Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Függetlenség fórum

Függetlenség (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jún. 14. 20:07

Egyetértek az előttem hozzászólókkal.

Lehet, hogy mindenki megérdemli a megbocsátást, na de hányszor??

Kényelmes így ennek a pasinak, hogy elhiszel neki bármit, és egyébként is hajlamos vagy a bocsánatra.

Persze, hogy kedves, meg akar tartani magának.

44. kisj (válaszként erre: 32. - D821ae4673)
2015. jún. 13. 17:00

Vannakilyen típusú emberek, mint a párod, akikhez pont egy ilyen nő való mint Te.

Lehet, hogy holt udvariasak, meg reggelit készítenek, blabla, de a halálukig űzik-hajtják az "elvont":) vadakat.

Ha azt szeretnéd, hogy az életed semmi másból ne álljon, csak gyanakvásból és alárendeltségből, meg több tonna megbocsájtásbó, hát tessék.

Rajta.

Javítgasd életed végéig a megjavíthatatlant.

43. kisj (válaszként erre: 22. - D821ae4673)
2015. jún. 13. 16:36
Ez a sztori annyira rossz ómen, hogy akár kőbe lehetne vésni a kimenetelét.
42. kisj (válaszként erre: 12. - D821ae4673)
2015. jún. 13. 16:33

"elvont lányok" mi?

Mekkora egy hóhányó ez a pali!

Te meg nagyon naív lehetsz.

41. kisj (válaszként erre: 1. - D821ae4673)
2015. jún. 13. 16:22

Ha én látok egy új könyvet, akkor egyszerűen elolvasom, nem hagyom porosodni a polcon. (de csak ha a témája nem valami rózsaszínű és nyálas)

Szerintem kizárt, hogy a párod eloplvasná ezt a könyvet, ha már eddig nem tette.


Viszont én nem értem, hogy mi köze van a kölcsonkönyvnek a félrekacsingatáshoz?

40. 2c5f60da64 (válaszként erre: 39. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 13. 10:50

A párja az ártatlanság, a csúnya könnyűvérű ex nyomul, és szegény szerencsétlen úriember kénytelen megd.ni. Szinte sajnálom szegényt, Ő csak egy áldozat :)


Mennyi ilyen szerencsétlen csomagot dobott le a gólya... akiket a nők kényszerítenek.


És ha könnyűvérű az ex, az azt jelenti, hogy szexuálisan aktív? Meg hogy másokkal is szexel? Az őt miért bántja? Semmi köze hozzá.


Szeretne ő is ilyen kapatos lenni biztos.

39. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 38. - 2c5f60da64)
2015. jún. 13. 07:21

Bizonyára a fórum kiírója valami nagyon komolyan fajsúlyos egyéniség.

Tetszik, amikor mindig mások a hibásak, mindig másokat savaznak, csak ô a helikopter.

38. 2c5f60da64 (válaszként erre: 7. - D821ae4673)
2015. jún. 12. 20:25
Könnyű vérű nő a múltjából... micsoda jellemző... nem a párod exei a hibásak, nem kell őket leq vázni, a párod a hibás kizárólag.
37. kriszta773 (válaszként erre: 35. - D821ae4673)
2015. jún. 12. 20:07

mégis bizalmatlan vagy és régi ügyekről írsz. vannak, akik akkor sem hiszik el, ha saját szemükkel látják

mindenesetre szerintem mindenki elkerekítené a szemét, ha a pasija egy szexkönyvvel jönne haza, amit állítólag egy nőcitől kapott :) vagy te fújod fel

36. gribedli*** (válaszként erre: 35. - D821ae4673)
2015. jún. 12. 19:28

Ne nekem bizonygasd, nem én élek vele! Előbb azt írtad, hogy túl közeli ismerős a csaj, most azt írod, hogy nagyon ritkán látják egymást. Nyilván előtted nem fognak egymásra ugrani hanem moderálják magukat, nyilván azért adott neki egy szexelős könyvet, ugye?


Szerintem ez ilyen utóajándékféle, vagy már elolvasták együtt és odaadta emlékbe, ki tudja?


Dobd ki és nézd meg a reakciót! Nem mered? Annyira zavar ez a könyv, de csak nem mersz a végére járni...

35. d821ae4673 (válaszként erre: 34. - Gribedli***)
2015. jún. 12. 19:21
Nem csalt meg, már bevallotta volna.. Azt sem állítom, hogy csak mással érzi jól magát, mert nagyon sok időt töltünk együtt, ebben évek óta nem játszhatja meg magát. Ezzel a közös ismerős hölggyel is nagyon-nagyon ritkán fut össze 1-1 baráti összejövetelen, legtöbbször én is ott vagyok.
34. gribedli*** (válaszként erre: 32. - D821ae4673)
2015. jún. 12. 19:14

Ha neked sorozatos megcsalás nem ok arra, hogy elhagyd, akkor ne hagyd el! Ha az, hogy más csajokkal jobba elvan mint veled, mert veled nincs közös érdeklődési köre veled, nem ok arra, hogy elhagyd, ne hagyd el!


Személy szerint én ilyeneket nem tudnék elviselni. Én addig nyomoznék, míg le nem bukna. Az meg a legöregebb kifogás, hogy "te üldözted" titkolózásba a gyanakvásoddal. Ez jobban hangzik mint az, hogy ő nem bír a gatyàjàval, tudod, könnyebb lesz téged hibásnak beállítani. Te meg be is veszed.

33. gribedli*** (válaszként erre: 29. - D821ae4673)
2015. jún. 12. 19:05

Ha soha nem vitáztatok, akkor a kedves énje az igazi énje. Ha már volt köztetek feszültség, akkor a túlzott kedvesség csak amolyan álca, hogy te otthon ne gyanakodj semmire. Akkor fog újból visszatérni feszültnek, mikor épp összeveszett a soros csajával. De ha egymást követik, akkor talán észre sem veszed az átfedést.


Gyakori, hogy valaki otthon mézes mázos, lelkifurka miatt és hogy ne keltsen gyanút, de ezt nem tudja sokáig tartani, ha valójában nem ilyennek ismerted meg. Amint gondok lesznek a másikkal (vagy elhagyni készül téged), nem lesz oka feleslegesen nyalizni nálad és újból visszatér a régi énje, ha előtte beszólogatós volt, akkor az.

32. d821ae4673 (válaszként erre: 30. - Gribedli***)
2015. jún. 12. 19:04
Úgy élek, hogy ami elromlott, azt nem dobom el rögtön, csak ha nem tudom megjavítani. Igen, félek tőle, hogy a történelem megismétli önmagát, de könnyen lehet, hogy ezzel a félelemmel kergetem bele őt a titkolózásba. A kérdést azért tettem fel, hogy ellenőrzésképp visszajelzést kapjak arról, hogy nem túlzó a gyanakvásom. Tudom, hogy az ember elfogult a szerettei iránt és pont emiatt sokszor nem tudtam eldönteni, hogy én várok el sokat vagy ő teljesít alul. Anno komolyan felléptem az ügy érdekében, de megmagyarázta az okát és megbánta. Valóban az lenne a megoldás, hogy elhagyom? Talán nem való neki párkapcsolat?
31. gribedli*** (válaszként erre: 22. - D821ae4673)
2015. jún. 12. 18:53
Ja, a másik meg az, hogy ne erőltesd a megbocsátást, ha nem megy. Nem bocsátottál meg neki, a tüske megmaradt, mert a könyv ügy felszínre hozta, hogy nem bocsátottál meg. Ne is próbáld eljátszani, hidd el, hogy ezzel nem fogod kivívni a szeretetét. Az érzelem részéről nincs, erőltetni nem lehet, részéről ő megtűr téged, de csak addig, amíg jó kislány vagy, vagyis nem szólsz neki, hogy mással hetyeg. De nem fog emiatt jobban szeretni. Ne haragudj, ha ezek vérlázító szavak lehetnek, de csak próbállak felrázni ebből a nyuszika szerepből, mert neked nagyon nem megy. Ha menne, nem írtad volna ki a topikot.
30. gribedli*** (válaszként erre: 22. - D821ae4673)
2015. jún. 12. 18:47

Igen, pont ez az, régóta dolgoznak benned komoly sérelmek, gyanúk, nem tudsz rajtuk átlendülni (jogosan), de megpróbálsz úgy tenni, mintha...Csak azért, hogy ő elfogadjon téged (holott ennek semmi jelét nem látni így ennyi infoból, mert úgy néz ki, hogy bárki társaságát jobban keresi, mert "elvont" bla bla). Mivel te is érzed, hogy csak visszaél ezzel, most egy piti dolog, egy könyv miatt is robbansz.


Tudod, nem az a megoldás, hogy most tedd félre ezt, hanem inkább gondolkozz el, hogy miért vetíted a könyvre a sok-sok elégedetlenségedet, amit nem mersz bevallani neki?


Én csinálnék valami olyat, hogy kibacnám a könyvet provokálásképpen, erre dühös lenne, jól bevallaná dühében, hogy ezt is megdugta és azt is, és akkor végre te szembesülnél azzal, hogy nincs keresnivalód nála, hanem olyan pasit érdemelsz, aki megbecsül. Vagy nyomoznék másképp de neked nincs hozzá bátorságod, mert félsz, hogy akkor ki kellene lépned a komfortzónádból.

29. d821ae4673 (válaszként erre: 28. - Vacsa)
2015. jún. 12. 18:47
Abszolút lehengerlő a figyelmessége. Több év után is készít nekem reggelit, ha látja, hogy még lustálkodnék. :)
28. vacsa (válaszként erre: 26. - D821ae4673)
2015. jún. 12. 18:44
Mindennel elhalmoz? Pénzen vett dolgokra, vagy olyan figyelmességekre gondolsz mint pl. hogy ágyba viszi a kávédat?
2015. jún. 12. 18:43
...olvasd el a könyvet amit kapott....
26. d821ae4673 (válaszként erre: 25. - Kriszta773)
2015. jún. 12. 18:41
Én csak azt nem értem, hogy más téren meg hogy-hogy nincs semmilyen problémánk? Mindennel elhalmoz, érzem, hogy szeret. Mégis miért van szüksége titkokra?
25. kriszta773 (válaszként erre: 22. - D821ae4673)
2015. jún. 12. 18:36
az emberek nem változnak, amiket megtette, azokat teszi újra meg újra. lehet egy-egy bebukás után bűnbánni és teperni, hogy a másik ne szakítson, de általában miután lehiggadnak a dolgok, kezdődik minden elölről. nem jó az olyan kapcsolat, amiben folyton bizalmatlan vagy és gyanakszol, a másik külön utakon jár, és meghúz egy határt, hogy te meddig folyhatsz bele a dolgaiba
24. d821ae4673 (válaszként erre: 11. - 31bc25d879)
2015. jún. 12. 18:35
Naiv? Ezt pontosan mire érted?
23. vacsa (válaszként erre: 22. - D821ae4673)
2015. jún. 12. 18:34
A ti problémátok nem az összecsiszolódás témaköre...
22. d821ae4673 (válaszként erre: 18. - Gribedli***)
2015. jún. 12. 18:26
Köszi a véleményed! Persze, hogy megsértődtem az előző dolgain, sőt! Pontosan emiatt kaptam fel a vizet egyetlen könyv miatt - bár ez így túl lesarkított kijelentés, hiszen a részleteket nem ismered a kapcsolatunkról, csak ezt a kiragadt történetet. Az, ha megbocsátok valakinek, az az én dolgom. A kérdés inkább arról szól, hogy a tapasztalaitok szerint mennyire rossz ómen ez a story? Én mindig azt a tanácsot kaptam otthonról, hogy az emberek hibázhatnak, de ha ezt meg tudják beszélni a másikkal, akkor szépen összecsiszolódnak és ez a titkos összetevő egy kapcsolatban.
21. gribedli*** (válaszként erre: 12. - D821ae4673)
2015. jún. 12. 18:20
Keress egy evilági pasast!:)
2015. jún. 12. 18:20
...mi is a kérdés?
19. gribedli*** (válaszként erre: 9. - D821ae4673)
2015. jún. 12. 18:19

Kivéve, amikor ő a "titkos ösvényein" jár éppen, neked meg kussolnid kell, máskülönben szegény érzékeny lelkét megbántod...:)


Miért érzed úgy, hogy igaza van abban, hogy neki szabad így titkolózni, neked meg tilos rákérdezni? Én nyomoznék a helyedben egy kicsit precízebben, találd meg a módját. Nagy bukta lesz.

18. gribedli*** (válaszként erre: 1. - D821ae4673)
2015. jún. 12. 18:14

Ne hari, de ha azon nem sértődsz meg, hogy titkos dolgai meg exei meg mittudomén mije van és ráadásul szemedre hányja, hogy faggatod, akkor egy kibaxott könyvön már minek??


1. Ha nem látod az ellenséget, az azért van, mert már a házadban van= a csajszival már rég lerendezték, ha le akarták, lehet, hogy a könyv egy "utóajándék", nincs ilyen, hogy túl közeli ismerős...


2. Gondolod, hogy ha leordít, mert faggatod, akkor problémát csinál abból, hogy akit megdug, túl közeli ismerős?


3. Szerintem aki okot ad arra, hogy a másik faggatózzon, az már mindjárt nem jó. Az sem, ha titkolózik. Az sem, ha a közös érdeklődési kört fura módon mindig más csajokkal találja meg. Hát akkor járjon azokkal vagy legyen szingli, de milyen dolog pont téged kizárni intim dolgaiból, ha együtt éltek? Ez hülye! Mármint a barátod. Te meg nem látod a fát az erdőtől vagy az erdőt a fától, vagy csak úgy teszel, mintha te is hülye lennél.


A könyv az baj, a dugás nem... Ész megáll!

17. d821ae4673 (válaszként erre: 13. - 4740439ec6)
2015. jún. 12. 18:12
Nincs sok tapasztalatom ilyen téren, én úgy érzem, hogy fiatalon sok baromságot elkövet az ember, főleg ha férfi, ezért elnéztem neki. Elmondása szerint megbánta az kacsintásokat és én vagyok a mindene.
16. andi6020 (válaszként erre: 12. - D821ae4673)
2015. jún. 12. 18:04
Medve anyám...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook