Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Endokrinológus-nőgyógyászt keresek fórum

Endokrinológus-nőgyógyászt keresek (beszélgetős fórum)


9. mgesa (válaszként erre: 7. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 12. 13:15
Én találkoztam amúgy már ilyen dokival, szóval létezik, de őszintén szólva egyik területen sem volt profi, ezért írtam, hogy inkább legyen két doki, aki a maga szakterülehez viszont maximálisan ért.
8. Kira2015 (válaszként erre: 5. - Brunhild)
2015. jún. 12. 11:28
ha sikerült dönteni kérlek jelezz,hogy döntöttél és mi volt a tapasztalat! köszönöm
2015. jún. 11. 17:58

Az endokrinológus nem nôorvos es fordítva!

Vagy az egyik, vagy a másik!

2015. jún. 11. 14:17

Én még 2in1 nőgyógyászt, aki mindkettohoz nagyon ért, még nem találtam. Olyan szerencsére már sok van, aki elfogadja a pcos újfajta megközelítését és az endokrinologus ajánlásait elfogadja és alkalmazza terhesség alatt is, pl. metformin szedés, diéta, drilling hanyagolasa, stb. Szóval én inkább keresnek egy jó endo dokit és egy "sima", nem vaskalapos nőgyógyászt.

PCOS-ban jártas profi endo dokit illetve helyet tudok ajánlani: Mens Mentis Egeszsegcentrum, ott bármelyik doki jó, de Breyer Helga egy tündér és hazai szinten is úttörő a témában, nekik köszönhetően már két gyerkőc anyukája vagyok!

2015. jún. 11. 13:40

monilla: Szegedimet kérdeztem, de ő fiatal doki, nem ismer pesten olyat akit ajánla nekem.

Kira2015: Köszönöm. Legalább már van kiindulási pont. Nem szeretnék csak úgy rendelésre menni, annyra azért nem élvezem ha bárki "nyúkál" bennem. :P

2015. jún. 10. 22:41
szia! Dr. Kosztin Árpádot ismerem az Istvánból,szerintem nagyon jó nőgyógyász,kedves és aranyos,de pco-ba nem tudom mennyire jártas, de mint nődoki tökéletes!!
3. monilla (válaszként erre: 2. - Brunhild)
2015. jún. 10. 22:31
Miért nem kérdezed meg a szegedi orvosod? A jó szakemberek ismerik egymást várostól függetlenül is.
2015. jún. 10. 21:35
Eddig Szegeden laktunk, ott volt orvosom. Az István kórházhoz tartozok most, szülni is majd ott szeretnék, jókat hallottam róla eddig. Ismertek ott jó nőgyógyászt?
2015. jún. 10. 21:33
Pco miatt endokrinológus-nőgyógyászt keresek az ISTVÁN KÓRHÁZBAN!!! Vagy hozzáértő nőgyógyászt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook