Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebookon miért nem látszik nyilvánosan, hogy kapcsolatban van, ha úgy állította be? fórum

Facebookon miért nem látszik nyilvánosan, hogy kapcsolatban van, ha úgy állította be? (tudásbázis kérdés)


1 2
39. emagdi (válaszként erre: 38. - Aranyhaj12)
2015. jún. 17. 10:48

bár eddig is nyilvánvaló volt, hogy lazán átvágja a barátnőd a pasija, de örülök, hogy most már ez számára is világos.


egyébként ezen nem kell sokat filozofálnia, hogy miért nem szereti őt a párja, inkább arra koncentráljon, hogy jusson már túl az egészen. ha kell, akkor menjen pszichológushoz.


azt úgysem fogja sosem megfejteni, hogy miért jó a pasinak, hogy őt így megvezeti, de feltételezhetően azért, mert elég kényelmes neki, hogy van valaki (a barátnőd) aki minden igényét kiszolgálja, szereti és mindent megtesz érte. csak hát azért kell mellé olyan is, akiben megtalálja az izgalmat, a kalandot, és talán hosszabb távon még mást is. szerintem kb ennyi. :)

2015. jún. 17. 10:04

Sziasztok!


Remélem még idetéved valaki. Vannak fejlemények.

Úgy néz ki beigazoldott amit gondoltunk, a barátnőm köszöni a tanácsotok, megkért osszam meg veletek.


Barátnőm ugye csinált egy új profilt, azzal amikor megnézte, az volt kiírva: "Nincs megjeleníthető kapcsolat"

Megkérte a párját közben facen (rendes profilján telóról), hogy mutassa meg, hogy nyilvánosra van kitéve a családi kapcsolata (képernyőt lefotózza). Közben gépről figyelte idegen profillal.

S nem fogjátok elhinni, hogy amíg a pasi a fotót csinálta, addig lehetett látni, hogy kapcsolatban van, majd rá 5 percre ismét az látszódott: "Nincs megjeleníthető kapcsolat"


Magyarul sem előtte, sem pedig utána nem látszodott , hogy kapcsolatban van, csak addig a pár percig,amiíg a pasit megkérte csináljon róla képet.


A pasi persze tagadta, elmondása szerint nem állitgatott semmit, hol van neki ideje erre, amikor államvizsgára készül.

Csak közben a barátnőm is lefotózta a képernyőt, hogy mielőtt megkérte a pasit, akkor nem látszódott a családi állapot. Csinált egy képet arról, amikor átállitodott arra a pár percre, majd rá 10 percre szintén egyet arról, hogy nem látszódik.


A párja értetlenekedett, hogy pedig ő nem állítgatta, neki végig nyilvánosan van kitéve, higyje már el.



Azért is volt ennek akkora jelentősége, mert mint ahogy mondtam, a párja a kapcsolatuk alatt is egy jó ideig társkeresőzött, s felvette facre is a csajokat beszélgetni. Ami alapból nem normális szerintem, ha valakinek kapcsolata van, s közben állandóan arra panaszkodik, hogy ki se lát a tanulásból.


A barátnőm megkérte mondja el az igazat, hisz mindig is felajánlotta neki, hogy zárják le, ha már nem akarja a férfi ezt, csak legyen korrekt.

A férfi nem akarta lezárni, váltig állitotta még tegnap este is, hogy a barátnőmmel akar boldog lenni, s hogy nagyon szereti őt.


Szerintetek a pasinak mire jó ez, hogy ilyen szinten játszik másnak az érzéseseivel? A barátnőm azóta csak fogy, alig eszik, múlt héten már elájult a sok stressztől, a nem evéstől.

S tudja a pasi, hogy mit okoz ezzel a barátnőmnek,hogy megviseli ez az egész, s mégsem volt képes korrekt lenni? Könyörgött neki a barátnőm, hogy legyen őszinte, zárják le akkor, ha ilyen. De a férfi csak tagad. Ebben az a gond, hogy az ismerkedést is tagadta sokáig, majd amikor bevallotta, ráfogta hogy csak azert hazudott, mert nem akarta a barátnőm elvesziteni


Semmit nem ártott neki a barátnőm, mindent megtett érte, szerette, törődött vele. Nem értem miért pont vele volt ilyen,míg másokkal meg kedves, jószándékű és segítőkész. Pont mondta a barátnőm, hogy amikor megismerkedtek még csak barátként beszélgettek sokáig, volt egy nő akinek előtte udvarolgatott,csak a nő kikosarazta s arról is úgy írt akkor, hogy de ő ezt nem fogadja el, s mindent megtesz azert. Csak közben a nő összejött másik férfival, ezért is hagyott alább ez, s később alakult ki a barátnőmmel a kapcsolatuk. Az exéről se mond rosszat, barátok maradtak.Igaz az a kapcsolat is azért lett vége, mert a pasi ismerkedett ugyanúgy mellette, de vele 3 hónap után közös megegyezéssel szétmentek, s jóba maradtak.


Ezért se érti a barátnőm, hogy akkor miért pont vele szemben ilyen, náala tagadta az ismerkedést, összevissza becsapta, amit később el is ismert a férfi , hogy mocskos dolgot művelt, mert nem ezt érdemelte a barátnőm. S nem értjük, hogy tegnap is miért művelte ezt, amikor egyértelmű volt, hogy hazudik. Mondta is neki a barátnőm, hogy ki ne találja már, hogy elhiszi, hogy csak pont nála nem látszódik, illetve hogy pont arra az 5 percre csak.

S ez az elkeserítő, hogy így képes a szemébe hazudni, amikor ott a bizonyiték, s arról írni a barátnőmnek hogy mennyire szereti, s nem akarja hogy a barátnőm elhagyja!

37. Aranyhaj12 (válaszként erre: 4. - 408020f45e)
2015. jún. 15. 15:19

Megnéztem amit javasoltál, hogy a barátnőm jelölje be, hogy kapcsolatban van vele s tegye nyilvánossá.

Ezzel az a gond, hogy a srácnál ugyanúgy megmarad az egyéni beállitások, nála nem lesz nyilvános.

36. emagdi (válaszként erre: 35. - Aranyhaj12)
2015. jún. 15. 15:14

szerintem itt már nincs miről megbizonyosodni :)

azt értem, hogy a barátnőd a tények ellenére nehezen lép ki a kapcsolatból, de itt csak a vak nem látja, hogy mi a helyzet :)

2015. jún. 15. 14:53

Sziasztok!


Tudom mit él a barátnőm, s ezért próbálok neki segíteni.


Itt alapvető gond abból van, hogy azert nem tud a barátnőm kilépni ebből a kapcsolatból, mert a srác olyan erősen képes vele elhitetni, hogy szerelemmel szereti, s csak vele akar boldog lenni, neki nem kell más stb....hogy reménykedik a barátnőm.


Eddig végig megbizott benne, de tavasszal kiderült, hogy a srác csak úgy megszokásból fiatal csajokkal ismerkedik mellette társkeresőkön, s jelöli be facen azokat.

Mialatt a barátnőmért nem sok mindent tett, mondván nincs jelenleg ideje mert végzős egyetemista.

A barátnőm szivét lelkét kitette érte, sok áldozatot hozott annyira szereti és bizott benne, ezert is ütötte sziven ez az ismerkedek, de csak barátilag szöveg.


A srác beismerte hogy nem keleltt volna barátilag se társekeresőkön ismerkednie mialatt kapcsolata van, mocskos dolognak tartja, de higyje el, hogy nem akart tőlük semmit.

Azóta is irogatja a barátnőmnek, hogy mennyire szereti.

Többek között innen indult az, hogy akkor vállalja fel őt nyilvánosan, mivel pont arról akar meggyőződni, hogy már valóban nem ismerkedik a srác, meg a régi nőket is csak barátként akarta.


Nagyon sok csalodott a barátnőm benne emiatt, főleg hogy ő mindent megtett érte, s nagyon mélyponton van, hogy a srác most is úgy állitja be, hogy szerelemmel szereti őt, de közben amikról szó volt apró jelek mást suggalnak.

S valljuk be, mindenki szivesebben szállna ki úgy egy kapcsolatból, hogy kiderül az igazság, mintsem hogy a pasi abba a tudatban él, hogy röhög a markába, hogy át tudott verni egy jószívű nőt.

34. emagdi (válaszként erre: 33. - Mireille71)
2015. jún. 15. 13:39
valószínűleg azért, mert pontosan tudja, hogy mi a helyzet...
33. Mireille71 (válaszként erre: 30. - Emagdi)
2015. jún. 15. 13:31

Minden szavaddal egyet értek, sőt magam is ezeket írtam...kivéve, hogy az ártatlanság nem bizonyítható...ez pedig remek gondolat! :)

De nekem miért tűnik úgy, hogy a lány nem is az ártatlanságát szeretné bizonyítani a párjának, hanem pont az ellenkezőjét?

32. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Aranyhaj12)
2015. jún. 15. 13:31
Szép, szép a barátság, de ennyire nem kellene belefolynod. Hadd, rendezze a sorait a barátnőd, ez már magánügy.
31. Mireille71 (válaszként erre: 29. - F8db0709b8)
2015. jún. 15. 13:28

Azt hittem érthető, hogy szerintem itt biztos, hogy nem a lány teszi tönkre a kapcsolatot...de ha nem szerez bizonyosságot és úgy szakít, akkor ő maga fogja ezt érezni.

Az is egyértelmű, hogyha bizonyosság kell, akkor nem érdemes fb státuszon rugózni... Státusz ide vagy oda, ki kell deríteni, hogy jár e tilosban.

30. emagdi (válaszként erre: 28. - Mireille71)
2015. jún. 15. 13:23

ebben csak az a buktató, hogy arról, hogy ha neadjisten a pasi "ártatlan", sosem tud konkrétan megbizonyosodni :)

egész egyszerűen ha ennyire nem tud benne megbízni, akkor ott ez az alapvető probléma, és nem más. függetlenül attól, hogy mit csinál a férfi, és mit nem.

(egyébként ez a fészbukos kapcsolat jelölgetés annyira gyerekes, aki félre akar lépni, az megteszi...ha valakit nem zavar, hogy a való életben kapcsolatban él, azt végképp nem fogja visszatartani az sem, hogy a fészbukon most éppen mi a kapcsolati státusza meg mi nem:)))

29. f8db0709b8 (válaszként erre: 28. - Mireille71)
2015. jún. 15. 13:18

Túl sok jel utal arra,hogy ismerkedik...hát nem tudom...erre alapozva nem gondolom,hogy a csajszi teszi tönkre a kapcsolatot...itt a srácnak kéne változtatnia,bizonyítania.....de nem hiszem,hogy azzal bármi is bizonyosságot nyer,ha visszaigazolja a kapcsolatot...egy kapcsolat nem az fb állapoton múlik...

Értelek téged is természetesen,de ezt igazából nekik kell tudni hogy szakítanak,avagy folytatják...

28. Mireille71 (válaszként erre: 27. - F8db0709b8)
2015. jún. 15. 12:47

Úgy érzem, hogy ebben az esetben a bizonyosság megszerzése fontos ahhoz, hogy nyugodt szívvel ki tudjon lépni a kapcsolatból.

Ellenkező esetben mindig ott marad a kérdés, hogy mi van ha mégsem "chatelt" félre a pasi...és ő "buta" módon tönkre tette a kapcsolatot...?!

(Remélem érthető, hogy mit miért tettem idéző jelbe)

27. f8db0709b8 (válaszként erre: 26. - Mireille71)
2015. jún. 15. 12:41
Amúgy meg ja....de ha valaki mér így kezdi,hogy bizonyosság.....bizalom ott nem sok lehet...érdemesebb volna kilépnie a kapcsolatból nem?
26. Mireille71 (válaszként erre: 10. - Aranyhaj12)
2015. jún. 15. 12:38

Attól, hogy a férfinél látszik a kapcsolat, mitől lesz meg a bizonyosság a barátnőd számára?

És csak csendben jegyzem meg, hogy ismerek olyan férfit akinél nyilvánosan látszott fb-on, hogy házas és ettől még minden gond nélkül kínálta magát 3 társkereső oldalon mint független ember...

Szóval ha bizonyosságot akar, akkor ennél kicsit többet kéne tennie...

25. f8db0709b8 (válaszként erre: 21. - 408020f45e)
2015. jún. 15. 12:35
és csak ő látja..senki más....
24. 408020f45e (válaszként erre: 22. - Aranyhaj12)
2015. jún. 15. 12:34
igen
23. 408020f45e (válaszként erre: 20. - Aranyhaj12)
2015. jún. 15. 12:33
A barátnő visszaigazolta?
22. Aranyhaj12 (válaszként erre: 19. - 408020f45e)
2015. jún. 15. 12:33
Magyarul ha a férfinál be van állitva hogy csak ismerősök lássák, s bejelöli a barátnőmet h vele van kapcsolatban, akkor a férfinál marad az, hogy ismerősei látják csak?
21. 408020f45e (válaszként erre: 18. - F8db0709b8)
2015. jún. 15. 12:32
A sajátján igen.
2015. jún. 15. 12:32

Igen azert szeretne ennek a végére járni a barátnőm, mert ő többször is felajánlotta, hogy zárják le, ha a férfi ismerkedni akar.

De ezek szerint annyi gerinc nincs a férfiban, hogy ezt megtegye, s jobb igy többfele nyitni, mert közben a barátnőm mindent megtett érte, s ezert nem akarja elengedni szerintem a pasi.


Ezert is kérte meg a barátnőm, hogy akkor tegye ki nyilvánosba hogy kapcsolata van, ha nincs takargatnivalója, s nem akarja lezárni.

A férfi állitja, hogy nyilvánosra tette, s mint ahogy irtam az elején mégsem ez látszik.

19. 408020f45e (válaszként erre: 16. - Aranyhaj12)
2015. jún. 15. 12:31

Az, hogy nyilvános vagy csak ő látja nem írja felül a korábbi adatokat.

A barátnő visszaigazol és minden oké! :)

18. f8db0709b8 (válaszként erre: 17. - 408020f45e)
2015. jún. 15. 12:31
Addig míg függőben van,sehol nem látszik..
17. 408020f45e (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2015. jún. 15. 12:30

De a barátnő oldalán ott lesz, egy "függőben" megjegyzéssel, nyilvánosan, képpel.

Ha a barátnő pasija nem igazol vissza, akkor kész az indok a szakításra és ott lesz a pont a dolgok végére.

16. Aranyhaj12 (válaszként erre: 12. - 408020f45e)
2015. jún. 15. 12:28

Értem, köszönöm!


De ha a férfi jelölné be a barátnőmet, hogy vele van kapcsolatban, akkor maradna az a beállitás ami a férfinál van? Vagy abban az esetben is felülrirja, ha utána a barátnőm nyilvánosra állitja?

15. 408020f45e (válaszként erre: 12. - 408020f45e)
2015. jún. 15. 12:26

De a pasik valahogy másképp vannak összerakva. A férjem is évek óta fenn van a közösségi oldalon és teljesen véletlenül tudtam meg, hogy ő se testvért, se házastársat, se gyereket, senkit nem jelölt be. Amikor szóltam, nagy ártatlanul mondta, hogy ő azt nem tudta hogyan kell?! Amikor beállította, jöttek a gratulációk, mert az gondolták akkor nősült meg! :DDDD

De a barátnő esetében más a helyzet, mert a barát feltette, csak nem úgy ahogy ígérte.

14. andi6020 (válaszként erre: 9. - Aranyhaj12)
2015. jún. 15. 12:26

Nem, amíg az vissza nem igazolja.

Ha nem akarja, na akkor lehet aggódni ezen. Addig meg minden máson, mert gondolom nem ok nélkül agyal.

13. f8db0709b8 (válaszként erre: 9. - Aranyhaj12)
2015. jún. 15. 12:22
De a srácnak vissza kell igazolni,hogy valóban kapcsolatban állnak,mert addig nem látszik...szerintem..
12. 408020f45e (válaszként erre: 9. - Aranyhaj12)
2015. jún. 15. 12:18
Igen! Ez így van.Sőt, ha az illető képpel van fenn, azt is odateszi automatikusan.
11. 408020f45e (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2015. jún. 15. 12:16
Szerintem nem a barátnővel van a baj. Azzal, hogy azt látja, a pasi nem vállalja fel őt nyíltan és úgy ismerkedik, mintha lazán senkije sem lenne.
2015. jún. 15. 12:07

Igen, igazatok van. Csak elég zavaró, hogy a párja nem akarja elengedni, könyörög neki, hogy ne legyen vége, ugyanis a barátnőm felajánlotta, hogyha ismerkedni akar, akkor zárják le (sajnos volt rá példa hogy ismerkedett a férfi, de állitotta hogy csak barátilag chatelgett úgy, hogy alig volt ideje pedig)


S könnyebb lenne úgy lezárni, hogyha a barátnőm tudná, hogy beigazoldott a sejtése, s nem csak ő nagyitotta fel.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook