se gyanta se epilálás csak borotva. Na ebből lett elegem.

11 kezelésen voltam, átmanetileg volt javulás de most az utolsó kezelés után 3 hónappal pont olyan a lábam, int előtte. Viszont amíg tartott a kezekés addig gyonyorű volt a bőröm, megszünt minden gyulladás, irritáció. Csak hát sajnos eredménye nem lett. Az is igaz, hogy világos szőke vagyok, de megnyugattak, hogy akkor sem lesz gond csak nekem 5-6 kezelés helyett 2x annyi kell. Hát nem jött be.

9. eb673dfdcb (válaszként erre: 8. - Eva1229)
2008. dec. 5. 14:53

Megkésve(nem kicsit)válaszolok..elnézést!

Szóval, ciklikus a szőrelhalás és természetesen az első alkalom mindig látványosabb mint a kezelés vége felé lévő alkalmak...Szóavl csak várd ki a végét és meglátod:)))

2008. júl. 26. 09:28

Én eddig 3 kezelésen voltam először nagyon sok kijött utána már szinte semmi?


Szerintetek ezt mi befolyásolhatja, hogy első alkalommal majdnem a fele szőr kihullott, viszont a következő két alkalommal szinte csak pár szál, ami annyira jelentéktelen volt hogy nem is látszi semmilyen eredmény????!


Van vkinek hasonló tapasztalata?

7. eb673dfdcb (válaszként erre: 3. - 189e7a0266)
2008. jún. 8. 08:59

szia..smallviki!

Szóval te szerencsés vagy és ez az átlag talán....fentartókezeléssel akár meg is szűntetheted jó pár évre a szőröcskéket!!:))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook