Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 6+6 naposan elmúltak az egész napos rosszullétek. Volt, akinek ilyen hamar elmúltak a tünetek, és mégsem volt baj? fórum

6+6 naposan elmúltak az egész napos rosszullétek. Volt, akinek ilyen hamar elmúltak a tünetek, és mégsem volt baj? (tudásbázis kérdés)


6. Fishyke (válaszként erre: 2. - Asdfg86)
2015. jún. 14. 11:12
Nyugi, ezek alattomosak, visszatérnek:D Hullámokban támadnak:) Nekem is pár nap jobb, majd pár nap megint rosszabb. Ha el is halna a terhesség -de nem fog!!-, akkor se tűnne el egy nap alatt a HCG a szervezetedből:)
2015. jún. 14. 10:58
Csak azt írják sok helyen, hogy akinek volt tünete és hirtelen elmúlt ilyen hamar az baj lehet.Ha eleve nem is volt tünet, az nem gond,mivel nem minden terhesség egyforma. Ezért aggódom. Kedden megyek csak dokihoz,addig megőrülök.
2015. jún. 14. 10:51
nekem egyáltalán nem volt semmiféle rosszullétem,a lányom teljesen egészséges
3. 17149b220f (válaszként erre: 2. - Asdfg86)
2015. jún. 14. 10:38
Szia! Ne aggódj emiatt. Nekem 8-10 hét között múltak el, aztán visszatértek :)
2015. jún. 14. 10:28
5+5naposan kezdődött a reggeli ébredéstől az esti alalvásig tartó szűnni nem akaró hányinger, étel és szagundor, napi 1x-2x-i hányás. Tegnap pedig minden elmúlt.Nagyon aggódom,mert azt olvasom sok helyen,hogy jelezheti a magzat elhalását :( Volt valakinek ilyen?Nagyon aggódóm.
2015. jún. 14. 10:26
6+6 naposan elmúltak az egész napos rosszullétek. Volt, akinek ilyen hamar elmúltak a tünetek, és mégsem volt baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook