Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet ezzel kezdeni? fórum

Mit lehet ezzel kezdeni? (beszélgetős fórum)


2015. jún. 10. 20:28
Én epilálok, bár roppant szerencsés vagyok, mert alig vagyok szőrös. A lábamon térdtől lefelé nő néhány szál és az is ritkán. Epilálok mindent, mert ettől nem erősüdik, sőt! egyre kevesebb lesz mindehol, és soem borotválom le az epilálás előtt, sőt! még sosem borotváltam magam. Egyzser próbáltam gyantáztatni, de allergiás vagyok a gyantára, így maradt az epilálás. Szerintem ez a legjobb, még sosem nőtt befelé sem a szőröm sem..
2015. jún. 10. 19:08
köszönöm mindenkinek!
2015. jún. 10. 14:48

Nekem a gyantától lett egyszer totál fertőzött a lábam, tele lettem szőrtüsző gyulladással.

Az epilátortól pedig befelé nő a szőr a lábamon.

Igy marad a borotva. Jó minőségű, női ne gagyit vegyél mert nagyon nem mindegy.

Hetente 2 x megcsinálom, kb. két perc, utána bőrnyugtató, kamillás, körömvirágos vagy bármilyen testápoló vizes kézzel és minden oké.

2015. jún. 10. 14:21

Ja és a kozmetikusok se nagyon tudtak semmi jóval kecsegtetni. A mostanihoz 2 éve járok és minden alkalommal hitetlenkedik, hogy nem gyengül a szőr, azt mondja másnak ilyenkor már jelentős a javulás, nekem semmi.


Bőrgyógyász azt mondta ne szőrtelenítsek, hát köszi:)

2015. jún. 10. 14:19

Erre én is kíváncsi lennék, mert mintha én írtam volna:):(


Én kozmetikussal gyantáztatom + bőrgyógyásztól kaptam kenőcsöt gyanta utánra de kb. mint halottnak a csók. Gyanta után bepöttyösödik (4 éve pedig csak gyantáztatok mindenütt), kb. 4 nap múlva lemegy akkor 2 napig egész tűrhető, a 7. napon már kezd nőni... és amikor nő begyulladnak ismét a szőrtüszők emrt nehezen bújik ki (ilyenkor testradírozok+szivacsozok, az se jelent semmit).


Másfél hét múlva már vígan látszanak a szőrszálak de leszedni ekkor még nem lehet gyantával így ismét jöhet a hosszú nadrág:)))) És természetesen nekem is a combom is ilyen. Én már beletörődtem.....

2015. jún. 10. 14:14
Először borotváld le, és amikor 3-5 mm-s borosta van rajta, akkor epiláld. Utána meg minél gyakrabban epiláld, hogy gyengüljön-ritkuljon. Ha néha nincs idő, és megnő, akkor borotva+utána epilátor ismét. A bőröd hozzá fog szokni.
2015. jún. 9. 17:44
Én az epilálást erőltetném. Mert ritkábban kell és fogyasztja a szőröket, azaz egyre kevesebb lesz.
2015. jún. 9. 17:29

Talán, bőrgyógyásszal írass fel gyantázás utánra 1 gyógyszertári készítményt, (ecsetelőt), mert az nem drága, nekem használt.

:-)

5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - 624d26bc6b)
2015. jún. 9. 17:05

kozmetikussal csináltasd


nem szabadna, hogy szétégesse, ez nem a gyanta hibája, nem voltál elég körültekintő


Sajnos, vannak érzékeny bőrűek, akiknek ebbe bele kell nyugodni, s a legideálisabb megoldáést megtalálni, amivel a legkevésbé pattognak ki

2015. jún. 9. 17:04

Véglegesre sincs pénzem, meg úgy hallottam nem is teljesen az..

Cukorgyantát vettem, de szétégette a bőröm, és le se hozta a szőrt.

2015. jún. 9. 17:03

miért nem vált be a gyanta?


persze, nem a legpraktikusabb, mert ott meg meg kell várni egy bizonyos hosszt a következő gyantázáshoz

2015. jún. 9. 17:02

végleges szőrtelenítésre gondoltál már?


én gyantáztatnám a helyedben

2015. jún. 9. 17:01

Eléggé szőrös a lábam (lábszár, comb is), és most hogy nyár van, hordanék rövidnadrágot, de egyszerűen annyira csúnya, hogy hihetetlen.

Nyilván leszedem, de a borotva sosem hozza le százszázalékosan, valamint mindig kipattogok tőle, begyullad a bőröm. Epilátort, gyantát próbáltam, de azok sem váltak be. A kozmetikus meg drága lenne, mert gyorsan nő. Kókuszolajat kenek rá boroválás után, de azért nem múlik teljesen a sok piros folt.

Nem tudom mit csináljak vele, mert ha kipattog csúnyább mint eleve. Már nagyon az idegeimre megy..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook