Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Body positive fórum

Body positive (beszélgetős fórum)


9. 2104cc91e8 (válaszként erre: 7. - LauraK)
2015. jún. 10. 21:16

Jól mondod: "burkolt beszólás"! Szerintem meg nem

is burkolt!


No, de a lényegre, csak a magam példáját mondom,

szinte az egész fiatal korom a diéták körül

forgott (Anyám szerint nagyon kövérnek születtem!!)

Most életem vége felé, a MA ideálishoz képest +30 kg. van rajtam de nem élem meg tragédiának, mert szeretek élni, és már többé nem akarok éhezni!!

Nem szeretem az üres salátákat, zöldségeket, hiába is kiáltják ki isteni finomnak!

Azt hiszem az ember formájánál, súlyánál nagy szerepe van a genetikának!

2015. jún. 10. 20:49
Bevallom, nem tudom, mit lehet errôl beszélni.
2015. jún. 10. 20:13

Én nem akartam semmi negatív irányba elvinni ezt a topikot, és nem is ennek céljából indítottam. Pont ellenkezőleg (de ahogy már eddig is észrevettem, itt minden topik első öt hozzászólása általában rögtön burkolt beszólás).


Tehát, az érdeklődésem személyes oldala csupán annyi, hogy életem nagy részében elégedett voltam magammal és a külsőmmel, és az utóbbi időben kezdtem észre venni, hogy bizony felszaladt pár kiló, de mégsem tekintek rá tragédia ként. Jól érzem magam változatlan, és ugyanúgy megélem a nőiességem, mint x kilóval ezelőtt. Szeretnék hasonló beállítottságúakkal beszélgetni ezekről a dolgokról.

6. 2104cc91e8 (válaszként erre: 4. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 10. 20:03
Jóó :)
2015. jún. 10. 15:48
A fizikai közérzet a legfontosabb szerintem, ha testsúlyról van szó. Ha nem izzadsz, ha bírják az ízületeid a súlyodat, ha nem ütközöl bele dolgokba véletlenül, meg ilyesmi, akkor ne foglalkozz vele.
4. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 3. - Globus)
2015. jún. 10. 13:52

Nem vagyunk kövérek!

Meleg van, ezért kissé kitágulunk, valamint tele vagyunk szeretettel!

3. globus (válaszként erre: 2. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 9. 23:05
Magyarul azt jelenti, hogy nem baj, ha kövérek vagyunk.
2015. jún. 9. 22:35
Lehetne magyarul?
2015. jún. 9. 22:28
Szeretnék olyanokkal ismerkedni, akik a body positive elvet követik, hívei az önmagunkkal való harmóniának, átható nőiességnek és divatnak, minden méretben. Én így gondolkodom, jó lenne másokkal is megismerkedni! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook